Вибір склопакетів
.png)
Склопакет - це пакет з двох і більше стекол, склеєних між собою по периметру через дистанційні рамки за допомогою спеціальних герметика бутилового і мастики.
Найважливіші елементи в конструкції якісного склопакета - вологопоглинач всередині дистанційної рамки та герметизуюча оболонка по периметру. Вологопоглинач повністю осушує повітря всередині камер, а герметик не допускає попадання нової вологи в камери із зовнішньої атмосфери. Завдяки їм усередині справного герметичного склопакета ніколи не випаде конденсат і не з'являться морозні візерунки.

Металопластикові вікна прийшли на зміну звичайним дерев'яним. На заміну звичайним склам у рамах прийшли складні інженерні рішення у вигляді склопакетів. Вони є багатошаровою конструкцією, яка складається з товстих стекол і абсолютно герметичних камер між ними.


Склопакети значно перевершують своїх попередників за всіма експлуатаційними параметрами. Грамотно встановлене та відрегульоване металопластикове вікно з гарним склопакетом – гарантія повної відсутності протягів та виключення так званих «містків холоду». Ні волога, ні холод, ні навіть шум не зможуть порушити створений вами мікроклімат у своєму будинку. Такі показники досягаються завдяки особливій технології виготовлення. Нижче ми розглянемо їхню структуру і розберемося, чим вони відрізняються і який склопакет необхідно вибрати під час встановлення.

Як вибрати склопакет для вікон та дверей
Близько 80% площі вікна посідає склопакет. Тому від нього сильно залежить шумо-, теплозахист, енергозбереження скління. ТД Viktoria-Group plus пропонують скляні пакети з різним числом камер, опціями, і людям буває складно вибрати потрібні елементи системи склопакета для вирішення своїх проблем і завдань. У цій статті ми розповімо, як правильно вибрати склопакет для металопластикових конструкцій.

Скільки камер має бути у склопакеті?
Чим більше камер у конструкції, тим більше теплозахисних повітряних шарів у скління, тим склопакет тепліше і тихіше. Але на відміну від профілю вікна, який може мати від 3 до 6 камер і більше, склопакет буває однокамерний (2 скла), або двокамерний (3 скла). Бувають і трикамерні склопакети (4 скла), але в ПВХ вікнах вони не використовуються через занадто велику товщину і вагу.
Є більш технологічні та доступні способи досягти максимальної тепло- та шумоізоляції.
У середньому, двокамерний склопакет тепліший за однокамерний майже в півтора рази, а конденсація вологи та промерзання відбувається вже при двадцятиградусному морозі. Такі показники зумовлені збільшенням кількості шарів конструкції. Спочатку охолоджується зовнішній шар, за ним падає температура в першій камері. Конденсат вже утворюється не всередині кімнати, а на другому шарі, не дозволяючи волозі проникнути усередину. Простір, усередині якого збирається волога, залитий гігроскопічними матеріалами. Ланцюгова реакція охолодження продовжується аж до останнього шару, що знаходиться всередині приміщення. Якісно зроблений склопакет практично не дозволить охолонути останньому склу, що збереже величезну кількість тепла всередині опалювальної кімнати.
У житловій кімнаті достатньо встановити двокамерний склопакет, у нежитловому – однокамерний. 3 камери оптимальні в регіонах із суворим кліматом. Їх найчастіше монтують у глухих рамах. Краще вибирати скляний пакет з ширшими камерами, ширшу раму, щоб опір системи теплопередачі був максимальним.

Однокамерні або двокамерні склопакети: вироби, що дають тепло та затишок
У 87% випадках вибирають енергозберігаючі склопакети товщиною 24 мм, 32 мм, 40мм та 48мм з двома або трьома склами
Вартість
Найменш дорогим і найпоширенішим варіантом для не опалюваних приміщень (наприклад балкон, веранда, тамбур) є однокамерна конструкція. Вона проста у виробництві, порівняно легка, має всі якості, необхідні середньостатистичного жителя.
Більш дорогим є наступне покоління – двокамерні. Однак, при виборі склопакета ціна не повинна першочергово впливати на рішення. Більш високі показники енергоефективності двокамерних склопакетів дозволяють окупити їх через кілька років використання та продовжити економити гроші особливо на опаленні взимку та охолодженні у спеку будинку чи квартири надалі. Це не стосується трьохкамерних конструкцій із чотирьох стекол. Вони надто дорогі та важкі, щоб встановлювати їх не в особливих умовах. Крім дорожнечі самого склопакета, гроші доведеться віддати і за встановлення спеціальної рами підвищеної міцності.


Поради щодо вибору склопакета не обмежуються камерністю. Зробити скління функціональнішим допомагає мультифункціональне скло. Мультифункціональні склопакети у пластиковому вікні регулюють мікроклімат усередині приміщення. Вони поєднують дві особливості: відбивають сонячне світло назовні, а інфрачервоні промені від опалювальних приладів усередину. При цьому зберігається високий коефіцієнт пропускання видимого світла. Це потрібне для підтримки в кімнаті нормального рівня освітленості.
Як вибрати наповнення склопакета для вікон?
Камери скляних пакетів заповнюють повітрям (популярне та бюджетне рішення) або аргоном. Аргон робить стандартний склопакет теплішим на 8%. Він додатково захищає покриття мультифункціональних та енергозберігаючих i-скла.

Дистанційна рамка
Цей елемент утримує скло, задає інтервал між ним. Сталева рамка з меншою теплопровідністю ніж алюмінієва. Мінімально проводить тепло рамка із скловолокна, пластику. При виборі скляного пакета переконайтеся, що скло з'єднане з рамками не двостороннім скотчем, а герметиками.

У спальні краще встановити звукоізолюючий мультифункціональний склопакет. На першому-другому поверсі не завадить тонована плівка на вікні, ударостійкий скляний пакет. Зателефонуйте нам і ми розповімо про всі особливості скління у кожному приміщенні, розповімо про варіанти віконних елементів та виготовимо вікно під ваші задачі та потреби.


Компанія ТД "Viktoria-Group plus" встановлює на запит клієнтів склопакети з різними характеристиками.
Види склопакетів


