top of page

Вибір склопакетів

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

      Однокамерні або двокамерні склопакети: вироби, що дають тепло і затишок

 

Металопластикові вікна прийшли на зміну звичайним дерев'яним. На заміну звичайним стеклам в рамах прийшли складні інженерні рішення в вигляді склопакетів. Вони являють собою багатошарову конструкцію, яка складається з товстих стекол і абсолютно герметичних камер між ними.

Склопакети значно перевершують своїх попередників - звичайні скла - по всім експлуатаційним параметрам. Грамотно встановлене і відрегульоване металопластикове вікно з хорошим склопакетом - гарантія повної відсутності протягів і виключення так званих «містків холоду». Ні волога, ні холод, ні навіть шум - не зможуть порушити створений вами мікроклімат в своєму будинку. Такі показники досягаються завдяки особливій технології виготовлення. Нижче ми розглянемо їх структуру і розберемося, чим вони відрізняються і який склопакет необхідно вибрати при установці.

                                                                       Макети склопакетів

Енергозберігаючі склопакети

Однокамерні склопакети

Це найпростіший у виготовленні, найдешевший і найпоширеніший вид. Він являє собою конструкцію з двох стекол товщиною 4 міліметри, які розділені між собою герметичним простором шириною в 16 міліметрів.

Таким чином, ці розміри є формулу, якою розраховують склопакет

4-16-4.

Елементи герметично з'єднуються з алюмінієвою рамкою, утворюючи між собою порожній простір. За стороні рами заливається епоксидний герметик і влагопоглотитель, який перешкоджає проникненню вологи крізь шви рами всередину приміщення. Простір виходить повністю герметичним і наповнюється або сухим повітрям, або інертним газом (аргон). Заміна звичайного повітря всередині камери на інертний газ підвищує енергоефективність вікна приблизно на 6-7%. Це трохи, тому рекомендується заповнювати склопакети аргоном тільки в парі хоча б з одним енергозберігаючим склом, тоді цей показник можна збільшити до 20%

Для довідки!

Дорожчі однокамерні варіанти обладнані стеклами більшої товщини - 6 міліметрів. Для досягнення максимального рівня енергозбереження звичайні скла замінюють енергозберігаючими.

Як зазначалося вище, основною причиною вибору даного виду склопакета серед сучасних споживачів є його невелика вага і низька вартість. Однак, мінімальна кількість стекол дозволяють вікна потіти і промерзати вже при температурі -9 градусів. Тому їх не рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях або дитячих кімнатах. Їх найчастіше використовують на верандах, балконах або лоджіях. Можна його поставити і в житловому приміщенні, але повітря в ньому повинен бути сухим, а сама кімната добре провітрюватися. Збільшення відстані між стеклами призводить до збільшення розміру та місткості газової камери, що сприяє підвищенню теплоізоляційних властивостей.

Енергозберігаючі склопакети

Двокамерні склопакети

Наступним «рівнем розвитку» склопакетів є установка трьох стекол з утворенням між ними двох герметичних камер. Товщина компонентів конструкції також буває різною - можна встановити скла товщиною 4 і 6 міліметрів, а камери зробити розміром 10 і 14 міліметрів.

Технологія виготовлення аналогічна віщеопісаної, а вісь експлуатаційні Властивості заслуговують на окрему увагу.

У Середньому, двокамерній склопакет тепліше одновімірного почти в півтора рази, а конденсація волога и промерзання відбувається Вже при двадцятіградусному морозі. Такі показатели обумовлені збільшенням кількості шарів в конструкції. Спочатку охолоджується Зовнішній шар, Слідом за ним падає температура в першій камері. Конденсат Вже утворюється НЕ Всередині кімнати, а на іншому шарі, що не дозволяючі волозі проникнуті всередину. Простір, Всередині которого собирается волога, залита гігроскопічнімі матеріалами. Ланцюгова Реакція охолодження триває аж до останнього шару, что находится Всередині приміщення. Якісно зроблений склопакет практично не дозволено охолонуті последнего склу, что Збереже Величезне Кількість тепла Всередині кімнати.

