top of page

Металопластикові вікна, двері і розсувні системи REHAU

Металопластикові вікна REHAU

Більше 64 років досвіду у виробництві віконніх профілів. Німецький концерн REHAU віробляє віконний ПВХ профіль з 1958 року. Ми впроваджуємо технології з інших галузей промисловості (авіа и машинобудування) для создания віконніх систем преміум-класу GENEO і SYNEGO.

Ми здійснюємо постійні інновації, розробляємо і тестуємо рецептуру ПВХ у власному інституті полімерів.

В Україні ми працюємо з 1997 року.​ Німецький профіль Rehau-це потрійний ефект технологічності, дизайну і довговічності. Вибираючи з величезної пропозиції вікон Рехау, ви віддаєте перевагу перевіреній у всьому світі якості за розумною ціною.​

Металопластикові вікна REHAU

Пластикові вікна Rehau - вибір сьогодні для затишного завтра.

Реалізуючи різний профіль, Торговий Дім "Viktoria-Group plus" подбав, щоб ви змогли підібрати пластикові вікна Rehau відповідно до цілей і запланованим бюджетом.

Почнемо з флагмана лінійки REHAU GENEO

Вікна Рехау

REHAU GENEO Rau Fipro X - енергоефективність стандарту passive house

Віконна система REHAU GENEO-це унікальна система віконних профілів, армованих у масі. Вона є справжнім проривом у галузі виробництва віконних конструкцій та виводить вироби віконної галузі на новий, найвищий рівень споживчих характеристик. В основі винаходу – інноваційний фіброволоконний матеріал RAU-FIPRO, який відрізняється рекордною міцністю, опірністю до навантажень та дозволяє відмовитися від сталевого армування. Відсутність металевого армування всередині конструкції дозволяє уникнути містків холоду, через які відбувається втрата тепла. А в поєднанні з двокамерним енергозберігаючим склопакетом Ви отримаєте зразкові показники по теплоізоляції Rw до 1,65 м²K/Вт, що дозволить заощадити до 76% енергії.

Вікна Рехау
Вікна Рехау
Вікна Рехау

Додатково профільна система REHAU GENEO RAU-FIPRO  оснащена трьома контурами ущільнення і забезпечує відмінні ізоляційні властивості вікон, а матеріал ущільнення RAU-PREN є високоеластичним, морозостійким і довговічним.

Щоб вікно відповідало стандартам будинків з низьким споживанням енергії, у профілі REHAU GENEO застосовуються спеціальні термомодулі. Така система виведена в окрему групу профілів REHAU GENEO PHZ, яка офіційно сертифікована Інститутом Досліджень Енергоефективних Споруд у м. Дармштадт (Німеччина) для застосування в будинках класу passive house.

Вікна Рехау Генео

* Коефіцієнт опору теплопередачі конструкції розміром 1300х1400 мм – це розрахункове значення згідно методики, описаної в ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 «Настанова щодо проектування та улаштування вікон та дверей».
** Зниження енерговтрат на одному вікні при заміні старого дерев’яного чи металопластикового вікна 80-их років випуску Uf = 1,9; Ug = 3,0) на вікно з профілю REHAU GENEO Rau-Fipro X з заповненням камер армування спеціальними термомодулями (Uf = 0,89; Ug = 0,5), розміри вікна 123 x 148 см.

Вікна Рехау Генео

Великі площі скління і сучасний дизайн вимагають надлегких і в той же час міцних матеріалів. Запозичте високі технології авіабудування для свого будинку!

RAU-FIPRO - це високотехнологічний фіброволоконний композитний матеріал, що складається з двох різних компонентів: основного матеріалу поверхні і армуючого волокнистого матеріалу. Взаємодія цих двох продуктів покращує загальні властивості нового матеріалу.

Точно продумана конструкція рами з високотехнологічного міцного матеріалу RAU-FIPRO робить вікно REHAU GENEO легким і одночасно надійним, тому майже завжди можна обійтися без сталевого армування.

