top of page

Алюмінієві та скляні перегородки

(Світлопрозорі алюмінієві конструкції)

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

 Світлопрозорі алюмінієві конструкції

Алюмінієві перегородки з інтегрованими в них віконними і дверними конструкціями - це пристрої, каркас яких виготовляється з алюмінієвого профілю.

Ці профілі відрізняються тривалим експлуатаційним терміном, підвищеною стійкістю до корозії і мають найвищу серед усіх віконних рам сумісністю.

Встановивши алюмінієвий пакет, можна забути про проблеми  років на 50. Особливого догляду не потрібно, він стійкий до впливів негативного зовнішнього середовища, пожежобезпечний, крім того, виготовлення рами передбачає абсолютно будь-які розміри.

Алюмінієві офісні перегородки
 Світлопрозорі алюмінієві конструкції

Величезна група декоративних і будівельних елементів застосовується під загальним поняттям "алюмінієві конструкції". Вони популярні і затребувані при зведенні комерційних об'єктів і приватних будинків, широко застосовуються при обробці і зонуванні приміщення. Легкі і привабливі, конструкції з алюмінієвого профілю надають можливість втілювати в реальність творчу креативність дизайнерів і здатні прослужити 70-80 років.

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
Алюмінієві перегородки 2.jpg
перегородки UA.jpg

Алюмінієві перегородки з подвійним склінням та міжрамні жалюзі виглядають особливо стильно завдяки ідеальному поєднанню матеріалів і строгим лініям. При цьому, алюмінієві перегородки можуть бути як повністю скляними, так і комбінованими. Цей діловий стиль приміщення ідеально підходить для кабінету керівника: звідси зручно спостерігати за роботою колективу, а при веденні важливих переговорів завжди можна закрити жалюзі для дотримання конфіденційності.

Алюмінієві перегородки 4.jpg
al_int_per_019.jpg

Переваги використання алюмінієвих конструкцій

+стабільна байдужість до погодної агресії;

+відсутність корозії і гниття;

+візуальна привабливість і різноманіття дизайнерських рішень;

+зносостійкість і довговічність;

+екологічна безпека;

+низька вага, завдяки чому спрощується монтаж алюмінієвих конструкцій і з'являється можливість заощадити на кріпленні;     

+вогнестійкість.

Алюмінієві світлопрозорі конструкції
Алюмінієві світлопрозорі конструкції

Алюмінієві перегородки можуть бути різними: глухими, з матовим склом або абсолютно прозорими. Іноді, заради забезпечення найкращих умов для роботи, при монтажі алюмінієвих перегородок в офісі має сенс поєднувати різні матеріали. Комбіновані алюмінієві перегородки, що утворюють окремі кабінети, виглядають стильно, дають можливість співробітникам повністю зосередитися на роботі, при цьому забезпечують додаткове освітлення приміщення

Світлопрозорі алюмінієві конструкції можуть бути «холодними» і «теплими». Давайте розглянемо в чому відмінність цих конструкцій.

Температура UA.jpg

«Теплий профіль» в своєму складі містить термоізолюючу поліамідну вставку, яка розділяє зовнішню і внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці, стіни профілю як би розриваються і тепло зберігається. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності і перешкоджає проникненню холодного повітря в приміщення. «Теплі» алюмінієві конструкції встановлюються в приміщеннях, до яких ставляться високі вимоги по теплозахисту. Наприклад, вітражі, вхідні групи і зимові сади.

Алюмінієві перегородки 3.jpg
Алюмінієві перегородки.jpg

Холодні алюмінієві конструкції виготовляються без термомоста. «Холодний профіль» найкраще підходить для створення конструкцій поза опалювальної зони, наприклад, у вітринах і балконах, в конструкціях внутрішніх перегородок і дверей.

Галерея робіт

bottom of page