Для довідки!

Збільшення відстані між компонентами підвищує і так високі показники шумоізоляції пластикового вікна. Комбінація різних видів стекол дозволить додати вікну велику опірність до ударів, захист від ультрафіолетового випромінювання прямого сонячного світла і підвищує енергоефективність.

Енергозберігаючі склопакети

Трикамерні склопакети

Крайніми методами боротьби з суворими погодними умовами у вигляді постійної високої вологості і дуже сильних морозів (до -30) є встановлення металопластикових вікон з чотирма стеклами, які утворюють між собою три герметичні камери. Така конструкція також рекомендується до установки в будинках, які знаходяться поруч з транзитними шосе, вокзалами або аеродромами, оскільки вона володіє високими шумоізоляційними властивостями. Вікно з чотирма стеклами байдуже до жорстоких морозів, градам, злив, практично неразбіваемо.

Товщина склопакета з мінімальними розмірами компонентів починається від 8 сантиметрів. Він дуже важкий, що надає велике навантаження на стіну будівлі і раму, тому при установці потрібно уважно вивчити параметри віконного отвору, щоб він не був продавлений або зруйнований.

* У зв'язку з великою кількістю стекол, таке вікно пропускає на третину менше світла, ніж його попередник.

* Ще одним мінусом є велика вартість. До плюсів відноситься підвищена тепло і звукоізоляція (на 50-60% вище, ніж у двокамерного).

Енергозберігаючі склопакети

Вартість

Найдешевшим і розповсюдженим варіантом є однокамерна конструкція. Вона проста у виробництві, порівняно легка, володіє всіма якостями, необхідними для середньостатистичного жителя.

Більш дорогим є наступне покоління - двокамерні. Однак, при виборі склопакета ціна не повинна першочергово впливати на ваше рішення. Більш високі показники енергоефективності двокамерних склопакетів дозволяють окупити їх через кілька років використання і продовжити економити гроші на опалення будинку та в подальшому. Це не стосується конструкцій з чотирьох і більше стекол. Вони занадто дорогі і важкі, щоб встановлювати їх не в особливих умовах. Крім дорожнечі самого склопакета, гроші доведеться віддати і за установку спеціального рами підвищеної міцності.

Енергозберігаючі склопакети

                                                                 Енергозберігаючі технології

Новітньою технологією при монтажі металопластикових вікон є заміна звичайних стекол на енергозберігаючі. Їх властивості засновані на особливій технології, яка має на увазі нанесення спеціального покриття на внутрішню сторону скла. Воно пропускає теплову енергію всередину приміщення, однак не дозволяє їй виходити крізь вікна назовні. Однокамерні варіанти з енергозберігаючим склом вище за експлуатаційними показниками, ніж двокамерні зі звичайними рішеннями, а також вони легші.

Заповнення аргоном підвищує теплоізоляцію до 20%. Однак він має властивість випаровуватися, тому через десяток років такий склопакет перетвориться на звичайний.

1_edited.jpg
Мультифункціональні склопакети

Мультифункціональні склопакети сприяють створенню в приміщенні ідеального мікроклімату. Завдяки найтоншому багатошаровому металевому покриттю, невидимому оці, вони подібно до фільтру відсівають хвилі певної довжини. Так, вони практично повністю блокують інфрачервоне випромінювання, відображаючи його і не допускаючи перегріву приміщення в спеку, і тим самим дозволяють економити на кондиціонуванні повітря. У холодну пору року мультифункціональний вікно працює як енергозберігаюче, зберігаючи тепло. Його покриття відображає всередину приміщення теплове випромінювання від приладів опалення, знижуючи тепловтрати майже на чверть і дозволяючи економити на обігріві. Крім того в складі склопакета вони сприяють зниженню ступеня проникнення вуличного шуму.

2.jpg

Багатошарове захисне та функціональне напилення молекул срібла або хрому наноситься на скло, яке розташовується всередині склопакета. Це дозволяє забезпечити його захист і роботу протягом всього терміну експлуатації вікон. Покриття не знижує світлопропускну здатність. Саме вікно при цьому візуально практично не відрізняються від звичайного, лише набуває легкий дзеркальний ефект і злегка блакитний або зеленуватий практично непомітний відтінок.