Відкривання і закривання вікна стає легким, немов дитяча гра. Високоякісна гладка поверхня профілю REHAU GENEO є стійкою до атмосферних впливів, а це значно спрощує догляд за вікном.

Металопластикові вікна REHAU

Конструктивна глибина 86 мм

Кількість камер 6 камер

Максимальна товщина склопакета: до 52 мм

Коефіцієнт теплоізоляції Uf = 0,86 Вт / м2К (зг. Протоколу випробувань ift 402 41339/8)

Коефіцієнт опору теплопередачі * Rf = 1,16 м2К / Вт

Звукоізоляція без сталевого армування до Rw, P = 47 дБ;

зі склом Rw, P = 50 дБ

Зламобезпека до класу RC3;

до класу RC2 без сталевого армування

Повітропроникність клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність до класу 9A згідно з EN 12208

Ущільнення 3 контури ущільнення з матеріалу RAU-PREN

REHAU GENEO Rau-Fipro X - максимально великі розміри віконних конструкцій

 

Збільшений на 50% вміст скловолокна в віконній стулці підвищує жорсткість профілю, що робить RAU-FIPRO X основою для безпрецедентного збільшення розмірів вікон. Дана властивість дозволяє реалізувати проектні рішення з панорамними вікнами висотою до 2,80 м.

Варто зауважити, що оновлена стулка з профілю REHAU GENEO Rau-Fipro X здатна легко витримати склопакет вагою до 150 кг.

Результат: ще більше природного світла в приміщенні і свобода архітектурних рішень для створення неповторного характеру вашого будинку.

Металопластикові вікна REHAU
Металопластикові вікна REHAU

Максимальні розміри віконних конструкцій та розмаїття кольорових рішень.

Профільна система армована склофіброю, що дозволяє виготовляти вікна зі стулками висотою до 2.8 метрів у білому та до 2.7 метрів у кольоровому виконанні.

пластикові вікна REHAU

* Коефіцієнт опору теплопередачі отримано як величину обернено пропорційну коефіцієнту теплоізоляції.

Економте до 76% енергії *

Завдяки надзвичайно міцному волокнистому композитному матеріалу в 90% всіх випадків можна обійтися без металевого армування в рамі REHAU GENEO. Це виключає утворення містків холоду, а в поєднанні з двокамерним енергозберігаючим склопакетом Ви отримаєте зразкові показники по теплоізоляції Rw до 1,67 м2К / Вт.

 

Щоб вікно відповідало стандартам будинків з низьким споживанням енергії, в профілі застосовуються термовставки. Саме тому профіль REHAU GENEO офіційно сертифікований Інститутом Досліджень Енергоефективних Споруд в м. Дармштадт (Німеччина) для застосування в будинках класу passive house.

Такі системи виведені в окрему групу REHAU GENEO PHZ.

REHAU GENEO

Технологія, зупиняє силу звуку

Останні дослідження довели, що постійний шум не просто заважає, а може навіть нашкодити здоров'ю. Втім захистити свій будинок від щоденного стресу і шуму сьогодні простіше, ніж коли-небудь - з REHAU GENEO Ви можете так запроектувати звукоізоляцію свого будинку, щоб Ваша індивідуальна потреба в спокої була повністю задоволена.

 

Навіть, якщо Ви живете на вулиці з інтенсивним автомобільним рухом, або недалеко від аеропорту або залізниці, або ж маєте гучне хобі - REHAU GENEO надійно захищає від небажаних шумів. Завдяки енергозберігаючому склопакету і матеріалу RAU-FIPRO, профіль REHAU GENEO відповідає актуальним будівельним показниками шумоізоляції класу 5 *.

Вільний вибір кольорів, форм і розмірів

Профільні системи REHAU з легкістю дозволяють втілити в життя найскладніші архітектурні рішення: від максимально великих площ засклення вікон особливої форми - прямокутних, круглих або неправильної форми. З ними Ви зможете реалізувати свої мрії про функціональний і досконалий життєвий простір.

