top of page

Москітні сітки: типи та особливості

Москитные сетки

Антимоскітні сітки стали неодмінним атрибутом для створення максимального комфорту та захисту приміщення від комах. Крім того, москітна сітка не дасть проникнути в кімнату тополиного пуху влітку, снігу — взимку, і всякому дрібному сміттю та недопалкам зверху — цілий рік. Ви також будете впевнені, що у відкрите вікно не залетить випадковий птах, а улюблена кішка не впаде з підвіконня

Заказать москитные сетки

Фахівці Торгового Дому "Viktoria-Group plus" допоможе Вам розібратися в різних типах москітних сіток, щоб правильно підібрати москітну сітку до Вашого вікна. Отримати консультацію фахівця та замовити антимоскітні сітки на вікна, двері можна ТУТ

Виготовимо москітні сітки на вікна та двері за вашими розмірами.

1.png

Вимірювання по світловому отвору, замір робити по пластиковій кромці

Заказать москитные сетки

Москітна сітка - максимум захисту та мінімум витрат

Москитные сетки

Антимоскітна сітка на вікно 480 грн./м.кв.

У вартість входить набір кріплень. Рамка підсилена, алюмінієва.

Антимоскітна сітка на балконні двері 960 грн/м.кв.

Сітка на навісах (з поворотними петлями) та з магнітною клямкою, Рамка посилена, алюмінієва.

Москитные сетки

За способом кріплення та конструкції москітні сітки ділять на такі види:

+рамкові;

+рулонні;

+сітки на петлях;

+сітки розсувні;

+сітки-плісе;

+безкаркасні або сітки на липучці;

Відрізняються сітки також за матеріалом виготовлення та розміром клітинки:

+стандартні;

+антибактеріальні;

+антикішка;

+антипил;

+невидимка;

+алюмінієве полотно;

москитные сетки

Москітні сітки: типи та особливості

Рамкові москітні сітки

3 варіанти антимоскітної сітки без свердління на пластикові, дерев'яні, алюмінієві вікна

Стандарт

Профіль "Анвіс", полімерне скловолокно Fiberglass

Доступні кольори:

Снимок экрана 2024-04-18 172039.png
Москитные сетки

Це найбюджетніший варіант. На алюмінієвому профілі з натягнутим полотном встановлені маленькі ручки. Легко повернувши які користувач зможе сам зняти або закріпити москітну сітку на вікні. Така рамка не змінить свою форму та колір навіть у найсильнішу спеку чи міцні морози. А щоб очистити москітну сітку від пилу, потрібно просто помити її під струменем води.

Москитные сетки
Москитные сетки
Москитные сетки
Москитные сетки

Сітка на гачках, або на «вусах» для більш точної установки в отвір і кріпиться зсередини за край прорізу (за ущільнювач) спеціальними металевими смужками-«вусами», прикрученими до профілю сітки по периметру. Переваги: не потрібно свердлити профіль, щільніше тримається у вікні.

Москитные сетки
Москитные сетки

Стандартні антимоскітні сітки наша компанія виробляє переважно у двох кольорах. Стандартний білий та для ламінованих вікон під дерево, виготовляються антимоскітні сітки коричневого кольору.

Це найдоступніший вид сіток, їх замовляють у 70% випадків. Вартість стандартних розмірів сітки 400-450 грн. Ми маємо можливість в більшості випадків доставити цей вид сіток безкоштовно. Вартість кв. м. 480 грн.

Преміум

Посилений профіль "Анвіс", полімерне скловолокно Fiberglass

Доступні кольори:

Снимок экрана 2024-04-18 172106.png

Рамкова москітна сітка на вікно виготовлена із алюмінієвого профілю Преміум шириною 33 мм, висотою 8 мм. Форма профілю не заважає використанню ролокасети. Прихований куточок, що з'єднує рамку під кутом 45 °. Кріпиться до віконної рами за допомогою Z-подібних утримувачів. Не потрібне свердління отворів для встановлення. Полотно сітки зі скловолокна вкрите полімером. Москітна сітка Преміум може бути трикутної або трапецієподібної форми (доплата за нестандартний виріб).

premium.jpg

Вартість стандартних розмірів сітки 600-650 грн. Вартість кв. м. 780 грн

Також потрібно знати, що саме полотно може бути як стандартним, яке зараз найбільш поширене, так і наділеним додатковими ступенями та функціями захисту: наприклад, від променів сонця або кігтів тварин (антикішка 900 грн/м.кв.)

Москитные сетки

Рамкова віконна москітна сітка Преміум може бути виготовлена з наведеними нижче полотнами (ціну запитуйте у менеджера). Полотно "НЕВИДИМКА" - ще його називають BetterVue (Бетерв'ю), завдяки підвищеній прозорості - на 20% більше звичайного, а також на 20% забезпечується краща проникність повітря, на 10% надійніший захист від комах. Має антибактеріальний захист!

Розрахувати вартість за вашими розмірами

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

"АЛЮМІНІВЕ ПОЛОТНО" - має більш тривалий термін експлуатації, екологічно, стійко до механічних пошкоджень, неможливо пропалити. "АНТИАЛЕРГЕННЕ ПОЛОТНО" – захищає не тільки від усіляких комах, але ще й від проникнення в приміщення алергенів у вигляді пилку, пуху з трав, квітів та дерев. Полотно "АНТИКОШКА" - для приміщень з домашніми улюбленцями, в сім разів міцніше за звичайне полотно, його значно важче розірвати або проколоти кігтями або дзьобом, безпечне для тварин. Увага! Вартість буде не меншою, ніж за виріб 0,7 м.кв.

