Металопластикові вікна Salamander

Металопластикові вікна Salamander

Пластикові вікна Salamanderквінтесенція всього кращого. Віддаєте перевагу всьому самому найкращому? Якщо ви придбаєте німецькі пластикові вікна Саламандра, то не помилитеся. Пластикові вікна Salamander, які виробляються в Німеччині з 1973 р, сьогодні є найкращим пропозицією на ринку України і Києва для будь-якого виду скління: від квартири - до котеджу.

 

ПВХ профіль виготовляється в Німеччині м.Тюкхайм і виділяється серед інших виробників високими інженерними принципами проектування та передовими технологіями виготовлення. Цей віконний профіль відрізняється завжди в кращу сторону навіть матеріалами, з яких він виготовлений: бездоганно однорідним і білосніжним пластиковим композитом, формула якого є винаходом компанії і тримається в секреті. Такі результати досягаються завдяки тому, що якість продукції, що випускається з конвеєра Salamander продукції жорстко контролюється кращими в світі виробничниками, а саме, - педантичними німцями.

Металопластикові вікна Salamander

По дизайну пластикові вікна Саламандра теж завжди видаються в кращу сторону, володіючи ідеально білим кольором і шикарною глянсовою поверхнею, яка виконує не тільки естетичні, але і захисні функції. Не забули в компанії Salamander і про тих споживачах, кому набридли вікна білого кольору, тому тепер найпопулярніші профільні системи можна замовити в ніжному кремовому кольорі, пофарбовані на заводі-виробнику в масі. Ціна кремових вікон відрізняється в більшу сторону несуттєво - приблизно на 5-10%. Всі вікна комплектуються фірмовою ручкою і фурнітурою для зимового провітрювання. Не будемо вас вводити в оману, що пластикові вікна Salamander - дешеві й доступні вікна, це не так. Але їх ціна відповідає якості, а по-іншому в житті не буває.

Розглянемо особливості найбільш затребуваних профільних систем.

Металопластикові вікна Salamander

Пластикові вікна Salamander 2D Київ купити

• Salamander 2D – класичні німецькі вікна: ·

• Трикамерна система профілю. ·

• Монтажна глибина рами ― 60 мм, висота без стулки – 70 мм.

• Висота рами і стулки становить 122 мм. ·

• Товщина зовнішніх пластикових стінок ― 3 мм, що забезпечує відмінну міцність конструкції.

• Товщина фальцевих пластикових стінок 2,5 мм, внутрішніх не менше 1 мм. ·

• Товщина сумісного склопакета варіюється от 5 мм до 32 мм. ·

 

• Металеве армування в профілі не контактує зі стінками і це підвищує опір теплопередачі, а значить, знижує тепловтрати. 

• Опір теплопередачі одно 0,64 м кв.*С/Вт. ·

 

Відривну міцність забезпечує посилення ділянок, де кріпляться фурнітурні петлі. Зовнішній і внутрішній притвори ущільнені стійким до погодних умов ущільнювачем EPDM. Наявність в профілі спеціального водозбору і системи водовідведення для видалення зайвої води при сильних дощах. Яскравий дизайн, що запам'ятовується профілю з характерною білизною і блиском пластика, такі вікна неможливо переплутати з іншими.

Вікна пластикові Salamander Streamline в Києві купити

Salamander Streamline – найреспектабельніші німецькі вікна Ця система зберегла в собі всі переваги Саламандра DESIGN 2D, але була значно поліпшена конструктивно за рахунок збільшення числа повітряних камер і монтажної товщини профілю.

 вікна Salamander

•П'ятикамерна система профілю. 

•Товщина віконної конструкції ― 76 мм , що більше, ніж у аналогічних 5-ти камерних ПВХ систем.

•Висота рами і стулки дорівнює 120 мм. 

•Товщина склопакета, який можна встановити в «Streamline», варіюється від 5 мм до 48 мм.

• Переходи. опору теплопередачі = 0,77 м кв.*С/Вт. 

 

•Товщина зовнішніх стінок 3 мм;

наявність не стосується стінок профілю металевого армування;

EPDM по двом притвору.

•Характерний тільки для Salamander, стильний білосніжно-глянсовий дизайн профілю

2 безперервних контури ущільнення;

наявність в камері водозбору похилої площини, а також колектора і 4 мм затвор;

спеціальні виступи на стінках підсилювальної камери;

підсилює приплив в стінках рами на місці кріплення фурнітури;

 

  Вікна з такого профілю служитимуть довше, а в будинку, на дачі або квартирі буде тепліше і затишніше.

