top of page

Металопластиковий балконний блок

Вихід на балкон, лоджію, терасу, веранду. Двері + вікно на балкон. Розсувні та розпашні двері на балкон

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ та передмістя

Балконний блок
Балконний блок
Установка металопластикового балконного блоку за низькими цінами: від 9780 грн.

Відмінно! Повідомлення отримано.

Прорахувати за Вашими розмірами або замовити замір можна через електронну форму, тут.

Низька температура у квартирі взимку не завжди буває через погане опалення. Іноді це відбувається через старі балконні двері та вікна, які нещільно закриваються і пропускають у квартиру мороз і протяги. Щоб раз і назавжди позбутися цієї проблеми, а разом з цим надати кімнаті та балкону оновлений вигляд, потрібна установка металопластикового балконного блоку із сучасних якісних матеріалів.

Балконний блок
Балконний блок

Пластиковий балконний блок - це конструкція, яка встановлюється між кімнатою та балконом і в переважній більшості випадків складається з металопластикових вікна та дверей. Для монтажу балконного блоку зазвичай використовують металопластикові конструкції зі склопакетом із двох-трьох стекол. Це довговічна, зручна і зовні приваблива конструкція, яка чудово зберігає тепло, суттєво знижує рівень шуму в квартирі та потребує мінімального догляду. Такі блоки встановлюють у квартирах, офісах, готелях, громадських закладах — скрізь, де постійно чи тимчасово перебувають люди.

Балконний блок
Купити Балконний блок
Балконний блок

Чому замовники обирають пластиковий балконний блок?

В даному випадку пластик як матеріал для балконного блоку має ряд переваг перед деревом або алюмінієвим профілем. Серед них можна назвати:

+Довговічність.

жодна дерев'яна віконно-дверна рама не прослужить 25-30 років без втрати якості;

 

+Герметичність.

дерево боїться вологи, від температурних перепадів розширюється (усихає) і перекошується, згодом у ньому можуть завестися жучки або з'явитися грибок. І всілякі просочення далеко не завжди рятують. Пластик нічого цього не боїться;

 

+Теплоізоляція.

пластик відмінно утримує тепло у квартирі та не пропускає ззовні холод. Алюмінієвий профіль сильно програє у цьому відношенні;

 

+Простота установки.

весь монтаж зводиться «витяг одне вікно — поставив інше — залив монтажною піною». З дерев'яним балконним блоком доведеться повозитися;

 

+ціна.

установка балконного блоку у пластиковому варіанті обійдеться значно дешевше алюмінієвого аналога. На дерев'яні ж балконні блоки ціни зовсім захмарні.

Пластикові двері та вікно на балкон
Пластикові двері та вікно на балкон

Найпоширеніший (і найдешевший) варіант пластикового балконного блоку - класичний: глухе вікно, що не відкривається, і двері, що традиційно відкриваються, з можливістю відкривати їх на провітрювання. Трохи дорожче коштуватиме конструкція з поворотно-відкидним вікном. Якщо вікно велике, то можна його розділити на дві частини - глуху і  ту що відкривається. За бажання його можна доповнити москітною сіткою і поставити фурнітуру, що дозволяє відкривати вікно на мікропровітрювання.

Пластиковий балконний блок з антимоскітною сіткою
Пластикові двері та вікно на балкон
Пластикові двері та вікно на балкон

Стандартний металопластиковий віконно-балконний блок є конструкцією, яка об'єднує в собі відразу і вікно, і балконні двері, з'єднані між собою пластиковим перехідником. Пластиковий балконний блок з французьким вікном – це, насправді, панорамне скління від підлоги до стелі. Установка панорамного пластикового балконного блоку забезпечить максимально природне освітлення приміщення, надасть дизайну приміщення сучасного вигляду, а також стане надійним захисником від холоду та шуму з вулиці, навіть якщо ваш балкон або лоджія ще не засклені. Такий пластиковий балконний блок може бути оформлений у різних колірних рішеннях , склопакет затонований, а балконні пластикові двері оснащуються односторонньою або двосторонньою ручкою. На пластикові балконні двері можна встановити за бажанням антимоскітну сітку на поворотних петлях.

Розсувні двері на балкон
Розсувні двері на балкон
Розсувні двері на балкон

Якщо ви хочете утеплити балкон і зробити з нього житлову терасу, то відмінним рішенням замість балконного блоку стануть розсувні балконні двері.

Незалежно від того, якою площею ви володієте, варіанти розсувних дверей знайдуться для кожного. У виробництві такого виду дверей найчастіше використовується пластик, але можливі інші матеріали для каркасу.

