Скління веранди, тераси

Пряма доставка з виробництва безкоштовно Київ і передмістя в радіусі 30 км у т. ч. Бровари, Бориспіль, Буча, Гостомель, Ірпінь, Ворзель, Вишгород, Вишневе, Обухів

Якщо ви хочете зробити веранду, терасу або альтанку практичною і красивою, а також утеплити її, захистити від вітру і дощу, і при цьому зберегти ефект присутності на лоні природи - слід підібрати правильний варіант скління.

Однак, засклена веранда, вартість якої перевищує ціну всього будинку або дачі, навряд чи підійде для бережливого господаря. Тому, слід врахувати не тільки естетичність, але і вартість конструкції.

Скління веранди і тераси дозволяє створити близько заміського будинку острівець затишку, що не порушує єднання з природою. Сидіти в будинку, виїжджаючи за місто, було б просто нераціональною тратою часу. У відкритих же будівлях або прямо на вулиці часто можуть заважати комахи, а опади взагалі стають непереборною перешкодою для відпочинку на природі. Саме для цього й існують веранди і тераси, які при бажанні можна засклити, причому варіантів існує так багато, що легко знайти відповідне рішення для втілення самих різних дизайнерських задумок.

Фактори що впливають на ціну скління веранди і тераси

Вартість залежить від декількох факторів, розглянемо їх детально.

Призначення
Холодне скління веранди. В даному випадку температура на веранді буде відрізнятися від температури навколишнього середовища на 5-7 градусів.
Тепле скління веранди. Зробивши вибір на користь теплого скління, ви можете експлуатувати веранду в будь-який час року. Як матеріал використовуються світлопрозорі металопластикові конструкції, теплий алюміній. Але его вартість буде трохи дорожче.

Розмір веранди

Якщо бути точніше - площа скління.

Типи і види скління

Існує кілька видів скління з яких можна виділити:

рамне і безрамне

Рамне скління веранд і терас

Плюси:
+ Низька вартість. Незважаючи на те, що для виготовлення рами потрібні витрати матеріалу і праці, на сьогодні рамне скління альтанок і веранд дешевше. Оскільки в даному випадку застосовуються скло меншого розміру. Їх простіше транспортувати і виготовляти.
+ Можливість заміни елементів;
+ Можливість провести скління літньої веранди своїми руками.

Мінуси: 

обмеження по створення нестандартних конструкцій.

Безрамне скління веранди

Розсувні конструкції без рам - нове слово в світі віконних технологій. Це - елітний вид скління і поки не всім по кишені. Безрамні системи мають надійну фурнітуру, мають високу міцність злому. Така конструкція не вимагає частого ремонту і надійна в експлуатації. Вона створює чудовий панорамний вид, не заважаючи огляду і проникненню сонячних променів.

Переваги:
+ Можливість створювати конструкції будь-якої конфігурації;
+ Підходить для досягнення панорамного ефекту;
+ Елегантність і стильність;
+ Зберігається природне освітлення;
+ Можливість прибирати частину скління. У цьому виді скління використовуються переважно розсувні системи.

Недоліки:
-відсутність теплоізоляційних властивостей;
-Неможливість встановити москітну сітку;
-відсутність герметичності швів;
-висока вартість.

 

Виходячи з цього, можна відзначити, що такий тип скління підходить більше для тих людей, які понад усе ставлять прагнення до краси, ніж до функціональності.

Панорамне скління веранди

Дозволить насолоджуватися видом без обмежень. Оскільки три з чотирьох стін веранди, а часто навіть стеля прозорі.

Плюси:
хороший огляд.

Мінуси:
така веранда доступна для огляду сусідам, якщо немає надійного паркану (хоча, можливо дзеркальне скління, що виключить ефект акваріума);
Веранда з заскленим дахом створює ілюзію присутності на природі. Однак панорамний скляний дах для тераси або веранди - досить дороге рішення. Скляний дах монтується тільки з алюмінієвих профілів, вимоги до склопакетів теж дуже серйозні. Верхнє скло повинне бути калене, нижнє трімплекс.

