top of page

Ламінація пластикових вікон і дверей

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Ламінація пластикових вікон і дверей

Якщо ви втомилися від стандартних білих пластикових вікон і сприймаєте їх, як нудну банальність, то ідеальним рішенням для Вас стануть ламіновані пластикові вікна або двері! Такі вікна прекрасно підійдуть до всіх стилів, будь то яскравий інтер'єр, або різні архітектурні стилі.

 

Палітра RENOLIT EXOFOL MX

Ламінація пластикових вікон і дверей

83. Натуральний дуб

Ламінація пластикових вікон і дверей

85. Ірландський дуб

Ламінація пластикових вікон і дверей

86. Золотий дуб

Ламінація пластикових вікон і дверей

88. Горіх V

Це мала частина різновидів плівки.

Каталоги зразків плівки є в офісах продажів, або фахівець виїде до Вас із зразками за вказаною адресою. Якщо для Вашої дизайнерської мети плівки буде недостатньо , металопластикові вироби можна пофарбувати за німецькою технологією практично в будь-який колір .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Процес ламінації віконних ПВХ-профілів

 

Для початку, варто розібратися, що являє собою процес трансформації звичайних білих профілів в ламіновані.

 

Перше, що потрібно зробити, це обробити поверхню виробу спеціальним складом, після чого профілі поміщають в Ламінаційну установку, де на нього наноситься акрилова плівка методом термічної активації. В довершення всього, виріб обробляється за допомогою системи валиків з різним притискним зусиллям, спрямованим на те, щоб плівка максимально міцно приклеїлася до поверхні.

 

Ламінація пластикових вікон не впливає на зниження їх якості і терміну служби, оскільки застосовані в роботі акрилові плівки мають відмінні експлуатаційні характеристики:

 

+ Стійкі до перепадів температур і вологості;

 

+ Стійкі до опадів впливу ультрафіолетових променів;

 

+ Відрізняються великою стійкістю до механічних пошкоджень;

 

+ Не схильні до відшарування від профілю;

 

+ Не потребують косметичного підфарбовування і не втрачають насиченість свого кольору протягом дуже довгого часу;

+ Не вимагають для очищення спеціальних засобів, миються звичайним мильним розчином;

+ Мають приємну шорстку фактуру, яка, до того ж, приховає невеликі подряпини і сліди від пальців, які з часом неминуче з'являться.

Ламінація пластикових вікон і дверей

Поради по догляду за ламінованим пластиковими вікнами

 

Доглядати за ламінованим профілями досить просто і не вимагає особливих знань. З появою забруднення досить протерти профіль водою з додаванням звичайних миючих засобів (мильний розчин). Але варто пам'ятати, що при видаленні забруднень не варто використовувати емульсії, порошки для чищення та абразивні чистячі пасти. Після того, як поверхня висохне, розводи можна видалити за допомогою сухої тканини. Ламіновані профілі завжди зберігають свої первинні властивості і не зажадають будь-якого додаткового догляду або додаткового покриття захисними засобами.

Ламінація пластикових вікон і дверей

Акрилові плівки для ламінування

Ламінація пластикових вікон і дверей

Торговий Дім "Viktoria-Group plus" пропонує Вашій увазі багатий вибір акрилових плівок будь-яких відтінків, а так само імітацію деревних порід. Вибираючи такий варіант декорування, як імітація дерева, колір ламінації пластикового вікна дає можливість знайти настільки реалістичні «дерев'яні вікна», що побачити відмінності і зрозуміти, що це імітація на пластиці можна буде тільки при дуже близькому розгляді. Завдяки таким можливостям, Ви з великою легкістю підберете потрібний Вам відтінок плівки, наприклад, який гармонує з кольором  кухнонних меблів, або під стіни Вашої спальні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Але все це не означає, що ламінувати пластикове вікно обов'язково потрібно з обох сторін. Ні що не заважає залишити вікно білим з боку вулиці, якщо Ви не хочете, щоб воно якось виділялося із загальної стилістики фасаду будівлі, а з боку кімнати розбавити інтер'єр будь-яким насиченим кольором. А можна зробити все з точністю до навпаки, тому при замовленні важливо уточнити, яку саме ламинацию Ви хочете зробити - односторонню або двосторонню.

Ламінація пластикових вікон і дверей
Ламінація пластикових вікон і дверей
Ламінація пластикових вікон і дверей

Більше того, ми можемо надати Вам варіант ламінованих «в масі» пластикових вікон, у яких внутрішня пластикова частина має обраний Вами той чи інший відтінок замість стандартного білого. Це відмінне інтер'єрне рішення при замовленні двосторонньої ламінації, оскільки при відкритті стулок білої «начинки» профілю видно не буде.

 

Замовте ламинацию металопластикових виробів прямо зараз!

bottom of page