Металопластикові вікна REHAU

Металопластикові вікна REHAU

Більше 58 років досвіду у ВИРОБНИЦТВІ віконніх профілів

німецький концерн REHAU віробляє віконний ПВХ-Профіль з тисяча дев'ятсот п'ятьдесят-вісім року.

Ми впроваджуємо технології з других галузь промісловості (авіа - и машинобудування) для создания віконніх систем преміум-класу

(GENEO).

Ми здійснюємо постійні інновації, розробляємо і тестуємо рецептуру ПВХ у власному інституті полімерів.

В Україні ми працюємо з 1997 року.

Пластикові вікна Rehau - вибір сьогодні для затишного завтра


Німецький профіль Rehau - це потрійний ефект технологічності, дизайну і довговічності. Вибираючи з величезної пропозиції ПВХ вікна Рехау, ви віддаєте перевагу перевіреному у всьому світі якістю за розумною ціною.​

Металопластикові вікна REHAU

Реалізуючи різний профіль, Торговий Дім "Viktoria-Group plus" подбав, щоб ви змогли підібрати пластикові вікна Rehau відповідно до цілей і запланованим бюджетом.

Euro-Design 60  

Що Ви очікуєте від нових вікон? Вони повинні допомагати Вам економити енергію і кошти, а також дарувати більше тепла і світла? - Усім цим вимогам відповідають вікна з профільних систем REHAU Euro-Design 60.

Профілі REHAU Euro-Design 60 мають трикамерну будову з монтажною глибиною 60 мм.

Системи економічно вигідні для застосування в різних будівельних проектах, оскільки забезпечують оптимальне співвідношення ціни і якості.

Витончений дизайн профілю стулки REHAU Euro-Design 60 позволяет збільшити площу прозорого скління до 5-7% і, відповідно, поліпшити природне освітлення квартири. Подібне рішення не тільки популярне в сучасній Європі, але і досить затребуване в Україні, зокрема, для скління квартир з маленькими віконними прорізами ("хрущовки", "чешки")

Металопластикові вікна REHAU

Застосування

• Вікна з трикамерних профільних систем використовуються для балконних блоків, балконів і лоджій.

• Оптимальні для скління міжповерхових маршів багатоквартирних будинків.

 

• Ідеально підходять для будинків з центральною системою опалення, в яких немає ексклюзивних вимог до тепло і звукоізоляції.

Euro-Design 70

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для скління житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерним будовою і монтажною глибиною від 70 мм

 

Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепло втрати в приміщенні, а значить - заощадити кошти на опаленні і кондиціонуванні.

 

До того ж пластикові вікна Rehau задовольняють найвищі вимоги до дизайну і довершують інтер'єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки в поєднанні з поліпшеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Віконна профільна система глибиною 70 мм для об'єктного та приватного будівництва

rehau-standartUA.jpg

Застосування

•Застосовується для виготовлення вікон і балконних дверей.

•Оптимальний вибір, як для об'єктного, так і приватного  будівництва.

•Рекомендуємо для термомодернізації старого житлового фонду.

REHAU Brillant-Design

Відмінна теплоізоляція вікон з профілю REHAU Brillant-Design забезпечує затишок і комфорт, навіть коли на вулиці сніг і заметіль. Завдяки глибині коробки 70/80 мм і двом контурам ущільнення вікна з профілю REHAU Brillant-Design надійно захищають від холоду, протягів, вологи і пилу.
П'ять повітряних камер виконують функцію ізолюючого бар'єру між низькою температурою зовні та високою температурою всередині приміщення (або навпаки влітку). Така будова профілю забезпечує надзвичайно високі показники коефіцієнта опору теплопередачі.
Профільна ПВХ-система з монтажною глибиною 70 мм
Переваги системи REHAU Brillant-Design:

Металопластикові вікна REHAU

•Висока теплоізоляція дозволяє заощадити кошти на опаленні і кондиціонуванні.

•Звукоізоляція до 43 дБ подарує можливість насолоджуватися тишею, навіть якщоза вікном дорога з інтенсивним рухом.

•Ширина камери армування 35 мм дозволяє застосовувати армування з високимистатичними характеристиками для виготовлення конструкцій великих розмірів.

•Система профілів нешкідлива для навколишнього середовища, підлягає вторинній переробці.