3.jpg

ClimaGuard Solar - це мультифункціональний скло, яке встановлюється в склопакети наших вікон, яке відмінно захищає від спеки - влітку, від втрат тепла - взимку. Спеціальна технології нанесення на скло надтонких шарів оксидів металів дозволяє зберегти його практично повністю прозорим.

Переваги мультифункціональних склопакетів

 

У порівнянні зі звичайними мультифункціональні склопакети мають багато переваг. вони

 

+ зберігають тепло в приміщенні в холодну пору року;

+захищають будинок від перегріву в спеку;

 

+ скорочують витрати на електроенергію, яка споживається системами кондиціонування і нагрівальними приладами;  

 

+сприяють шумоізоляції;

 

+ не перешкоджають проникненню світла і не знижують рівень освітленості;

 

+ в деякій мірі захищають від сторонніх очей, знижуючи просматриваемость з боку вулиці за рахунок легкого дзеркального ефекту;

 

+ відсікають шкідливе ультрафіолетове випромінювання, захищаючи кімнатні рослини.

 

​Такі склопакети мають підвищену міцність і стійкість до механічних пошкоджень. При цьому самі скла додатково можуть піддаватися загартовуванню, ламінування, термічній обробці, різанні і згинання.

 

Сфера їх застосування широка. Особливо ефективна їх установка в будинках і котеджах, де активно використовуються автономні котельні для обігріву та системи кондиціонування. За рахунок економії енергоресурсів витрати на придбання мультифункціональних склопакетів окупаються досить швидко.

зз

4.jpg
Шумоізоляційні склопакети

Тиша і спокій у вашому будинку багато в чому залежить від якості і експлуатаційних характеристик склопакетів. Для того, щоб забезпечити максимальну шумоізоляцію і захистити себе від сторонніх звуків з вулиці варто використовувати комплексний підхід, так як на звукопроникність віконних конструкцій впливає:

+ кількість камер в скло пакеті;

+ товщина і властивості стекол;

+ відстань між стеклами;

+ якість заповнення простору в камері сухим повітрям або інертним газом;

+ використання технологій ламінування або триплекс при виробництві склопакета;

+ якості виробництва конструкції в цілому і профілю окремо, герметичності стиків і щільності прилягання всіх елементів.

5.jpg

При створенні шумоизолирующих склопакетів враховують всі ці фактори і пропонують оптимальне в плані ефективності і витрат рішення. Зазвичай для них використовують більш товсті скла, приблизно на третину, а також багатоінсценує профіль, з боку вулиці розташовують триплекс-стекло, камери склопакета заповнюють аргоном, що володіє більшою в'язкістю і низькою резонансною частотою в порівнянні з повітрям. Між рамою і стулками розміщують додатковий ущільнюючий контур.

 

Все це в комплексі стане надійною перешкодою на шляху звукової хвилі. Для забезпечення максимального ефекту особлива увага приділяється якості фурнітури, слідування технології і ретельної герметизації стиків при монтажі вікон. Застосування спеціальних засобів і високоякісних монтажних матеріалів дозволяє знизити ймовірність деренчання і гудіння в вікнах та інші шумові ефекти. Хороша теплоізоляція віконних прорізів при монтажі і укосів також сприяє шумоізоляції. Природно, що максимальний ефект буде відчутний при щільно закритих стулках. Наявність спеціальних вентилюють клапанів, створених з урахуванням підвищених вимог до шумоізоляції, забезпечить комфорт і можливість повноцінного провітрювання без повного відкриття вікон.

Сфера застосування шумоизолирующих склопакетів

Вони можуть знайти застосування в будь-якій будівлі та житловому будинку, розташованому в місті. Їх наявність особливо актуально для будинків, розташованих поблизу автомобільних трас, трамвайних та залізничних колій, галасливих вулиць і громадських місць з великою прохідністю. Часто шумоізолюючі склопакети встановлюють там, де необхідний особливий спокій, наприклад, в лікарнях, дитячих садах і школах.