Скління веранди і тераси світлопрозорими металопластиковими конструкціями

На сьогодні найоптимальнішим рішенням засклити веранду, терасу є скління металопластиковими конструкціями. Близько 90% замовлень припадає на цей вид скління. Маючи свої не пересічні характеристики по-заощадженню тепла взимку, восени, навесні і прохолоди від кондиціонера влітку, цей матеріал є екологічно чистим, не дорогим по відношенню до алюмінієвих конструкцій. Якщо планується використання тераси і під час холодів, виконати «тепле» скління за допомогою ПВХ профілю не становить, ні якою праці. Просто вибирається більш товстий профіль від 70 мм і склопакети призначені для цих цілей. Він підходить і для приміщень використовуваних тільки влітку - в такому випадку слід вибирати профіль товщиною 60 мм і однокамерний склопакет. Якщо ж планується проводити на терасі, веранді, альтанці або в зимовому саду час і в зимовий період - краще вибрати енергоефективні дво- або трикамерні склопакети.

Також одною з переваг металопластикових конструкцій є можливість їх ламінування, в тому числі і під дерево. Такі ламіновані вироби за зовнішнім виглядом не відрізняються від дерев'яних, при цьому зберігаючи усі переваги пластикових.

Пластикові вікна обійдуться значно дещевле дерев'яних, до того ж термін їх виготовлення менше - 30 днів. Дерев'яні рами виготовляються близько двох місяців, в зв'язку з особливостями роботи з деревиною. Якщо не вдалося підібрати по-кольору ламіновані плівки під ваш дизайн то фарбування профілю допоможе втілити в життя будь-яке Ваше дизайнерське рішення, де вибір кольорів настільки широкий, що не знайти потрібний треба сильно постаратися.

скління веранди
скління тераси
скління веранди
скління тераси
скління веранди
скління тераси
скління веранди
скління тераси

Алюмінієвий профіль - алюмінієве скління веранди і тераси 

Такий спосіб використовується давно, проте підходить в основному для холодного скління. Теплий алюміній це досить дороге задоволення, вдвічі дорожче металопластикових конструкцій і має сенс його використовувати, якщо цільні склопакети будуть більше 2,5 м. кв.

Переваги:
+ Тривалий термін експлуатації (понад 80 років);
+ Легка вага;
+ Висока міцність;
+ Екологічність;
+ Можливість виготовлення конструкцій значного розміру;
+ Різноманіття систем відкривання: поворотна система, поворотно-відкидна,  відкидна, зсувні, підйомно-зсувні;
+ Широка колірна гамма: під будь-який метал або дерево.

Недоліки:

не підходить для теплого скління. Скління веранди алюмінієвим профілем в будинку, який призначений для постійного проживання вимагає додаткових вкладень в теплоізоляційні матеріали та опалення. Це обумовлено тим, що алюміній погано зберігає тепло.

Пластикові та алюмінієві двері для тераси і веранди

Існує кілька видів конструкцій дверей:

Розсувні

Особливість таких дверей у використанні направляючих роликів і полозів, за якими ці ролики рухаються.

Плюси:
+ Дозволяє прибрати частину стіни в міру потреби;
+ Економія площі. Немає необхідності залишати вільний простір для  відкривання-закривання дверей;
+ Елегантність і стильність;
+ Універсальність. Підходить і для рамних і для безрамних конструкцій; простота заміни.

Мінуси:
можливість деформування фурнітури, в разі вибору дешевих варіантів, в слідстві її низької якості.

Переваги:
+ Незвичайність;
+ Вимагає незначного вільного простору для откривання-закривання дверей.

Недоліки:
складність конструкції;

Головна перевага - універсальність. Підходять для усіх видів скління.
З недоліків - вимагають простору для відкривання.


Фурнітура для дверей

Вартість дверної фурнітури - невидимий елемент витрат. Однак, чим більш якісну фурнітуру ви придбаєте, тим довше прослужать вам двері.

1/1

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "