top of page

Скління веранди, тераси, альтанки

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Засклити веранду

Якщо ви хочете зробити веранду, терасу або альтанку практичною і красивою, а також утеплити її, захистити від вітру і дощу,  при цьому зберегти ефект присутності на лоні природи - слід підібрати правильний варіант скління.

Однак, засклена веранда, вартість якої перевищує ціну всього будинку або дачі, навряд чи підійде для бережливого господаря. Тому, слід врахувати не тільки естетичність, але і вартість конструкції.

Скління веранди

Скління веранди, тераси або альтанки дозволяє створити поряд із заміським будинком острівець затишку, що не порушує єднання з природою. Сидіти в будинку, перебуваючи за містом, було б просто нераціональною тратою часу. У відкритих же будівлях, або прямо на вулиці, часто можуть заважати комахи, а опади взагалі стають непереборною перешкодою для відпочинку на природі. Саме для цього й існують веранди, тераси і альтанки, які при бажанні, можна засклити, до того ж варіантів існує так багато, що легко знайти відповідне рішення для втілення найрізноманітніших дизайнерських задумок.

Відмінно! Повідомлення отримано.

Прорахувати за Вашими розмірами або замовити замір можна через електронну форму, тут.

З чого зробити скління веранди: пластикові вікна, портали чи алюміній

Скління веранди, тераси, альтанки заміського будинку – правильне рішення для наших кліматичних умов. Такою верандою або терасою можна користуватися в будь-яку пору року, а не тільки в короткі літні місяці.

ВАЖЛИВО!

Щоб на веранді було зручно і тепло взимку, теплого скління мало. Як і інші кімнати в будинку, веранда потребує додаткових опалювальних приладів.

Скління веранди, тераси
Скління веранди, тераси

Фактори, що впливають на ціну скління веранди і тераси.

Вартість залежить від декількох факторів. Розглянемо їх детально:

Призначення
Холодне скління веранди. В даному випадку температура на веранді буде відрізнятися від температури навколишнього середовища на 5-7 градусів.
Тепле скління веранди. Зробивши вибір на користь теплого скління, ви можете експлуатувати веранду в будь-який час року. Як матеріал використовуються світлопрозорі металопластикові конструкції, теплий алюміній. Але його вартість буде значно дорожче.

Розмір веранди

Точніше кажучи - площа скління.

Типи і види скління

Існує кілька видів скління з яких можна виділити: рамне і безрамне

Пластикове скління веранди заміського будинку

скління веранди

Улюблена багатьма класика – тепле скління терас та веранд. По суті це скління веранди пластиковими вікнами зі склопакетами, що автоматично дає нам відмінну тепло-і шумоізоляцію. Такою верандою можна буде користуватися взимку, але треба розуміти, що саме собою пластикове скління – не панацея і без опалення на веранді буде некомфортно. Адже квартири взимку, незважаючи на пластикові вікна, ми обов'язково опалюємо. На веранді той самий принцип.

скління веранди
скління веранди

Сьогодні найоптимальнішим рішенням засклити веранду, терасу або альтанку є скління металопластиковими конструкціями. Близько 90% замовлень припадає на цей вид скління. Маючи свої непересічні характеристики по заощадженню тепла взимку, восени, навесні і прохолоди від кондиціонера влітку, цей матеріал є екологічно чистим, не дорогим по відношенню до алюмінієвих конструкцій. Якщо планується використання тераси і під час холодів - виконати «тепле» скління за допомогою ПВХ профілю з металевим оцинкованим армуванням всередині не складе ніяких труднощів. Просто вибирається більш товстий профіль від 70 мм і склопакети призначені для таких цілей. А для приміщень, які будуть використовуватися тільки влітку слід вибирати профіль товщиною 60 мм і однокамерний склопакет. Якщо ж планується проводити на терасі, веранді, альтанці або в зимовому саду час і в зимовий період - краще вибрати енергоефективні дво- або трикамерні склопакети.