захисні склопакети
Енергозберігаючі склопакети

триплекс – це скло, яке складається з двох або більше шарів. Досягається це, звичайно, шляхом склеювання декількох стекол одного або різних типів.

Триплекс буває двох основних типів: плівковим і заливним. Плівковий - скла склеюються один з одним по всій поверхні за допомогою спеціальної полімерної плівки, залівной- склеювання скла відбувається за рахунок полімерного ламінуючого складу.

Переваги:

В відрізняється від загартованого скла, триплекс, це звичайне скло, він лише поводиться по-іншому при разбіваніі- осколки не розлітаються в усі сторони, а залишаються «висіти» на плівці. Цим властивістю триплекс зобов'язаний своєму широкому застосуванню, особливо при фасадній склінні. Адже розбити триплекс не так-то просто, потрібно довго і наполегливо бити, а потім ще довго видаляти осколки, щоб отримати доступ до того, що за склом.

За цей час і встигає під'їхати охорона магазину або офісу. Крім того, якщо у вітрині магазину не варто триплекс або хоча б скло покрите захисною плівкою, жодна іноземна страхова компанія такий магазин нізащо не застрахує.

Енергозберігаючі склопакети

Загартовані скла - виготовляють з листів неполірованого, полірованого або візерункового скла на спеціальних гартівних установках. При необхідності в склі попередньо роблять необхідні вирізи, отвори, обробляють кромки, тому що готові загартовані стекла не можна різати, свердлити і піддавати іншим видам механічної обробки.
Загартування скла в деякому роді схожа на загартування стали. Спочатку його розігрівають до температури понад 650 ° С, а потім швидко охолоджують в струменях повітря. При охолодженні першими тверднуть поверхневі шари скла. У них при охолодженні внутрішніх шарів виникають залишкові напруги стиснення. Ці-то напруги і забезпечують механічну міцність і термостійкість скла.
Міцність загартованого скла на вигин і удар в 5-6 разів більше міцності звичайного скла, при цьому і термічна стійкість його істотно вище.

Так само дуже важливо те, що таке скло при руйнуванні розбивається на численні малі осколки з гладкими негострими краями, і отже не може поранити. Дане скло називають «безпечним» і використовують для дахових склопакетів, торгових і офісних перегородок, поручнів, фасадів з великими вітражами, розсувних і карусельних дверей з автоматичними приводами. Так само загартоване скло має високий міцності опором до перепаду температур, що дозволяє використовувати його в протипожежних конструкціях.

Загартоване скло можна використовувати як окремий елемент скління або ж у складі склопакета.

Не так давно скло з м'яким покриттям (так зване «i»-скло, енергозберігаюче) при загартуванню втрачало свої енергозберігаючі властивості. Але тепер ця проблема вирішена і процесу загартування можна піддавати будь-які види скла - прозоре, тоноване в масі, з м'яким або твердим (металізованим) енергозберігаючим покриттям, при цьому зберігаються всі оптичні властивості матеріалу.

Енергозберігаючі склопакети

Броньовані плівки - плівки товщиною 115 мкм і більше в комплексі зі склом здатні витримати ударні навантаження різної сили. Призначені в основному для захисту від хуліганських дій і в змозі витримати удар предметом типу пляшки, шматки льоду, каменю.

Плівки товщиною 200 мкм і вище призначені для затримання проникнення (молоток, сокиру, сталевий прут і т. П.).

Захисна плівка в 300 мкм вже вважається охоронною (броньованої) і може служити захистом від проникнення або від кинутого вибухового пристрою або пляшки із запальною сумішшю, що актуально в наш неспокійний час.

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Плівки будь-якої серії запобігають проникненню ультрафіолетового випромінювання практично до нуля. Це дозволяє уникнути вигоряння і знебарвлення матеріалів, що знаходяться за склом: шкіри, тканин, оббивки меблів, килимів, картин.

Безпека:

Навіть мають незначну товщину плівки дозволяють зробити скло безпечним. Розбите скло не розсипається на осколки, а залишається на плівці.

bottom of page