Система REHAU SYNEGO

Металопластикові вікна REHAU
Металопластикові вікна REHAU

Віконний багатокамерний пластиковий профіль REHAU SYNEGO в Україні з'явився нещодавно. В основному використовується він в елітному склінні котеджів і там, де в пріоритеті максимально енергозбереження. У планах концерну REHAU - усунення з перших позицій продажу профілів Rehau-70 та виведення в лідери продажів саме REHAU SYNEGO, які, до речі, привозяться до України виключно з м. Віттмунд, Німеччина. Є варіант SYNEGO AD (2 ущільнювачі) і SYNEGO MD (3 ущільнювачі).

Унікальне ущільнення для профілю REHAU SYNEGO зроблено з матеріалу RAU-PREN (це високоеластичний та дуже стійкий до навантажень матеріал). Рекомендується для покращення звукоізоляції в приміщенні і з ним виключена навіть найменша можливість продування. У системі SYNEGO використовується лише сірий ущільнювач, але це плюс, тому що з ним простір візуально розширюється

пластикові вікна REHAU
пластикові вікна REHAU

Нові вікна REHAU SYNEGO – ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції в порівнянні зі звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете істотно скоротити витрати на опалення, зате підвищити вартість свого житла - сьогодні, завтра і в майбутньому ...

Старі вікна - джерело найбільших тепловтрат в будинку. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застарілі. В результаті через вікна втрачається зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не будуть лякати!
Економте на електриці, а не на вікнах!

Профільна система REHAU SYNEGO має 7 камер в рамі і 6 камер в стулці для підвищеної термоізоляції.

пластикові вікна REHAU
пластикові вікна REHAU

Технічні характеристики - монтажна товщина профілів REHAU SYNEGO – 80 мм; зовнішні стінки ПВХ – 3мм; 7 повітряних камер у рамі; 6 - у стулці; склопакет може мати товщину і 51 мм (прекрасна товщина для звукоізолюючих склопакетів, що включають і триплекси, і різнотовщинне скло; коефіцієнт опору теплопередачі 1,0 м²K/Вт з армуванням (тепліше на 0,26 м²K/Вт тільки REHAU GENEO, але він значно дорожчий); супергладка поверхня через інноваційну формулу пластику HDF – High Definition Finishing; унікальне ущільнення для профілю REHAU SYNEGO зроблено з матеріалу RAU-PREN (це високоеластичний та дуже стійкий до навантажень матеріал);

пластикові вікна REHAU
вікна REHAU

Звукоізоляція досягає 46 дБ; зломостійкість системи СИНЕГО класу RC3; повітропроникність класу 9A згідно з EN 12208; сталевий оцинкований каркас армування профілів рами та стулки може бути і 1.5мм, і 2мм, і 2.5мм товщини; ці пластикові профілі можна повторно переробляти; можливості ламінацій такі ж, як і в профілях REHAU-60 та REHAU-70, але, на жаль, немає варіантів темних у масі профілів REHAU SYNEGO.

"Вимкніть" шум і відчувайте себе комфортно!

Гучний транспорт, сусідська косарка - шум оточує нас всюди ...
Останні дослідження доводять, що регулярний дискомфорт через транспортний шум може призвести до підвищення ризику захворювань серцево-судинної системи.
Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO "Вимикають" шум. Перетворіть Ваш будинок в оазис спокою і затишку - і відчувайте себе комфортно! Забудьте про стрес, викликаний зовнішнім шумом.

REHAU Brillant-Design

Відмінна теплоізоляція вікон з профілю REHAU Brillant-Design забезпечує затишок і комфорт, навіть коли на вулиці сніг і заметіль. Завдяки глибині коробки 70/80 мм і двом контурам ущільнення вікна з профілю REHAU Brillant-Design надійно захищають від холоду, протягів, вологи і пилу.
П'ять повітряних камер виконують функцію ізолюючого бар'єру між низькою температурою зовні та високою температурою всередині приміщення (або навпаки влітку). Така будова профілю забезпечує надзвичайно високі показники коефіцієнта опору теплопередачі.
Профільна ПВХ-система з монтажною глибиною 70 мм
Переваги системи REHAU Brillant-Design:

вікна REHAU

• Завдяки HDF-технології (High Definition Finishing) профіль REHAU Brillant-Design
відрізняється ідеально гладкою глянцевою поверхнею. HDF забезпечує низьку
пористість профілю, через що бруд не затримується на такій поверхні, а вікна на
довгі роки зберігають свій бездоганний вигляд.


