Металопластикові вікна в Києві і передмісті

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя в радіусі 30 км у т. ч. Бровари, Бориспіль, Боярка, Буча, Гостомель, Ірпінь, Ворзель, Вишгород, Вишневе, Обухів

+

+

В першу чергу пластикові вікна відрізняються своєю теплоізоляцією. Фактично взимку в приміщенні зберігається тепло, а ось влітку навпаки не йде холод, що дає певну перевагу для комфортного життя. Пластикові вікна до того ж відрізняються ще й звукоізоляцією, що особливо подобатися людям, вікна, які виходять на дороги, залізничні колії та інші гучні місця. За допомогою вікон можна ізолювати себе від шуму на вулиці. Це допомагає не потрапляти в кімнату сміттю і комахам. Одне з найбільш вражаючих переваг, пластикових вікон, це природно їх термін служби. Інший раз компанії можуть дати 50 років гарантії на профіль пластикових вікон. Само собою вони стільки стояти не будуть і їх господарі просто замінять, але все-таки 20-30 років пластикові вікна можуть простояти, не втративши в якості. Зовнішній вигляд при цьому протримается близько 10 років на первинному рівні, що також є незаперечною перевагою в порівнянні з простими дерев'яними вікнами.

Пластикові вікна від Торгового Дому "Viktoria-Group plus"

 

Працюємо з німецькими профільними системами

Вибір вікон

Вікна SALAMANDER (DESIGN 2D, Streamline,Streamline Cream,BluEvolution)

купити вікна

Вікна REHAU ( Euro-Design 60, Euro-Design 70, BRILIANT, GENEO, SYNEGO)

вікно

Польської профільною системою DECCO

вікна

Українським профілем  OpenTeck

Вартість вікон від Торгового Дому "Viktoria-Group plus"

Розмір: 1500 * 1500мм Ціна від 2340 грн.

Розмір: 1800 * 1500мм Ціна від 3430 грн.

Розмір 2150 * 1950мм Ціна від 5300 грн.

Розмір: 700 * 1950мм Ціна від 3030 грн.

Г-подібний балкон від 9400 грн.

П-подібний балкон від 10900 грн.

Лоджія 6 метрів від 14300 грн. (В народі прозвана 6-ти метрової, хоча часто розміри +/- бувають 20-30 см)

Пластикові вікна являють собою герметичну конструкцію, що складається з декількох стекол і багатокамерного профілю з полівінілхлориду. Число камер склопакетів і профільних систем, їх ширина, а також кількість контурів ущільнення впливає на основні експлуатаційні характеристики. За зовнішнім виглядом, кольором профілю, способу відкривання, геометрії і розмірами вікна можуть бути найрізноманітнішими. Функціональні можливості сучасних віконних систем можуть бути розширені за рахунок використання антимоскітних сіток і інших аксесуарів. Зручність і надійність експлуатації забезпечує якісна фурнітура відомих виробників. Наприклад безперечним лідером на сьогодні є MACO

Як вибрати пластикові вікна?

Всі ми сьогодні - мимоволі експериментатори. Ринкова різноманітність з кожним днем ​​стає все більш важким випробуванням для наших гаманців і нервів.

Всі газети рясніють оголошеннями з пропозиціями купити вікна. Потенційному покупцеві пропонують багатокамерні профілі, енергозберігаючі склопакети, екологічно чисті матеріали, два або три контури ущільнення ... Погодьтеся, що людині недосвідченої не так-то просто розібратися в цьому морі інформації. У споживача виникає серйозна проблема: як зробити правильний вибір серед великої кількості пропозицій від фірм-виробників? Якими критеріями при цьому керуватися? Що дають кінцевому споживачеві всі ці технічні вишукування, пропоновані виробником?

Давайте про усе по порядку. Отже ...

Схема вибору вікон

 • вибір профілю

 • Вибір армування профілю

 • вибір склопакета

 • вибір скла

 • вибір фурнітури

 • монтаж

1. Профіль

Полівінілхлорид (ПВХ)  – найпопулярніший матеріал для вікон - є одним з найстаріших пластиків. Вперше ПВХ був відкритий в 1835 році хіміком Регнольдом.

ПВХ - це термопластичний штучний матеріал, отриманий із природної сировини: повареної солі і нафти. Він довговічний і стійкий до дії погодних умов.

Для виготовлення вікон використовуються ПВХ-профілі - багатокамерні пустотілі погонажні вироби, вироблені методом екструзії. Якщо сильно спростити суть справи і опустити ряд технічних подробиць, то цей процес можна описати приблизно так. Вихідна сировина, до складу якого входять ПВХ і спеціальні добавки (стабілізатори, пом'якшувачі, наповнювачі, пластифікатори і т.д.) нагрівають при перемішуванні до отримання однорідної в'язкої суміші. Потім отриману масу «продавлюють» через спеціальну форму (фільєру) і охолоджують.