Незалежно від того, якою площею ви володієте, варіанти розсувних дверей знайдуться для кожного. У виробництві такого виду дверей найчастіше використовується пластик, але можливі інші матеріали для каркасу.

Крім економії простору, розсувні балконні двері мають наступні переваги:

  • Надають незвичайний та дуже естетичний вигляд приміщенню;

  • Максимально освітлюють приміщення за рахунок використання значного за площею скла. Особливо славляться відмінним світлопропусканням французькі розсувні двері на лоджію, в конструкції яких скло займає майже всю їх площу;

  • Здатні відкриватися на більшу ширину, ніж двері;

  • При використанні розсувних конструкцій з'являється можливість закрити великі прорізи;

  • Виключено можливість отримання травм при зачиненні дверей;

  • Їх важко відкрити зовні, особливо при використанні спеціальних замків.

розсувні двері на балкон
розсувні двері на балкон
розсувні двері на балкон

Розсувні пластикові двері або, як їх ще прийнято називати, портальні двері (від англ. portal - ворота) - можуть послужити чудовим дизайнерським рішенням у ситуаціях, де необхідно заощадити простір, максимально використовувати денне світло або просто використати оригінальне нестандартне рішення в дизайні. Слід зазначити, що подібні двері дозволяють не тільки розширити кімнату візуально, але і не займають місце при відкриванні. Двері портал добре справляються і із завданням теплоізоляції в холодну пору року, оскільки у закритому положенні вони являють собою повністю герметичні розсувні двері.

розсувні двері на балкон
розсувні двері на балкон

Одними з найкращих теплих наклонно-зсувних дверей (або PSK-портал) на балкон, лоджію, терасу, веранду є REHAU PSK 200 Це найбільш популярний варіант. Такі двері можна виготовити зі стулками великого розміру (ширина стулки може бути до 1,3 м). Балконні розсувні двері PSK-Portal встановлюються в широкі отвори: від 1,5 метрів та ширше. Загальна ширина такого порталу може досягати 6 метрів. Стулка таких дверей може відкидатися (як у класичних вікнах ПВХ) або виставлятися паралельно рамі, залишаючи невелику щілину, що є чудовим рішенням для провітрювання приміщення. У PSK порталах лише одна стулка робоча, яка при відкритті відкидається і плавно заїжджає на глуху частину. Наповнення дверей може бути скляним або частково або повністю пластиковим. Можливе виконання у будь-якому кольорі.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ балконного блоку за 15 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
Розсувні двері на балкон
Розсувні двері на балкон

Складні розсувні двері або FS-портали - це розсувна система, що діє за принципом гармошки. Стулки при повному розкритті складаються щільно один до одного, завдяки чому досягається максимальний ступінь розкриття отвору. Портал може відкриватись як усередину приміщення, так і назовні. Конструкція має легкий та безшумний хід за рахунок використання роликів на підшипниках із спеціального високоміцного полімеру.

Дверне полотно складається з двох і більше складових елементів. Крайня стулка виконує функцію звичайної двері. Конструкція порталу забезпечує звуко- та теплоізоляцію вашого приміщення, в ньому завжди збережуться затишок та тепло.

Алюмінієві роздвіжні двері на Балкон
Алюмінієві двері на Балкон
Алюмінієві двері роздвіжні на Балкон

Алюмінієві розсувні двері добре підійдуть для великих і важких панорамних склопакетів, оскільки вони здатні витримувати великі навантаження. Як заповнення може бути скло, склопакет чи сендвіч. Алюмінієві рами легко фарбуються в потрібний колір.

Алюмінієві розсувні двері можуть бути «холодними» і «теплими». Давайте розглянемо, в чому відмінність цих дверей.

«Теплий профіль» у своєму складі містить термоізолюючу поліамідну вставку (термоміст), яка поділяє зовнішню та внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці стіни профілю ніби розриваються і тепло зберігається. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Водночас поліамід не поступається алюмінію за міцністю та перешкоджає проникненню холодного повітря до приміщення. Теплі алюмінієві двері встановлюються в приміщеннях, до яких пред'являються високі вимоги щодо теплозахисту. Наприклад, вихід на балкон, лоджію, терасу, веранду, які не опалюються. Монтажна глибина у таких дверей вдвічі більша, ніж у "холодного профілю" без термомосту. Тонкі холодні алюмінієві розсувні двері підійдуть для скління виходу на утеплений і опалювальний балкон, лоджію. Частіше щоб можна було швидко відгородити місце під кабінет або кімнату відпочинку на теплій лоджії.