• Різноманітні колірні рішення каширування, лакування, алюмінієві накладки).


• Дозволяє виготовити вікна не тільки традиційної прямокутної форми, а й складні фігурні конструкції: арка, круглі, трикутні, трапецієподібні.

REHAU Euro-Design 70

вікна REHAU
вікна REHAU

Профільна система REHAU Euro-Design 70 повністю відповідає вимогам Державної програми компенсації заходів з термомодернізації житлового фонду, які вимагають використовувати для скління житлових приміщень на переважній частині території України саме профільні системи з 5-камерною комплектацією і монтажною глибиною від 70 мм

 

Вікна з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепло втрати в приміщенні, а значить - заощадити кошти на опаленні і кондиціонуванні.

 

До того ж пластикові вікна Rehau задовольняють найвищі вимоги до дизайну і довершують інтер'єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки в поєднанні з поліпшеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

Віконна профільна система глибиною 70 мм для об'єктного та приватного будівництва

вікна REHAU

Застосування

•Застосовується для виготовлення вікон і балконних дверей.

•Оптимальний вибір, як для об'єктного, так і приватного  будівництва.

•Рекомендуємо для термомодернізації старого житлового фонду.

•Висока теплоізоляція дозволяє заощадити кошти на опаленні і кондиціонуванні.

•Звукоізоляція до 43 дБ подарує можливість насолоджуватися тишею, навіть якщоза вікном дорога з інтенсивним рухом.

•Ширина камери армування 35 мм дозволяє застосовувати армування з високими статичними характеристиками для виготовлення конструкцій великих розмірів.

•Система профілів нешкідлива для навколишнього середовища, підлягає вторинній переробці.

•Поєднання вишуканості і відмінної теплоізоляції.

 

•Можливість виготовлення вікон великих розмірів.​

REHAU Euro-Design 60  

вікна Рехау
вікна Рехау

Що Ви очікуєте від нових вікон? Вони повинні допомагати Вам економити енергію і кошти, а також дарувати більше тепла і світла? - Усім цим вимогам відповідають вікна з профільних систем REHAU Euro-Design 60.

Профілі REHAU Euro-Design 60 мають трикамерну будову з монтажною глибиною 60 мм.

Системи економічно вигідні для застосування в різних будівельних проектах, оскільки забезпечують оптимальне співвідношення ціни і якості.

Витончений дизайн профілю стулки REHAU Euro-Design 60 позволяет збільшити площу прозорого скління до 5-7% і, відповідно, поліпшити природне освітлення квартири. Подібне рішення не тільки популярне в сучасній Європі, але і досить затребуване в Україні, зокрема, для скління квартир з маленькими віконними прорізами ("хрущовки", "чешки")

Металопластикові вікна REHAU

Застосування

• Вікна з трикамерних профільних систем використовуються для балконних блоків, балконів і лоджій.

• Оптимальні для скління міжповерхових маршів багатоквартирних будинків.

 

• Ідеально підходять для будинків з центральною системою опалення, в яких немає ексклюзивних вимог до тепло і звукоізоляції.

Більш детально з металопластиковими вікнами можна ознайомитися, перейшовши за цим посиланням: https://www.viktoriia-group.kiev.ua/vikna

Дизайн

Металопластикові вікна REHAU

Дізнайтеся більше про програму квітів REHAU Color Kaleido
Широка палітра кольорів для алюмінієвих накладок
Широкий вибір декоративних покриттів,що імітують дерево

Огляд дверних та розсувних систем REHAU

Переваги вхідних дверей REHAU

Двері є візитівкою кожного будинку. Вони мають справляти естетичне враження, гармоніювати з загальною концепцією фасаду будинку, надійно захищати домівку від зовнішніх впливів, а також дбати про безпеку господарів.
Вхідні двері з профільних систем REHAU - це унікальний, орієнтований на майбутнє інноваційний продукт. Завдяки технологічному прогресу профільні системи REHAU поєднують у собі високу енергоефективність, стильний дизайн та комфорт. А завдяки широкому вибору профільних систем REHAU Ви зможете обрати для себе найкраще поєднання краси та функціональності.