Еліт

Цільноалюмінієва рама з посиленого профілю (Польща), полімерне скловолокно Fiberglass

Вибір кольорів не обмежений

Рамкова москітна сітка виготовлена із товстого алюмінієвого профілю Еліт шириною 40 мм. Має підвищену міцність і жорсткість. Рама з'єднується під кутом 45 градусів за допомогою прихованих куточків, завдяки чому сітка виглядає вишукано. Полотно сітки зі скловолокна вкрите полімером. Використовується Т-подібний шнур, що ущільнює.

elitnaya.jpg

Вартість стандартних розмірів сітки 800-850 грн. Вартість кв. м. 980 грн

Рамкова віконна москітна сітка Еліт може бути виготовлена з описаними вище полотнами як і Преміум
Увага! Вартість буде не меншою, ніж за виріб 0,7 м.кв.

Ролетна москітна сітка 

Конструкція включає напрямні, короб і ручку, а для спрощення підняття та опускання сітки в короб схована пружина. Догляд зводиться до періодичного миття вологою губкою.

Рулонні москітні сітки

Ролетні москітні сітки можуть встановлюватись на пластикові, дерев'яні, алюмінієві вікна.

 • Зручна конструкція

 • Дозволяє згорнути сітку за 20 секунд, смикнувши за шнурок, полити квіти і розвернути назад.

 • Європейські комплектуючі

 • Міцні напрямні, полімерне скловолокно з дрібної структурою.

 • Автогальмо

 • Для безшумного, плавного згортання.

 • Вибір кольорів не обмежений.

Рулонні москітні сітки
Рулонні москітні сітки

Над дверним прорізом монтується короб, у який ховається полотно, згортаючись і накручуватися на спеціальний вал. Фіксація сітківки виконується нижніми зачепами. У моделі є 2 положення: закрите та відкрите, розташування антимоскітки можливе горизонтальне або вертикальне. При правильному підборі розміру конструкція повністю закриває прохід у приміщення;

Вартість стандартних розмірів сітки 2100 грн. Вартість кв. м. 2800 грн

Дверна москітна (на навісах) сітка стандарт

Також виробляються протимоскітні сітки на навісах. Призначені переважно для дверних прорізів, кріпляться зовні отвору і має магнітну клямку для фіксації в закритому вигляді.

Однією з різновидів антимоскітного захисту є розстібні двері-сітки. Вони складаються з ПВХ або алюмінієвої рами, натягнутого на неї сіткового полотна, кріплення у вигляді петель та ручок. Така конструкція фіксується на дверному отворі, створюючи розстібні двері. Щоб стул не відкривався без необхідності, виріб комплектується магнітними засувками. Також використовуються пружні петлі. Найчастіше ця система встановлюється при вході на лоджію та балкон.

Снимок экрана 2024-04-18 192939.png
Снимок экрана 2024-04-18 192907.png

Мінімальна розрахункова площа – 1,2 м2. Площа сітки менша за 1,2 м2 розраховується як 1,2 м2.
Ціна від 1400 грн вказана за готовий виріб з усіма кріпленнями!

Розсувні москітні сітки

Цей варіант використовується за принципом шафи-купе і відмінно підходить для пластикових дверей. Він складається з профілю з напрямною та роликів. Встановлена ​​сітка доповнена щітковим ущільнювачем та повністю закриває отвір від шкідників; Мінімальна висота 1700 мм

Раздвижные москитные сетки

Вартість кв. м. 4800 грн

Москітні сітки-плісе

Москітні сітки-плісе для широких дверних отворів, мансард, розсувних конструкцій.

 • 3 функціональні варіанти

  Вертикальні, горизонтальні, двостороннього відкриття.

 • Великі розміри

  До 3м заввишки, 5 м завширшки.

 • Щільне прилягання

  Аж до герметичності.

 • Зимівка без демонтажу.

Москитные сетки-плиссе
Москитные сетки-плиссе

Вартість кв. м. 4200 грн

Москітна сітка на липучці Clip-on

Серед інших переваг простота монтажу та демонтажу, її легко мити, а у складеному вигляді вона займає мінімум місця, що вирішує проблему зимового зберігання. До мінусів відносять недовговічність. Вважають, що така сітка проживе близько року, але за умов акуратного використання термін служби можна продовжити до 2 років.

Москитная сетка на липучке
Москитная сетка на липучке

Вартість кв. м. 690 грн (чорна липучка)

Вартість кв. м. 870 грн (кольорова липучка)

Окремо варто відзначити сітку на магнітах, яка встановлюється на дверні отвори. Вона відмінно підійде для приватних будинків, дач, захисту балконних дверей. Складається із двох однакових полотен, які з'єднані по вертикалі декількома магнітами. Сила їхнього зчеплення достатня, щоб утримувати полотна разом, але дозволяє людині без особливих зусиль проходити через сітку, розчеплюючи магніти. Після цього все повертається на місце – магніти з'єднують стулки.

Магнітні штори

Магнітні штори
Магнітні штори

Одне з найдоступніших і найлегших рішень, що нагадують штору, доповнене магнітною фіксацією. Для захисту приміщення від вуличного сміття достатньо встановити вироби на рамку та закріпити за допомогою магнітів. Яка б дверна москітна сітка не була обрана, для її виготовлення слід викликати досвідченого замірника та установника. Робота, виконана фахівцями, гарантує довговічну та комфортну службу конструкцій.

Вартість кв. м. 630 грн (чорна липучка)

Вартість кв. м. 830 грн (кольорова липучка)

Галерея робіт

bottom of page