Алюмінієві двері розсувні на балкон

Холодна розсувна система Altest PS-50 (Patio) 

Алюмінієві двері розсувні на балкон

Холодна розсувна система Altest S-1000

Алюмінієві двері розсувні на балкон

Розсувна система профілів з термомостом Altest Sliding SL38

Ми підібрали для Вас одні з найпопулярніших алюмінієвих систем для розсувних дверей. Де ціна якість в ідеалі поєднуються.

Ламінований балконний блок
Ламінований балконний блок

Все частіше стандартні білі пластикові вікна та двері поступаються місцем кольоровим. Ви можете вибрати двері в ламінації або забарвлені в будь-який колір RAL. Таке дизайнерське рішення допоможе доповнити загальний інтер'єр приміщення, наголошуючи на винятковому смаку власника. Ви також можете доповнити свій вихід на балкон, лоджію, терасу, веранду декоративною розкладкою (шпроси) – використовується для прикраси вікон та дверей, для надання їм естетичнішого, оригінальнішого вигляду. Класичний дизайн передбачає прямі шпроси, що розділяють склопакет на прямокутники. Шпроси можуть бути білого, золотого та ін. кольорів. Шпроси встановлюються всередині склопакета та захищені від зовнішніх впливів – дощу, снігу, вітру. Вигляд світлопрозорої конструкції змінюється при установці шпрос - вікна та двері виглядають дорожчими, цікавішими, ексклюзивнішими. Можна поєднати тонування склопакета з кольоровою розкладкою, або кольоровий склопакет з розкладкою, будь-яке дизайнерське рішення актуальне та здійсненне.

Працюємо з німецькими профільними системами

Вікно та двері на Балкон

Вікна та двері  SALAMANDER (Streamline, BluEvolution)

Вікно та двері на Балкон

Польською профільною системою DECCO

Вікно та двері на Балкон

Вікна та двері REHAU ( Euro 60, Euro 70, Synego, Geneo)

Вікно та двері на Балкон

Українською профільною системою  WDS

Довірте встановлення пластикового балконного блоку професіоналам

Досвідчений майстер-будівельник із підсобником цілком зможуть замінити пластиковий балконний блок самостійно. Якщо ви не належите до цієї будівельної категорії, то краще за це навіть не братися. Робота це дуже брудна, запорошена, яка потребує фізичної сили, акуратності та спеціальних навичок. Оптимальним рішенням стане дзвінок у Торговий Дім "Viktoria-Group plus", що займається встановленням металопластикових конструкцій.

До вас додому прийде замірник, безкоштовно зробить всі необхідні виміри та розрахунки, після чого ви оплатите замовлення, а в обумовлений день до вашої оселі під'їде машина з готовими металопластиковими вікнами-дверями. Майстри швидко та акуратно демонтують стару конструкцію та встановлять нову, замінять підвіконня, встановлять бічні укоси (зрозуміло, якщо це було у вашому замовленні), після чого приберуть за собою сміття. Вам же залишиться лише прийняти роботу та насолоджуватися оновленою кімнатою. Монтаж пластикового балконного блоку спеціалістами Торгового Дому "Viktoria-Group plus" - це просто, швидко та надійно!

Металопластиковий балконний блок
Металопластиковий балконний блок

Ціна на пластиковий балконний блок завжди індивідуальна: вартість залежить від складності проекту (що ви в кінцевому підсумку хочете отримати) та матеріалів, що використовуються.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ балконного блоку за 15 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Приблизні ціни на стандартний балконний блок з глухим вікном стартують від 9780 грн (це ціна під ключ: доставка, підйом, демонтаж, монтаж, підвіконня з установкою). 5 років. Можна зараз знайти і дешевше, але це гаражне складання. Невідомо з чого зібрана конструкція, на руках і колінах, умільцями, які відпрацюють сезон, поміняють вивіску і наступного року спливуть в іншому місці під іншою назвою. На такий виріб гроші краще не витрачати, навряд чи він принесе більше користі, ніж старе.

Балконний блок
Балконний блок

З усіх питань Ви можете звертатися до наших спеціалістів за телефонами, електронною поштою в контактах або натиснути на іконку Вайбер або Телеграм, які ви бачите на сайті, щоб перейти в чат і залишити заявку. Ми із задоволенням проконсультуємо Вас та розповімо про найвигідніші варіанти співпраці.

Пластикові двері та вікно на балкон

Галерея робіт

Замовте балконний блок зі знижкою тут
bottom of page