Внутрішній простір профілю заповнений поперечними перемичками, які виконують функцію ребер жорсткості. Ці перемички утворюють ізольовані відсіки (камери), заповнені повітрям. Такі повітряні камери забезпечують високий теплозахист і звукоізоляцію вікон.

В даний час на ринку представлено безліч ПВХ-профілів. Здавалося б, всі вони виготовлені з одного і того ж матеріалу. Але є профілі дешеві і більш дорогі. У чому ж відмінність між однотипними дешевими і дорогими продуктами?

1. Вартість профілю,

звичайно ж, залежить від вартості сировини для його виробництва. До складу суміші, з якої виробляється віконний профіль, входить більше десятка різних компонентів, які є продуктами високих технологій і стоять досить дорого.

До таких добавок відносяться стабілізатори, модифікатори ударної в'язкості, полімерні допоміжні реагенти, наприклад, мастила, наповнювачі, пігменти і т.д.
Серед компонентів, що входять до складу композиції, є ряд дорогих хімічних речовин. Їх наявність в достатній кількості неможливо визначити візуально, тому заощадити на них - велика спокуса для несумлінних виробників. Наприклад, до складу профілів входить оксид титану - порошок яскравого білого кольору, що забезпечує білизну профілю і, спільно зі стабілізаторами, що відповідає за збереження кольору під час експлуатації вікна. Висока чистота оксиду титану вимагає істотних витрат, а якщо заощадити на його якості, то споживач цього відразу не помітить, але в ході експлуатації - через рік, два або три - вікна почнуть жовтіти.

2. . Монтажна ширина,а було б точніше - товщина, впливає на теплові властивості рами (чим товще, тим тепліше), так і на довжину шляху передачі холоду навколо рами по схилу.

3. Камера -це порожня область всередині профілю, яка виконує функцію теплоізолятора і конструктивного елементу. Від кількості камер і товщини коробки вікна залежить теплоізоляція всієї конструкції.

Сьогодні випускаються трьох-, чотирьох-, п'яти-, шести і навіть семи і восьмікамерние ПВХ-системи. Найбільшого поширення набули трикамерні і п'ятикамерні віконні системи. Перші - в якості серій для економ-класу, а другі - для преміум сегменту вікон.

Існує оптимальне поєднання монтажної ширини і кількості камер: для 60 мм оптимальна кількість камер 3 або 4 для 70 мм - 5 або 6.

4. Товщина зовнішньої стінки профілю.

Від товщини стінки профілю також безпосередньо залежить вартість вікна і клас віконної конструкції Товщина зовнішньої стінки профілю повинна становити не менше 3 мм ± 0,2 мм. Використання «тонкостінних профілів» трохи дешевше, але при цьому Ви дуже ризикуєте:

 • зменшується міцність зварювальних швів,

 • зменшується термін служби готового виробу,

 • зменшується стійкість до атмосферного впливу,

 • зменшується ударостійкість і стабільність конструкції.

2. Армирование

Армування (підсилювач) - вставка в профіль з оцинкованого металу, який зменшує лінійне розширення профілю при його нагріванні, перешкоджає прогину вікна при впливі на нього вітрових навантажень.

Важливо знати:
• чим товще армуючий профіль, тим ширше і важче склопакет Ви зможете поставити;

• тонке армування приведе до провисання нижньої частини рами, деформації конструкції і, в подальшому, до можливості продування;

• армування повинно бути тільки з оцинкованої сталі;

• не допускається використання дерев'яного армування і армування зі звичайної сталі.

За стандартами його виготовляють з оцинкованої сталі товщиною 1,2-2 мм, П-образної або прямокутної форми перетину. Недобросовісні виробники іноді встановлюють тонкостінний, неоцинкований сталевий профіль, адже побачити цей профіль у зібраному вікні неможливо. Сталевий профіль утворює каркас вікна. Для середньо- і великогабаритних вікон товщина стінок повинна складати 1,5 - 2,0 мм інакше можливі перекоси конструкції.

Витік тепла через віконні прорізи в середньому становить 40-50% від сумарної кількості тепловтрат.

Склопакет - це основна частина вікна, яка, в основному, визначає його теплопровідність і становить до 80% площі конструкції.

Товщина склопакета, тип і кількість використовуваного скла визначають, чи буде ваше вікно «теплим» або «холодним».

Основні функції склопакета:

 1. теплоізоляція

 2. звукоізоляція

Классификации:

 • За кількістю камер. Між кожними двома стеклами утворюється простір, який називається камерою. У зв'язку з цим склопакети поділяють на однокамерні (два скла), двокамерні (три скла) і т.д.