• Поєднання вишуканості і відмінною теплоізоляції.

 

•Можливість виготовлення вікон великих розмірів.​

• Завдяки HDF-технології (High Definition Finishing) профіль REHAU Brillant-Design
відрізняється ідеально гладкою глянцевою поверхнею. HDF забезпечує низьку
пористість профілю, через що бруд не затримується на такій поверхні, а вікна на
довгі роки зберігають свій бездоганний вигляд.


• Різноманітні колірні рішення каширування, лакування, алюмінієві накладки).


• Дозволяє виготовити вікна не тільки традиційної прямокутної форми, а й складні фігурні конструкції: арка, круглі, трикутні, трапецієподібні.

Нові вікна SYNEGOідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції в порівнянні зі звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете істотно скоротити витрати на опалення, зате підвищити вартість свого житла - сьогодні, завтра і в майбутньому ...

Старі вікна - джерело найбільших тепловтрат в будинку. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застарілі. В результаті через вікна втрачається зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не будуть лякати!
Економте на електриці, а не на вікнах!

профільна система REHAU SYNEGO має 7 камер в рамі і 6 камер в стулці для підвищеної термоізоляції. 2 контури ущільнення надійно захистять від протягів і вологості.
Опціонально можливий третій ущільнення (REHAU SYNEGO MD).

 

"Вимкніть" шум і відчувайте себе комфортно!

Гучний транспорт, сусідська косарка - шум оточує нас всюди ...
Останні дослідження доводять, що регулярний дискомфорт через транспортний шум може призвести до підвищення ризику захворювань серцево-судинної системи.
Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO "Вимикають" шум. Перетворіть Ваш будинок в оазис спокою і затишку і відчувайте себе комфортно! Забудьте про стрес, викликаний зовнішнім шумом.

Система REHAU GENEO

Металопластикові вікна REHAU

Великі площі скління і сучасний дизайн вимагають надлегких і в той же час міцних матеріалів. Запозичте високі технології авіабудування для свого будинку!

RAU-FIPRO - це високотехнологічний фіброволоконний композитний матеріал, що складається з двох різних компонентів: основного матеріалу поверхні і армуючого волокнистого матеріалу. Взаємодія цих двох продуктів покращує загальні властивості нового матеріалу.

Точно продумана конструкція рами з високотехнологічного міцного матеріалу RAU-FIPRO робить вікно REHAU GENEO легким і одночасно надійним, тому майже завжди можна обійтися без сталевого армування.

Відкривання і закривання вікна стає легким, немов дитяча гра. Високоякісна гладка поверхня профілю REHAU GENEO є стійкою до атмосферних впливів, а це значно спрощує догляд за вікном.

Металопластикові вікна REHAU

Конструктивна глибина 86 мм

Кількість камер 6 камер

Максимальна товщина склопакета: до 53 мм

Коефіцієнт теплоізоляції Uf = 0,86 Вт / м2К (зг. Протоколу випробувань ift 402 41339/8)

Коефіцієнт опору теплопередачі * Rf = 1,16 м2К / Вт

Звукоізоляція без сталевого армування до Rw, P = 47 дБ;

зі склом Rw, P = 50 дБ

Зламобезпека до класу RC3;

до класу RC2 без сталевого армування

Повітропроникність клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність до класу 9A згідно з EN 12208

Ущільнення 3 контури ущільнення з матеріалу RAU-PREN

* Коефіцієнт опору теплопередачі отримано як величину обернено пропорційну коефіцієнту теплоізоляції.

Економте до 76% енергії *

Завдяки надзвичайно міцному волокнистом композитному матеріалу в 90% всіх випадків можна обійтися без металевого армування в рамі REHAU GENEO. Це виключає утворення містків холоду, а в поєднанні з двокамерним енергозберігаючим склопакетом Ви отримаєте зразкові показники по теплоізоляції Rw до 1,67 м2К / Вт.

 

Щоб вікно відповідало стандартам будинків з низьким споживанням енергії, в профілі застосовуються термовставки. Саме тому профіль REHAU GENEO офіційно сертифікований Інститутом Досліджень Енергоефективних Споруд в м Дармштадт (Німеччина) для застосування в будинках класу passive house.

Такі системи виведені в окрему групу REHAU GENEO PHZ.