Скління веранди і тераси світлопрозорими металопластиковими конструкціями:

Скління веранди, тераси

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

За вашими розмірами за 15 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
Вікна на терасу

Засклена веранда чи альтанка – улюблене місце зустрічей

Засклити альтанку
Засклити альтанку

Розрахувати вартість альтанки

за вашими розмірами 

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
СКЛІННЯ альтанки
 скління альтанки
засклити альтанку
засклити альтанку

Пластикове скління веранди – це пластикові вікна, якими ви робите скління котеджу. Тепла, надійна та герметична конструкція з відмінними показниками тепло- та шумоізоляції.

Особливість такого скління – це певні обмеження по ширині та висоті, через які скління матиме поперечини та перемички (імпости). Якщо вас це не бентежить, пластикові вікна для веранди – чудове базове рішення. Саме його найчастіше вибирають при склінні веранди.

Також не забувайте, що пластикові вікна можуть бути тільки орними. Якщо ви бажаєте розсувне скління, зверніть увагу на портали.

Панорамні портали для скління веранди заміського будинку

засклити терасу
Скління веранди, тераси

Портали – це пластикові панорамні розсувні вікна та двері. Єдиний варіант розсувного скління тераси заміського будинку з чудовою теплоізоляцією та захистом від шуму. Стулки рухаються м'яко й плавно, не мають вертикальних перекладин та забезпечують розкішний панорамний вигляд.

Є кілька портальних систем. Основна відмінність - принцип відкривання: паралельно-зсувні або підйомно-зсувні стулки.

розсувні металопластикові двері
розсувні металопластикові двері

Панорамні портальні системи PSK, HSТ

Якщо на веранді ви бачите виключно панорамні вікна від підлоги до стелі, то портальні системи – це саме те, що приведе вас у захват.

Розсувні пластикові конструкції візуально розширюють простір, пропускають максимум природного світла і відкривають чудовий краєвид на ваш сад.

розсувні металопластикові двері

PSK портал та HST портал – схожі системи, що відрізняються принципом роботи, розмірами та ціною.

PSK портал – це паралельно-зсувна система (рухлива стулка переміщається щодо статичної по рейкових напрямних).

HS портал - підйомно-зсувна система (при повороті ручки рухома стулка піднімається на 10-15 мм і відсувається). Основна її перевага – можливість виготовлення великих панорамних стулок. Максимальні розміри: довжина 6500 мм, висота 2600 мм.

Обидві системи мають відмінну тепло- і шумоізоляцію і принесуть масу задоволення від експлуатації - двері рухаються як по маслу, майже без зусиль.

Підйомно-розсувні двері HS-портали

Перейшовши за цим посиланням, металопластикові розсувні портали, можна ознайомитися докладніше з цим видом продукції.

Також однією з переваг металопластикових конструкцій є можливість їх ламінування, зокрема і під дерево. Такі ламіновані вироби за зовнішнім виглядом не відрізняються від дерев'яних, водночас зберігаючи усі переваги пластикових.

Пластикові вікна обійдуться значно дешевше дерев'яних, до того ж термін їх виготовлення менше - 14 днів. Дерев'яні рами виготовляються близько двох місяців, у зв'язку з особливостями роботи з деревиною. Якщо не вдалося підібрати колір ламінованої плівки під ваш дизайн -то фарбування профілю допоможе втілити в життя будь-яке Ваше дизайнерське рішення, де вибір кольорів і відтінків  настільки широкий, що  не знайти потрібний просто неможливо.

Ламінація пластикових вікон і дверей
Засклити веранду

Різновиди металопластикових профілів

скління веранди
скління тераси
скління веранди
скління тераси
скління веранди
скління тераси
вікна wds
images (1).png

Зателефонуйте прямо зараз і отримаєте знижку

Алюмінієве скління тераси заміського будинку

Алюмінієве скління, на відміну від пластикового, більше підійде для веранди або тераси, якщо у вас велика площа скління і ви хочете досягти ефекту панорамних вікон - вузький профіль і менше поперечин у полі зору. По тепло-і шумоізоляції алюмінієве скління тераси не поступається пластиковому.