двері Rehau
двері Rehau

Дверні системи Rehau найчастіше застосовуються в офісних або адміністративних будинках, в магазинах, вони також використовуються при будівництві котеджів. Окрім чудових теплових характеристик, вхідні пластикові двері, як і вікна Рехау, забезпечують чудову шумоізоляцію. Дизайнерські можливості практично безмежні, це ламіновані конструкції та можливість виготовлення арочних елементів, гнутих імпостів (перегородок). У компанії Rehau є два чудові рішення для дверних систем залежно від призначення. Це вхідні двері та двері міжкімнатні.

Чим пластикові двері відрізняються від пластикових вікон?

Насамперед функціональністю. Пластикові двері можна закрити на замок, вони мають алюмінієвий поріг, натискну або офісну ручку і міцні дверні петлі. І будова профілю стулки також відрізняється від віконного, оскільки встановлення замків і петель потребує посиленого армування та високої міцності. Давайте розглянемо докладніше відмінності у будові стулок

двері Rehau

віконна стулка

Висота віконної стулки 60 мм, це дозволяє встановити відповідне аромування та віконні петлі та віконну фурнітуру. У таку конструкцію не рекомендується встановлювати замок.

двері Rehau

стулка міжкімнатних дверей

Стулка з внутрішнім відкриванням висотою 74 мм має Z-подібну форму і дозволяє встановити рейковий замок з декількома точками замикання, посилене п-подібне армування 2 мм та на вибір віконні або дверні петлі. Можливе встановлення алюмінієвого порога з терморозривом або порога-рами.

двері Rehau

стулка вхідних дверей

Стулка вхідних дверей має висоту 118 мм (зовнішнє відчинення) або 98 мм (внутрішнє). Армується металом замкнутого перерізу 2 мм, в кутах стулки є спеціальні зварні з'єднувачі, вони роблять міцнішу стулку. Можливе встановлення алюмінієвого порога з терморозривом або порога-рами.

Вхідні двері Rehau 60

Вхідні двері Rehau 60 поєднали в собі всі найкращі властивості, які повинні мати вхідні двері. Вони захистять від шуму та пилу, збережуть тепло в будинку та зачарують вас та ваших гостей своїм елегантним зовнішнім виглядом. Поверхня дверного профілю Rehau 60 глянсова, вона стійка до забруднень, практична і не пожовкне. Це вибір на користь практичності, затишку та стильного дизайну.

двері Rehau

Двоконтурний ущільнювач робить двері невразливими для протягів, пилу та вологи по всьому периметру і особливо в області порога.

двері Rehau

Сталевий профіль замкнутого перерізу товщиною 2 мм посилює жорсткість і міцність стулки дверей, а також підвищує протизламні характеристики конструкції до WK3 класу.

двері Rehau

Алюмінієвий поріг з терморозривом має невелику висоту, він довговічний в експлуатації, не схильний до дії ультрафіолету.

двері Rehau

Профіль дверної коробки складається з трьох камер і має чудові теплові характеристики.

двері Rehau

Дверна стулка важка, тому петлі для вхідних дверей використовуються спеціальні. З їх допомогою можна відрегулювати стулку так, що двері будуть працювати як годинник

двері Rehau

Посилення армування у стулці забезпечує додаткову міцність сполучного шва, збільшуючи стабільність та жорсткість дверного полотна.