4. Скло

Типи скла для склопакетів:

 1. Листове скло або флоат скло

 2. Енергозберігаючі (низькоемісійним К і І скла, багатофункціональні)

 3. Сонцезахисні (рефлективні, тоновані і мультифункцией.)

 4. Мультифункціональні ClimaGuard Solar - унікальний продукт компанії Guardian

 5. Шумоізоляційні (триплекс)

 6. Захисні (ударостійкі) (загартовані, триплекс)

 7. Самоочіщаються

 8. Декоративні

Фурнітура – це механізми і деталі, що забезпечують відкриття віконних стулок.

Вартість фурнітури складає 10-15% від вартості вікна. Заплативши за склопакет і профіль вікна, хочеться бути впевненим, що воно прослужить довго. Роботу вікна ми відчуваємо через фурнітуру, плавність механізмів при закриванні і відкриванні стулки, наскільки герметичний притиск.

«Чудово» продавці йдучи на поводу у покупців бажаючих вибрати "серце вікна" по-дешевше, примудряються всучити вікна з дорогого, якісного і надійного профілю з дешевою фурнітурою, внаслідок чого вікно в цілому втрачає свої експлуатаційні властивості вже в першу половину року - рік експлуатації . Ми рекомендуємо Фурнітуру "МАСО"

Монтаж пластикових вікон - відповідальний процес, від якого в значній мірі залежить те, наскільки безпроблемною буде їх експлуатація. Монтаж, вироблений професійно і сумлінно, за допомогою якісних матеріалів на п'ятдесят відсотків гарантує довгострокову службу вікна.
Мінімальні відстані між кріпильними елементами не повинні перевищувати - для коробок профілів ПВХ білого кольору: 700 мм, для коробок з кольорових профілів ПВХ: 600 мм;


• Після монтажу обов'язково відразу знімається захисна плівка з профілю з боку вулиці
Під впливом сонячних променів і атмосферних опадів захисна плівка може в'їстися в профіль.
• Пластикові вікна з кольорового ПВХ краще кріпити тільки на анкерні пластини, тому що коефіцієнт лінійного розширення кольорового пластику в 1,5-2 рази вище, ніж у білого, і відповідно температурні деформації більше.

Будь-які відхилення від вимог дають серйозну економію, але призводять до втрати якості для Замовника.

З огляду на всю вищенаведену інформацію ви безсумнівно зробите правильний вибір.

ВАЖЛИВО! При виборі виробника віконних конструкцій орієнтуйтеся на середню ринкову ціну на аналогічну продукцію однієї профільної марки, т. е. вибираючи вікна з профілю REHAU або Salamander, порівнюйте дані пропозиції з пропозиціями фірм, що займаються вікнами з цього профілю.
Установка пластикових вікон - найважливіший фактор. Яким би якісним не було вікно, установка некваліфікованими фахівцями може звести усі його гідності нанівець.

Переваги пластикових вікон від Торгового Дому "Viktoria-Group plus"

У порівнянні зі звичайними дерев'яними рамами сучасні віконні системи з пластика мають безліч переваг. Одним з основних їх переваг є їх абсолютна герметичність. Всі елементи конструкції щільно прилягають один до одного без зазорів і щілин. Це забезпечує хорошу тепло- і звукоізоляцію, захищає приміщення від проникнення пилу і опадів, виключає протяги.

Крім того незалежно від марки, металопластикові вікна:

✔ мають бездоганний зовнішній вигляд, який не змінюється з часом;

✔ не вимагають регулярного фарбування;

✔ прості в догляді;

✔ зручні в експлуатації;

✔ надійні і довговічні.

 

Додатковими перевагами пластикових вікон є їх особливі властивості в залежності від їх конструкції і характеристик склопакета. Вони можуть:

✔ забезпечувати підвищену шумо- і теплоізоляцію;

✔ захищати від незаконного проникнення;

✔бути стійкими до механічного впливу;

✔ захищати приміщення від шкідливого сонячного випромінювання;

✔ сприяти економії енергії, що витрачається як на опалення, так і на охолодження.

 

Серед величезного асортименту металопластикових вікон замовник може вибрати варіант, що ідеально відповідає його вимогам і умовам експлуатації.

Важливо! Два однакових по комплектації вікна, з одного профілю, фурнітури, склопакета, але виготовлених різними виробниками будуть відрізнятися один від одного за якістю і довговічностю.

 

Дозволити собі сучасне європейське обладнання, комп'ютеризовані високоточні верстати, контроль якості, прямі поставки сертифікованих матеріалів, комплектуючих, гарне сталеве оцинковане армування пластикових профілів, що відповідає необхідним вимогам, сухі склади, професійне навчання працівників і контроль за ними можуть тільки великі виробники!

1/1

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "