top of page

Скління еркерного балкона, лоджії

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Скління еркерного балкону
Скління еркерного балкону

Ціна скління еркерного балкона, лоджії або будь-яких еркерних прорізів: 
Виготовлення та монтаж віконних систем для еркерних балконів, лоджій проводиться в рамках індивідуального проєкту. При цьому вказувати для привабливості, якусь мінімальну ціну, буде неправдиво. Краще зателефонувати за будь-яким зручним телефоном і дізнатися орієнтовну вартість роботи за попередніми своїми розрахунками  у наших фахівців, але  точну вартість проекту під ключ, можна дізнатися після вимірів і вивчення всіх нюансів на місці.

Відмінно! Повідомлення отримано.

Прорахувати за Вашими розмірами або замовити замір можна через електронну форму, тут.

Скління еркерної лоджії
Засклення еркерного балкона

У сучасних будинках балкони і лоджії незвичайної форми зустрічаються все частіше. Напівколом, трикутний, багатогранний - фігурне різноманіття прийнято об'єднувати під загальним словом «еркер». Технології виробництва конструкцій ПВХ дозволяють вирішити будь-яку, навіть найскладнішу задачу скління. Серед величезної кількості одноманітних невиразних багатоповерхівок, різко виділяються будинки з еркерними балконами, лоджіями. Оригінальність таких конструкцій, надає округлість форм і різні вигини під різними кутами. Еркерні балкони і лоджії отримали своє поширення не тільки через презентабельність зовнішнього вигляду, але і за свої функціональні характеристики. Завдяки відсутності плоских поверхонь в конструкції, потоки вітру розсіюються перед лоджією, захищаючи квартиру від низьких температур взимку. Еркерні стулки виготовляються з сучасних теплоізоляційних матеріалів, які так само сприяють збереженню тепла.

Скління еркерного балкону
Засклення еркерного балкона

Пристрій еркерних лоджій

В основі конструкції лежить сполучна труба, яка повторює контур підстави балкона, лоджії і може бути будь-якої форми. Вона забезпечує високу міцність і герметичність всієї системи, при цьому її установка досить складна і виконується виключно професіоналами. Іншим елементом конструкції є еркерний профіль, призначений для обробки лоджії. Він може бути як з фіксованим кутом, наприклад 90 або 135 градусів, так і з довільним, який передбачає розташування рам під будь-яким кутом. Профілі захищають внутрішній простір від холодних вітрів в зимовий час і від сонячних променів влітку.

эркер

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ремонту балкона за 30 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Скління еркерних лоджій

Широке поширення еркерних конструкцій лоджій стало можливим тільки після можливості їх скління. Це обумовлюється тим фактором, що завдяки склінню, можливо забезпечити теплоізоляцію квартири, яка дуже важлива для жителів вітчизняних будинків. Однак скління напівкруглих і багатосекційних балконів і лоджій завдання далеко не з легких. Набагато простіше поставити скло у прямокутної конструкції, де не потрібно використовувати безліч стулок, виготовлених під різними кутами.

Найважливіше завдання при проектуванні вікон для еркерів - правильні і максимально точні виміри. Справитися з цим під силу тільки справжнім професіоналам, що мають достатньо знань про специфічні особливості нестандартних балконних прорізів. При найменшій неточності у вимірах підвищується ймовірність нестійкості конструкції, що неодмінно произведе її до аварійного стану.

профіль

Наступний важливий крок при виборі способу скління - кількість камер еркерного з'єднувача. Трикамерний профіль підходить для установки в приміщеннях, де теплоізоляція - не найважливіший фактор (наприклад, у регіонах з південним кліматом або ті що не примикають до житлових кімнат). У тих випадках, коли передбачається використання еркера як частини опалювального приміщення, де важливо підтримувати оптимальну температуру, слід звернути увагу на п'ятикамерні профілі. Утворення конденсату або криги в останньому варіанті перешкоджає спеціальний внутрішній розширювач, який не дає промерзати конструкції, а значить і всьому приміщенню в цілому.

Розрахувати вартість за вашими розмірами

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Скління еркерної лоджії - завдання, яке під силу тільки професіоналам своєї справи, адже скляними рамами потрібно точно повторити контур лоджії, інакше будуть зазори і просвіти. Установка ускладнюється тим, що профіля балкону, лоджії можуть не збігатися з верхньою поверхнею, тоді, щоб забезпечити точний стик скла, потрібно встановлювати додаткові елементи, які вирівнюють ці неточності.

Скління еркерної лоджії

Засклення балконів і лоджій з еркером виконується за індивідуальними проектами, тому що в розмірах таких приміщень завжди є похибки, що впливають на герметизацію. При еркерному засклені балкону, лоджії стулки виготовляються окремо і з'єднуються між собою міжрамними кутовими профілями. Слід розрізняти еркерні балкони і лоджії: перші стикаються з несучою стіною з одного боку, другі - з двома з боків. Будь-який фахівець відразу відповість, що типові віконні системи для скління еркерного балкона не підійдуть - як би акуратно не здійснювався монтаж, зазорів між профілями на згинах не уникнути. Для напівкруглих балконів використовують стулки зі спеціальними міжрамними кріпленнями - кутовими з'єднаннями. Скління закругленої лоджії або балкона здійснюється строго за індивідуальними проектами. Це пов'язано з тим, що приміщення такої форми завжди мають похибки у розмірах і навіть невелике відхилення від еталону призведе до недостатньої герметизації балкона.

Скління еркерного балкона
Скління еркерного балкона, лоджії

Еркерні вікна доповнюють будь-який інтер'єр кімнати легкістю і покращують освітленість, оскільки промені сонячного світла і потоки свіжого повітря безперешкодно потрапляють всередину завдяки більшій площі скління.

Панорамне скління еркера

При панорамному склінні, скло займае усю висоту від підлоги до стелі. Парапет у такому випадку демонтується, а замість нього ставляться склопакети. Можлива також установка теплих сендвіч панелей замість парапетів нижньої частини балкона. Це здорово полегшує загальну вагу конструкції і надає балкону якийсь шарм. Інша назва — французький балкон.

Також можливий комбінований варіант, коли посередині ставляться вікна у повний зріст, а з боків в нижній частині - сендвіч панелі. Еркер з панорамним склінням виглядає дуже красиво як зсередини, так і зовні в будь-який час доби. Подібні конструкції має сенс встановлювати на верхніх поверхах, де чудовий краєвид на місто.

Остекление эркерного балкона
Остекление эркерного балкона

Декорування еркерного скління нічим не відрізняється від звичайних пластикових вікон – фурнитура, колір, вітражі і т. п. підбираються з урахуванням ваших побажань. Але не варто забувати і про те, що еркери самі по собі служать відмінною прикрасою будинку і, часом, зайві елементи тільки псують загальний вигляд.

Наші фахівці мають чималий досвід в установці еркерного скління і зможуть підібрати для вас найбільш відповідний варіант. ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ прямо зараз або залиште заявку через зворотну форму зв'язку, і ми обов'язково допоможемо вирішити проблему вибору!

Галерея робіт

bottom of page