Двері Rehau 60 часто застосовують у склінні приватних будинків у класичному стилі вони також чудово впишуться у фасад сучасного котеджу. Можливості дизайну необмежені, адже пластикові двері можуть бути будь-якої форми, розміру та кольору. У поєднанні з протизламною фурнітурою та ударостійким склопакетом пластикові двері Rehau 60 будуть надійно захищати ваш будинок від непроханих гостей. Для приміщень із високою прохідністю такі двері теж відмінно підійдуть завдяки своїй міцності та довговічності. Тому їх сміливо можна встановлювати у магазинах, кафе та офісних приміщеннях.

Вхідні двері Rehau 70

Вхідні двері Rehau 70 – це чудове рішення для встановлення у приватному будинку чи котеджі. Вони відмінно впораються з усіма функціями: надійно зберігатимуть тепло і тишу, захищатимуть від несанкціонованого проникнення і, звичайно, довгі роки будуть радувати своїм елегантним дизайном.

Вхідні двері Rehau 70

Поріг висотою 20 мм виготовлений із алюмінію. Завдяки термовставці знижується можливість випадання конденсату на поверхні порога з боку приміщення.

Вхідні двері Rehau 70

Посилені петлі дверей чудово витримують вагу стулки і дозволяють відрегулювати її положення в рамі.

Вхідні двері Rehau 70

За допомогою спеціальних вкладишів посилюється міцність зварного шва у стулці. Це робить її міцною та збільшує термін служби

Вхідні двері Rehau 70

Профіль стулки складається з чотирьох камер та посилений металевим профілем замкнутого перерізу. Ширина профілю 70 мм

Вхідні двері Rehau 70

Профіль дверної коробки складається з 5 повітряних камер і має чудові теплові характеристики.

Вхідні двері Rehau 70

Армування профілю Rehau 70 виконано зі сталі завтовшки 2 мм замкнутого перерізу. Це забезпечує точність його геометрії, жорсткість, надійне кріплення фурнітури.

Завдяки чотирикамерній будові стулки та міцному армуванню дверей Rehau 70 надійні та довговічні, їх не поведе вони не змінять свою геометрію. Зварювальні з'єднувачі забезпечують таке з'єднання стулки, яке здатне витримати навіть сильний удар.

Вхідна група REHAU Brillant-Design

Початок будівництва нового житла або планування ремонту зазвичай починають з вибору вікон і дверей. Якісні сучасні пластикові двері повинні забезпечити високу теплоізоляцію і комфортний мікроклімат в оселі, захистити господарів від проникнення злодіїв, служити довго і надійно, а ще - бути справжньою візитною карткою власників будинку.
Пластикові двері з профільної системи REHAU Brillant-Design відповідають всім певним вимогам: надійні і легкі в догляді, з дуже якісною поверхнею і особливо вишуканим дизайном.
Навіть великі площі скління в REHAU Brillant-Design захищають від холоду, дарують затишок і комфорт.
Системи пластикових вхідних дверей REHAU - різноманіття рішень

Двері є візитною карткою кожного будинку. Тому вони повинні робити приємне естетичне враження і гармоніювати з загальним зовнішнім виглядом будинку. Але комфорт не менш важливий, ніж дизайн: двері повинні добре функціонувати, постійно захищати будинок від зовнішніх впливів і надавати максимальну безпеку. Завдяки широкому вибору наших систем, за Вашим бажанням, дверне заповнення можна поєднати з найкращим комфортом і функціональністю.

Випробувана система глибиною 70 мм

двері рехау
двері рехау

Вимоги до пластикових дверей є високими. Тому до переваг системи Brillant-Design відносяться: теплоізоляція, звукоізоляція і захист від злому. Захист від злому дверей з профілю Brillant-Design можна віднести до класу 3.