Світлопрозорі алюмінієві конструкції
Світлопрозорі алюмінієві конструкції

На відміну від пластикового скління алюмінієве – чудовий вибір, якщо у вас дуже велика веранда і ви хочете зробити естетичне масштабне вітражне скління. Така веранда буде виглядати краще за пластикову, прослужить у 2-3 рази довше, але і коштуватиме буде дорожче.

скління веранди
скління веранди

Алюмінієве скління пожежобезпечне, має високу стійкість до корозії, не деформується, не люфтить під вагою склопакетів, пропускає багато денного світла і не створює ефекту "решітки" (коли у віконному отворі занадто багато профілю), яка псує зовнішній вигляд і знижує природну освітленість.

Алюмінієве скління веранди
Засклити терасу

Переваги:
+тривалий термін експлуатації (понад 80 років);
+легка вага;
+висока міцність;
+екологічність;
+ можливість виготовлення конструкцій значного розміру;
+різноманітність систем відкривання: поворотна система, поворотно-відкидна, відкидна, зсувна, підйомно-зсувна;
+широка кольорова гама: під будь-який метал чи дерево.

Розрахувати вартість за вашими розмірами

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Цілісноскляне безрамне скління

Засклити веранду
Засклити веранду

Неймовірно гарне панорамне скління веранди у європейському стилі. Відсутність вертикальних рам робить конструкцію візуально легкою, не псує вигляд за вікнами та збільшує природну освітленість веранди.

Безрамне скління теж відноситься до холодних – захищає від вітру та опадів, але не зберігає тепло. Стулки можна розсунути повністю або частково – у спекотні дні насолодитися відкритою верандою, у дощові – милуватися природою у повному комфорті.

Скління  тераси
Скління веранди, тераси

Безрамне скління тераси

Розсувні конструкції без рам – нове слово у світі віконних технологій. Це – елітний вид скління і поки що не всім по кишені. Безрамні системи мають надійну фурнітуру,  високу міцність і зламобезпеку. Така конструкція не потребує частого ремонту та надійна в експлуатації. Вона створює чудовий панорамний вигляд, не заважаючи огляду та проникненню сонячних променів.

Переваги:
+ Можливість створювати конструкції будь-якої конфігурації;
+ підходить для досягнення панорамного ефекту;
+елегантність та стильність;
+зберігається природне освітлення;
+ Можливість прибирати частину скління. У цьому виді скління використовуються переважно розсувні системи.

Недоліки:
-Відсутність теплоізоляційних властивостей;
-Неможливість встановити москітну сітку;
-відсутність герметичності швів;
-висока вартість.

Виходячи з цього, можна відзначити, що такий тип скління підходить більше для тих людей, які вище ставлять прагнення краси, ніж функціональності.

Пластикові та алюмінієві двері для тераси і веранди
алюмінієві двері
Скління веранди, тераси
Скління веранди, тераси
Скління веранди, тераси

Головна перевага - універсальність. Підходять для усіх видів скління.
З недоліків - вимагають простору для відкривання.


Фурнітура для дверей

Вартість дверної фурнітури - невидимий елемент витрат. Однак, чим більш якісну фурнітуру ви придбаєте, тим довше прослужать вам двері.

Скління  тераси
Засклити веранду

Залишилися питання? Дзвоніть прямо зараз

Шпроси на вікнах та дверях

засклити веранду
засклити веранду

Шпроси на вікнах та дверях – це спеціальне декоративне переплетення, яке дозволяє забезпечити їхній оригінальний дизайн.

вікна на веранду

Шпроси являють собою декоративні ґрати, є проміжною ланкою між склопакетом і несуть виключно декоративне призначення. Вони докорінно змінюють зовнішній вигляд конструкції, роблячи її стильною та дещо аристократичною. Хоча ці елементи декору прийшли на споживчий ринок порівняно недавно, вони мають велику популярність. Елементи відрізняються шириною. Усього існує чотири різновиди: 8мм, 18мм, 26мм та 45мм. Шпроси виробляються забарвленими в масі, з лакофарбовим декоративним покриттям, ламінуються плівкою або комплектуються додатковими декоративними накладками.

Галерея робіт

bottom of page