top of page

Ламінація пластикових вікон і дверей

Ламінація пластикових вікон і дверей

Якщо ви втомилися від стандартних білих пластикових вікон і сприймаєте їх, як нудну банальність, то ідеальним рішенням для Вас стануть ламіновані пластикові вікна або двері! Такі вікна прекрасно підійдуть до всіх стилів, будь то яскравий інтер'єр, або різні архітектурні стилі.

ламінація пластикових вікон під дерево
ламінація пластикових вікон під дерево

Палітра RENOLIT EXOFOL MX

Ламінація пластикових вікон і дверей

83. Натуральний дуб

Ламінація пластикових вікон і дверей

85. Ірландський дуб

Ламінація пластикових вікон і дверей

86. Золотий дуб

Ламінація пластикових вікон і дверей

88. Горіх V

Це мала частина різновидів плівки.

Каталоги зразків плівки є в офісах продажів, або фахівець виїде до Вас із зразками за вказаною адресою. Якщо для Вашої дизайнерської мети плівки буде недостатньо , металопластикові вироби можна пофарбувати за німецькою технологією практично в будь-який колір .

Рассчитать стоимость за 15 минут

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Процес ламінації віконних ПВХ-профілів

Ламінація пластикових вікон і дверей

Для початку, варто розібратися, що є процесом трансформації звичайних білих профілів в ламіновані.

Перше, що потрібно зробити, це обробити поверхню виробу спеціальним складом, після чого профіль поміщають в установку ламінації, де на нього наноситься акрилова плівка методом термічної активації. На додачу до всього, виріб обробляється за допомогою системи валиків з різним притискним зусиллям, спрямованим на те, щоб плівка максимально міцно приклеїлася до поверхні.

Засклити веранду

Ламінація пластикових вікон не впливає на зниження їх якості та терміну служби, тому що застосовувані в роботі акрилові плівки мають відмінні експлуатаційні характеристики:

+ Стійкі до перепадів температур та вологості;

 

+ Стійкі до опадів впливу ультрафіолетових променів;

+ Відрізняються великою стійкістю до механічних пошкоджень;

+ Не схильні до відшарування від профілю;

+ Не потребують косметичного підфарбовування і не втрачають насиченість свого кольору протягом дуже довгого

часу;

+ Не вимагають для очищення спеціальних засобів, миються звичайним мильним розчином;

 

Мають приємну шорсткувату фактуру, яка, до того ж, приховає невеликі подряпини і сліди від пальців, які з часом неминуче з'являться.

Скління будинку під ключ
Приклад ламінованих вікон

Поради щодо догляду за ламінованими пластиковими вікнами

Доглядати ламіновані профілі досить просто і не вимагає особливих знань. З появою забруднення достатньо протерти профіль водою з додаванням звичайних миючих засобів (мильний розчин). Але варто пам'ятати, що при видаленні забруднень не варто використовувати емульсії, порошки, що чистять, і абразивні чистячі пасти. Після того, як поверхня висохне, розлучення можна видалити за допомогою сухої тканини. Ламіновані профілі завжди зберігають свої первісні властивості і не вимагатимуть будь-якого додаткового догляду або додаткового покриття захисними засобами.

Розрахувати вартість за 15 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Акрилові плівки для ламінації

ламінування вікон ПВХ
ламінування вікон ПВХ

Торговий Дім "Viktoria-Group plus" пропонує Вашій увазі багатий вибір акрилових плівок будь-яких відтінків, а також імітацію деревних порід. Вибираючи такий варіант декорування, як імітація дерева, колір ламінації пластикового вікна дає можливість знайти настільки реалістичні «дерев'яні вікна», що побачити відмінності та зрозуміти, що ця імітація на пластиці можна буде лише за дуже близького розгляду. Завдяки таким можливостям, Ви з великою легкістю підберете потрібний Вам відтінок плівки, наприклад, відповідно до кольорової гами Вашої кухні, або під стіни Вашої спальні.

Види ламінації вікон та дверей

Ламінація – це процес покриття спеціальною плівкою, що покриває пластиковий профіль вікна чи двері. З'єднуючись із пластиковою основою профілю у штучно створених умовах (високий тиск, підвищена температура та спеціальні умови зберігання), ламінація робить віконну конструкцію більш естетичною та універсальною. Вам залишається тільки вибрати який колір нанести.

вікна ВДС

Ламинация в массе

вікна ВДС

Двухсторонняя ламинация

вікна ВДС

Внутренняя ламинация

вікна ВДС

Наружная ламинация

Але все це не означає, що ламінувати пластикове вікно обов'язково потрібно з обох боків. Ніщо не заважає залишити вікно білим з боку вулиці, якщо Ви не хочете, щоб воно якось вирізнялося із загальної стилістики фасаду будівлі, а з боку кімнати розбавити інтер'єр будь-яким насиченим кольором. А можна зробити все з точністю навпаки, тому при замовленні важливо уточнити, яку саме ламінацію Ви хочете зробити – односторонню або двосторонню.

ламінація вікон
ламінація вікон

Окрім іншого, ми можемо надати Вам варіант ламінованих «в масі» пластикових вікон, у яких внутрішня пластикова частина має обраний Вами той чи інший відтінок замість стандартного білого. Це відмінне інтер'єрне рішення при замовленні двосторонньої ламінації, тому що при відкритті стулок білої начинки профілю видно не буде.

Галерея работ

bottom of page