Система вхідних дверей REHAU SYNEGO

двері рехау
двері рехау
 • Ширина профіля 80 мм;

 • Кількість камер: рама 7 камер, стулка 6 камер;

 • Ширина у світловому отворі 117 мм;

 • Стінка зовнішня 3 мм;

 • Опір теплопередачі 0,94 Вт / м ² K;

 • Ущільнення триконтурне RAU-PREN;

 • Довговічність (умовна) 60 років;

 • Різні колірні рішення (білі, забарвлені, кашовані);

 • Вхідні двері у різних варіантах виконання;

 • Розсувні системи з використання похило-зсувних порталів, підйомно-зсувних порталів, розсувні системи-гармошка;

Система вхідних дверей REHAU GENEO

Фіброволоконна система преміум-класу з конструктивною глибиною 86 мм досконале енергозбереження

dveri-rehau-geneo

Профільна система вхідних пластикових дверей GENEO завдяки високотехнологічному матеріалу RAU-FIPRO та інноваційної серцевині профілю стає самої енергоефективності в своєму класі. Конструкція профілю має 6-камерну будову з системною глибиною від 86 мм. Відсутність металевого армування дозволяє уникнути утворення містків холоду. У поєднанні з термомодуля і дверним заповненням товщиною до 53 мм вхідні двері з профільної системи GENEO досягають показника теплоізоляції Ud = 0,51 Вт / м2К * - досконале енергозбереження.

Більш детально з металопластиковими дверима можна ознайомитися, перейшовши за цим посиланням: https://www.viktoriia-group.kiev.ua/metalloplastikovi-dveri

Розсувні системи REHAU

REHAU SYNEGO SLIDE

Новий тип відкривання - зручно та вигідно!

REHAU SYNEGO SLIDE

REHAU SYNEGO SLIDE - це паралельно-зсувні вікна та двері з AST-типом відкривання і герметичним ущільненням по периметру притвору. В момент зачинення механізм AST-фурнітури надійно притискає стулку до рами по всьому периметру, гарантуючи високі показники повітро- та вологонепроникності, а відтак і хороші теплоізоляційні властивості.

REHAU SYNEGO SLIDE

Герметичність: ущільнення  з EPDM каучуку по всьому периметру притвору.
Smart-принцип: зручна інноваційна фурнітура, яка на відміну від інших розсувних рішень позбавлена ризиків неправильного спрацювання механізмів, що робить її дружньою для непідготовлених споживачів.
Ідеальний вигляд: прихована фурнітура.
Вигідно: відсутній ''дорогий'' масивний поріг, непримхливі в експлуатації.
Широка кольорова палітра.

REHAU SYNEGO SLIDE
REHAU SYNEGO SLIDE
REHAU SYNEGO SLIDE
REHAU SYNEGO SLIDE

Герметично

AST-відкривання поєднує  герметичне ущільнення по притулу з розсувним типом відкривання на надійних алюмінієвих направляючих. Досить простий принцип роботи дозволяє застосовувати цей тип відкривання і для дверей, і для вікон.

Зручно

Стулки при відкриванні рухаються паралельно самій конструкції й не потребують так званої ''площі для обслуговування'', що дозволяє збільшити наявну корисну площу приміщень.

Ідеально

Автентичний вигляд справжнього дерева чи алюмінію завдяки повній ламінації видимого контуру профілю.
*Навіть в тих елементах рами, які стають видимими лише під час відкривання стулки.

REHAU SYNEGO SLIDE

Характеристики REHAU Synego Slide

 • Схема відкривання: A

 • ​​Коефіцієнт теплопровідності: Uf 1,3 Вт/m²K

 • Глибина по рамі: 156 мм

 • Глибина по стулці: 80 мм

 • Максимальні розміри конструкції: 4000 мм х 2600 мм

 • Максимальні розміри стулки:  2000x2500 мм 

 • Максимальна вага стулки: 200 кг

 • Товщина склопакету: до 51 мм

 • Водопроникність*: 9 A

 • Повітропроникність*: Клас 4

 • Зламобезпека*: RC2

* Проводяться додаткові випробування

Свобода в дизайні інтер’єру

REHAU SYNEGO SLIDE
REHAU SYNEGO SLIDE

SYNEGO SLIDE відкриває кардинально нові можливості оформлення житлового простору. Завдяки стулкам, які рухаються вздовж конструкції та не потребують так званої площі для обслуговування, Ви можете збільшити наявну корисну площу приміщення і почуватись вільними в плануванні інтер’єру.

