Москітні сітки (правильніше їх називати антимоскітними або протівомоскитнимі сітками) стали неодмінним аксесуаром сучасних євровікон, як атрибут для створення максимального комфорту і захисту приміщення від комах. На відміну від старих дерев'яних вікон, в яких шматок сітки або марлі просто прикріплювався до отвору, в металлопластиковом або алюмінієвом євровікні антимоскітна сітка є цілісною конструкцією, яка різними засобами кріпиться на зовнішній частині відчиняємої стулки вікна і щільно прилягає до нього, запобігаючи потраплянню в житло комарів та інших літаючих комах. Фахівці Торгового Дому "Viktoria-Group plus" допоможуть Вам розібратися в різних типах москітних сіток, щоб правильно підібрати москітну сітку до Вашого вікна. Отримати консультацію фахівця і замовити антимоскітні сітки, вікна, двері, балкони, жалюзі, ролети, а також широкий спектр різних будівельних послуг можна ТУТ

Крім того, москітна сітка не дасть проникнути в кімнату тополиному пуху влітку, снігу - взимку, і всякому дрібному сміттю і недопалкам зверху - цілий рік. Ви також будете впевнені, що у відкрите вікно не залетить випадково птах, а улюблена кішка не впаде з підвіконня



На цьому алюмінієвому профілі з натягнутим полотном встановлені невеликі ручки. Легко повернувши які, користувач зможе сам зняти або закріпити москітну сітку на вікні. Така рамка не змінить свою форму і колір навіть в найсильнішу спеку або міцні морози. А щоб очистити москітну сітку від пилу, потрібно просто помити її під струменем води.
Звичайно, замовити москітну сітку краще разом з вікном. Але, якщо ви з якоїсь причини не зробили це відразу, цілком можна замовити таку рамку і пізніше. Причому як на звичайні вікна, так і на арочні, овальні або трапецієподібні.

Також потрібно знати, що саме полотно може бути як стандартним, яке зараз найбільш поширене, так і наділеним додатковими ступенями і функціями захисту: наприклад, від променів сонця або кігтів тварин (антикішка 530 грн / м.кв.)

Існує кілька варіантів виконання москітних сіток для вікна і, відповідно, їх установки: 1 варіант - Сітка на кишеньках (сітка старого зразка). Найперший з варіантів сітки для євровікна, також можна встановити на старі дерев'яні вікна. Кріпляться за допомогою чотирьох кишеньок (по два зверху і знизу), завчасно прикручених зовні до віконного профілю по периметру відкривається стулки.


2 варіант - Сітка на гачках, або на «вусах» (сітка нового зразка). Більш новий варіант москітної сітки для євровікон. Сітка має більш складну конфігурацію, ніж варіант 1, для більш точної установки в проріз і кріпляться зсередини за край отвору (за ущільнювач) спеціальними металевими полоскамі- «вусами», прикрученими до профілю сітки по периметру. Переваги: не потрібно свердлити профіль, більш щільно тримається в вікні.


Антимоскітні сітки наша компанія виробляє в основному в двох кольорах. Стандартний білий і для ламінованих вікон під дерево, виготовляються антимоскітні сітки коричневого кольору.
Також виробляються протимоскітні сітки на навісах. Призначені переважно для дверних прорізів, кріпляться зовні прорізу і має магнітну засувку для фіксації в закритому вигляді. Ролетна сітка. Також найчастіше використовується для дверей. Сітка в вигляді ролети, короб якої розташований зовні зверху стулки, що відчиняється. У відкритому стані скручується в короб, в закритому - кріпиться фіксаторами в нижній частині відчиняючої стулки.

Антимоскітна сітка на вікно 180 грн / м.кв.
У вартість входить набір кріплень. Рамка посилена, алюмінієва.
Антимоскітна сітка на балконні двері 490 грн / м.кв.
Сітка на навісах (з поворотними петлями) і з магнітною засувкою, Рамка посилена, алюмінієва.
Доставка до під'їзду 100 грн.

Замір по світловому прорізі, від гумки до гумки.