top of page

Металопластикові вікна в Києві і передмісті

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Засклення будинку під ключ
Вікна

Насамперед купувати пластикові вікна потрібно ті, які відрізняються своєю теплоізоляцією. Що дають енергозберігаючі вікна? Фактично взимку в приміщенні зберігається тепло, а ось влітку навпаки не йде холод, що дає певну перевагу для комфортного життя. Пластикові вікна до того ж відрізняються ще й звукоізоляцією, що особливо подобатися людям, вікна, які виходять на дороги, залізничні колії та інші гучні місця. За допомогою вікон можна ізолювати себе від шуму на вулиці. Це допомагає не потрапляти в кімнату сміттю і комахам. Одне з найбільш вражаючих переваг, пластикових вікон, це природно їх термін служби. Інший раз компанії можуть дати 50 років гарантії на профіль пластикових вікон. Само собою вони стільки стояти не будуть і їх господарі просто замінять, але все-таки 20-30 років пластикові вікна можуть простояти, не втративши в якості. Зовнішній вигляд при цьому протримается близько 10 років на первинному рівні, що також є незаперечною перевагою в порівнянні з простими дерев'яними вікнами.

Купити Пластикові вікна від Торгового Дому "Viktoria-Group plus"

Працюємо з німецькими профільними системами

пластикові вікна саламандер

Вікна SALAMANDER (Streamline,BluEvolution)

купить окна

Польської профільною системою DECCO

Rehau Geneo

Вікна  REHAU ( Euro 60, Euro 70, Synego, Geneo)

Вікна

Українською профільною системою WDS

З ВІКНАМИ МОЖНА ЗАМОВИТИ

Підвіконня
Металопластикові вікна, двері, перегородки у Києві. Балкон під ключ.
Відлив
Металопластикові вікна, двері, перегородки у Києві. Балкон під ключ.
Укоси
Металопластикові вікна, двері, перегородки у Києві. Балкон під ключ.
Вартість вікон від Торгового Дому "Viktoria-Group plus"
Вікна

Розмір: 1500 * 1500мм  Ціна від 5950 грн.

Вікна

Розмір: 1800 * 1500мм  Ціна від 7430 грн.

Вікна

Розмір 2150 * 1950мм Ціна від 9700 грн.

Вікна

Розмір: 700 * 1950мм Ціна від 6430 грн.

Вікна

Г-подібний балкон від 13430 грн

Пластикові вікна

П-подібний балкон від 15300 грн

Пластикові вікна

Лоджія 6 метрів від 21870 грн (В народі прозвана 6-ти метровою, хоча часто розміри +/- бувають 20-30 см)

Як купити пластикові вікна і не помилитися?

При виборі пластикових вікон існує багато нюансів, на яких потрібно загострити свою увагу. Перед тим, як купити пластикові вікна, варто дізнатися більше про будову пластикових конструкцій і як правильно вибрати виробника комплектуючих. Тоді вибір, зроблений зі знанням справи, радуватиме довгі роки у будь-яку погоду.

З чого складається конструкція вікна пвх:

 • віконний профіль

 • повітряні камери

 • склопакет

 • ущільнювач

 • фурнітура

Пластикові вікна
Пластикові вікна

Профіль – основа, фундамент віконного блоку. Від якості профільної системи залежить термін служби, умови експлуатації, тепло та звукоізоляційні властивості, а також зовнішній вигляд вікна.

Профільні системи мають велику кількість різновидів, що відрізняються за міцністю, товщиною зовнішніх стінок, кількістю повітряних камер тощо. Всі ці особливості варто врахувати під час вибору пластикового вікна.

Профіль є складною конструкцією, що складається з ПВХ і армуючих сталевих пластин. Якщо подивитися на профіль поперечного перерізу, ми побачимо порожнини, розділені герметичними стінками. Це камери. Від їх кількості залежить, наскільки надійно вікно буде утримувати тепло.

Профіль має відповідати спеціально розробленим стандартам. Один з основних параметрів це товщина зовнішніх стін і внутрішніх перегородок. Для житлових приміщень цей показник повинен становити не менше ніж 2,8 мм для зовнішніх стінок і не менше ніж 2,5 мм для внутрішніх перегородок.