Ідеальне закривання У поєднанні з герметичним ущільненням по периметру притвору механізм AST-фурнітури надійно притискає стулку до рами по всьому периметру, гарантуючи високі показники повітро- та вологонепроникності навіть за сильних злив.

Підйомно-розсувні двері /HST/

Підйомно-розсувні двері /HST/ REHAU

Підйомно-розсувні системи (HST) – належать до систем портального типу, призначених для облаштування крупногабаратних дверних прорізів (шириною до
10 м, висотою до 2,8 м).
Такі двері працюють за добре відомим принципом дверей в шафах-купе, коли кожна стулка знаходиться і рухається у своїй площині (див.схеми відкривання).

Відкривання підйомно-розсувних дверей відбувається за допомогою оберту ручки на 180° донизу, при цьому рухома стулка підіймається на декілька міліметрів, що дає їй можливість вільно рухатись на роликах в напрямку відкривання/закривання. Попри значні габарити та масу стулок, двері відкриваються надзвичайно плавно та легко. Крім того, підйомно-розсувні двері з профільних систем REHAU відповідають вимогам безбар'єрного пересування через пороги згідно з DIN 18040.

Раніше подібні рішення застосовували переважно в індивідуальному малоповерховому будівництві (вихід на терасу чи до басейну). Останнім же часом вони стали досить популярними в проектуванні панорамних дверей, а також пентхаузів з зимовими садами

Паралельно-зсувні системи /PSK/

Паралельно-зсувні системи /PSK/ REHAU
Паралельно-зсувні системи /PSK/ REHAU

Паралельно-зсувні системи (PSK-портал) – ще один варіант дверей портального типу, відкривання яких забезпечує спеціальна PSK-фурнітура, яка дозволяє витягнути стулку з площини конструкції та відсунути її в бік.  В зачиненому стані стулка паралельно-зсувних дверей знаходиться в одній площині з нерухомою частиною і має декілька варіантів відкривання: основний – зсувний, а також відкидний на провітрювання. Деякі комплектації фурнітури додатково забезпечують ще й мікропровітрювання. Можуть використовуватись як у дверному, так і віконному форматі – наприклад, для засклення кухонного вікна, розташованого за мийкою.

Двері-гармошка

Двері-гармошка REHAU
Двері-гармошка REHAU

Переваги та застосування

Двері -"гармошка" – зручне та елегантне рішення для великих дверних прорізів (шириною до 4 м), яке дозволяє розділити приміщення на зони, і навпаки, за необхідності об'єднати. Зазвичай такі двері використовують для засклення альтанок, виходу до басейну чи на терасу.

Конструктивно такі двері складаються з декількох стулок (висотою до 2300 мм, шириною до 900 мм), з'єднаних між собою за принципом гармошки. В залежності від схеми відкривання їх можна складати як в одному, так і обох напрямках одночасно. При цьому, якщо немає необхідності користуватися всією конструкцією, відкривати можна лише 1-2 стулки.

Двері -"гармошки" можуть бути виготовлені в будь-якій монтажній глибині (60 мм, 70 мм, 80 мм, 86 мм) за умови правильної комбінації профілів.
Попри велику кількість рухомих елементів, двері - "гармошка" в закритому положенні забезпечують оптимальну звуко- та теплоізоляцію.

Більш детально з розсувними системами можна ознайомитися, перейшовши за цим посиланням: https://www.viktoriia-group.kiev.ua/razdvizhni-dveri

Прибирайте з легкістю

Високоякісні поверхні профілів REHAU стійкі до атмосферних впливів і невибагливі в догляді, саме тому вони зберігають бездоганний вигляд протягом багатьох років експлуатації.

Останньою інноваційною розробкою інженерів REHAU для легкого догляду стала високотехнологічна формула поверхні профілю (High Definition Finishing). Секрет HDF-формули полягає в спеціальній рецептурі і вдосконаленому способі виробництва, завдяки яким поверхня профілю стає помітно більш гладкою і не затримує бруд. Пластикові двері з такого профілю щодня виглядають, як нові.

Металопластикові вікна REHAU
bottom of page