 

Технологія, зупиняє силу звуку

 

Останні дослідження довели, що постійний шум не просто заважає, а може навіть нашкодити здоров'ю. Втім захистити свій будинок від щоденного стресу і шуму сьогодні простіше, ніж коли-небудь - з REHAU GENEO Ви можете так запроектувати звукоізоляцію свого будинку, щоб Ваша індивідуальна потреба в спокої була повністю задоволена.

 

Навіть, якщо Ви живете на вулиці з інтенсивним автомобільним рухом, або недалеко від аеропорту або залізниці, або ж маєте гучне хобі - REHAU GENEO надійно захищає від небажаних шумів. Завдяки енергозберігаючому склопакету і матеріалу RAU-FIPRO, профіль REHAU GENEO відповідає актуальним будівельним показниками шумоізоляції класу 5 *.

Вільний вибір кольорів, форм і розмірів

 

Профільні системи REHAU з легкістю дозволяють втілити в життя найскладніші архітектурні рішення: від максимально великих площ засклення вікон особливої форми - прямокутних, круглих або неправильної форми.З ними Ви зможете реалізувати свої мрії про функціональне і досконале життєвий простір.

Дизайн

Металопластикові вікна REHAU

Дізнайтеся більше про програму квітів REHAU Color Kaleido
Широка палітра кольорів для алюмінієвих накладок
Широкий вибір декоративних покриттів,що імітують дерево

Металопластикові двері REHAU

Вхідна група REHAU Brillant-Design

Початок будівництва нового житла або планування ремонту зазвичай починають з вибору вікон і дверей. Якісні сучасні пластикові двері повинні забезпечити високу
теплоізоляцію і комфортний мікроклімат в оселі, захистити господарів від проникнення злодіїв, служити довго і надійно, а ще - бути справжньою візитною карткою власників будинку.
пластикові двері з профільної системи REHAU Brillant-Design відповідають всім певним вимогам: надійні і легкі в догляді, з дуже якісної поверхнею і особливо вишуканим дизайном.
Навіть великі площі скління в REHAU Brillant-Design захищають від холоду, дарують затишок і комфорт.
Системи пластикових вхідних дверей REHAU - різноманіття рішень

Двері є візитною карткою кожного будинку. Тому вони повинні робити приємне естетичне враження і гармоніювати з загальним зовнішнім виглядом будинку. Але комфорт не менш важливий, ніж дизайн: двері повинні добре функціонувати, постійно захищати будинок від зовнішніх впливів і надавати максимальну безпеку. Завдяки широкому вибору наших систем, за Вашим бажанням, дверне заповнення можна поєднати з найкращим комфортом і функціональністю.

Випробувана система глибиною 70 мм

двері рехау
двері рехау

Вимоги до пластикових дверей є високими. Тому до переваг системи Brillant-Design відносяться: теплоізоляція, звукоізоляція і захист від злому. Захист від злому дверей з профілю Brillant-Design можна віднести до класу 3.

Система вхідних дверей GENEO

Фіброволоконна система преміум-класу з конструктивною глибиною 86 мм.

досконале енергозбереження

Профільна система вхідних пластикових дверей GENEO завдяки високотехнологічному матеріалу RAU-FIPRO та інноваційної серцевині профілю стає самої енергоефективності в своєму класі. Конструкція профілю має 6-камерну будову з системною глибиною від 86 мм. Відсутність металевого армування дозволяє уникнути утворення містків холоду. У поєднанні з термомодуля і дверним заповненням товщиною до 53 мм вхідні двері з профільної системи GENEO досягають показника теплоізоляції Ud = 0,51 Вт / м2К * - досконале енергозбереження.

двері рехау
двері рехау

Прибирайте з легкістю

Високоякісні поверхні профілів REHAU стійкі до атмосферних впливів і невибагливі в догляді, саме тому вони зберігають бездоганний вигляд протягом багатьох років експлуатації.

Останньою інноваційною розробкою інженерів REHAU для легкого догляду стала високотехнологічна формула поверхні профілю (High Definition Finishing). Секрет HDF-формули полягає в спеціальній рецептурі і вдосконаленому способі виробництва, завдяки яким поверхня профілю стає помітно більш гладкою і не затримує бруд. Пластикові двері з такого профілю щодня виглядають, як нові.

Металопластикові вікна REHAU