Основні функції повітряних камер це:

 • забезпечення теплоізоляції

 • збільшення міцності конструкції

 • відведення конденсату

Вікна
Пластикові вікна

Один із найважливіших елементів віконної системи склопакет

Найчастіше склопакету у вікнах приділяють недостатньо уваги при виборі. Адже він займає близько 80% площі пластикового вікна.

У склопакеті скла розділені повітряною порожниною. Якщо бачимо 2 скла та 1 повітряну порожнину, то перед нами однокамерний склопакет, якщо ж 3 скла та 2 повітряні порожнини, то двокамерний. Останній найкращий зберігає тепло, при цьому світлопропускна здатність не знижується. Але вага конструкції збільшиться і вартість пластикових вікон зросте.

Герметичність вікон забезпечує ущільнювач. Ущільнювач укладається по периметру стулок, він не дає теплому повітрі виходити з кімнати, а проникати холодному в приміщення. До того ж ущільнювач забезпечує додаткову шумоізоляцію.

Хороший міцний ущільнювач і еластичний і не має неприємного хімічного запаху.

Будь-який ущільнювач зношується з часом. Плюс у тому, що це матеріал, що замінюється, але заміну ущільнювача найкраще довірити професіоналам.

Пластикові вікна
Пластикові вікна

Якісна фурнітура теж не мало важлива. До неї належать такі елементи:

 • верхні та нижні петлі

 • запірний механізм

 • ручка управління

 • кутові перемикачі

Фурнітура має витримувати чималу вагу, приблизно від 50 до 130 кг, тобто. вага стулок.

Краще не економити на фурнітурі та вибрати великого світового виробника, наприклад MACO

Зазвичай вони дають гарантію на 50-60 тисяч циклів відкриття.

Якщо хочете недорого придбати пластикові вікна – поєднання ціни та якості виробів від нашої фірми Вас порадує

Розміри вікон та кількість стулок

Від розмірів віконного отвору залежить і конструкція вікна. Кількість стулок також є основним критерієм при розрахунку вікон.

Вікна можуть бути одностулковими, двостулковими, тристулковими і так далі. Поставити в маленький отвір двостулкове вікно буде неможливо.

Пластикові вікна

Менеджери нашої компанії знають технічні обмеження та зроблять проект вікна з урахуванням усіх індивідуальних особливостей: розмір віконного отвору, тип будинку та стін, особистих побажань.

Форма вікон

У багатоквартирних будинках вікна, як правило, прямокутні. Зрідка зустрічаються вікна з фрамугами та арочні вікна. А ось у заміському будинку можуть бути вікна абсолютно різних форм - круглі, арочні, трикутні, трапецієподібні і таке інше.

Пластикові вікна

Ми згинаємо профіль разом із армуванням. Це означає, що Ваші вікна будуть 100% відповідати отвору. У нашому асортименті і глухі, і вікна круглої форми, що відкриваються, а також всі види вікон нестандартної форми.

Ламінація вікон (вибір кольору)

Пластикові вікна
Пластикові вікна

Якщо ви втомилися від стандартних білих пластикових вікон та сприймаєте їх як нудну банальність, то ідеальним рішенням для Вас стануть ламіновані пластикові вікна чи двері! Такі вікна чудово підійдуть для всіх стилів, будь то яскравий інтер'єр або різні архітектурні стилі. Більш детально можна ознайомитись за цим посиланням:  ламінація вікон

Москітні сітки

Пластикові вікна
Пластикові вікна
Пластикові вікна

Москітні сітки (правильніше їх називати антимоскітними або протимоскітними сітками) стали неодмінним аксесуаром сучасних євровікон як атрибут для створення максимального комфорту та захисту приміщення від комах.

Галерея робіт

Металопластикові вікна
press to zoom
Металопластикові вікна
press to zoom
Металопластикові вікна
press to zoom
Засклити еркер
press to zoom
Металопластикові вікна
press to zoom
Засклити квартиру
press to zoom
Металопластикові вікна
press to zoom
Металопластикові вікна
press to zoom
Металопластикові вікна
press to zoom
1/1

Наші офіси

bottom of page