Пластиковые окна  Salamander Streаmlain Cream слоновой кости в Киеве купити

Salamander Cream - ексклюзивні німецькі вікна Саламандра Крем - це прекрасна альтернатива звичайним білим євровікна!

Металопластикові вікна Salamander

Пластикові вікна Salamander bluEvolution в Києві купити

Шестикамерна європейська профільна система преміум-класу, яка дозволяє досягти найкращих показників теплоізоляції і енергоефективності.

Металопластикові вікна Salamander

Система SALAMANDER bluEvolution: нове покоління першокласних пластикових вікон, які об'єднують в собі високі технології і сучасні форми. Профіль bluEvolution складається з 6-ти камер і має:

Металопластикові вікна Salamander

•Товщина віконної конструкції 92 мм. ·

•Товщина зовнішніх пластикових стінок ― 3,2 мм! ·

•Світло-сірий натуральний каучуковий ущільнювач без додавання пластифікаторів, виготовлений компанією Саламандра. (З такого ж матеріалу виготовляють зимову гуму на колеса вашого автомобіля). 

•Комплектація фірмової ручкою вишуканого дизайну і кольору, відповідного до кольору профілю. ·

•Комплектація противовзломной фурнітурою Maco.

•Сталеве армування товщиною 1,5 мм і 2 мм, що забезпечує надійність конструкції на десятки років. 

•Максимальна товщина скління: 52 мм;

•Теплоізоляційні характеристики: приведений опір теплопередачі -1,00 м² × ° С / Вт;

Все той же незрівнянний дизайн з бездоганно глянсовою поверхнею, округлений штапик додає ще більше елегантності. І пам'ятайте, що навіть найдорожчий і якісний віконний профіль можна повністю зіпсувати неякісним монтажем, тому вибирайте тільки професіоналів!

 вікна Salamander

Переваги профільної системи SALAMANDER bluEvolution

Енергоефективність класу А:

+ Шість повітряних камер оптимальної ширини і монтажна глибина 92 мм дозволяють досягти коефіцієнта опору теплопередачі на рівні 1 м2с / Вт.

+ Німецька якість:

+ Профіль, який проводиться на батьківщині пластикових вікон, по суворим європейським стандартам якості.

+ Міцність і довговічність:

+ Товщина зовнішньої стінки 3,2 мм, оптимальний розподіл вагових навантажень і використання армуючих профілів товщиною 1.5 мм дозволяють істотно збільшити не тільки міцності такого вікна, але і терміни його корисного використання.

+ Поліпшено показники повітро-і водонепроникності:

+ Три контури ущільнення забезпечують ефективний захист від небажаного потрапляння вологи в кімнату.

+ Можливість установки склопакетів товщиною 60 мм:

+ Конструкція профілю дозволяє монтувати склопакети оптимальної товщини з поліпшеними показниками енергозбереження, сонцезахисту, шумоізоляції та безпеки.

+ Елегантність профілю:

+ Унікальна геометрія профілю дозволяє досягти потрібної монтажної глибини при висоті всього 118 мм. Вікна bluEvolution не зменшують величини світлового прорізу і відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом.

+ Захист фурнітури. Третій контур ущільнення оберігає фурнітуру від передчасної корозії.

Профільна система bluEvolution рекомендована для скління нових будівель і споруд, а також стане оптимальним рішенням для власників котеджів і приватних будинків, які використовують систему індивідуального опалення.

Пластикові вікна Саламандер, це кращий вибір кому дуже важливо бачити турботу і захист про тепло рідного дому. Профіля SALAMANDER Streamline і SALAMANDER bluEvolution виробляються в Німеччині, а SALAMANDER 2D в Білорусії на сучасному і високотехнологічному обладнанні, тому якість і надійність на високому рівні.

 

Наша компанія виготовляє металопластикові вікна SALAMANDER в Києві кращої якості і при цьому за хорошими цінами, завдяки чому питання: "Де купити пластикові вікна?" не виникає. А також ми робимо металопластикові вікна будь-якої складності і їх монтаж.

 

Профільна система SALAMANDER відрізняється високою якістю пластика, білизною і глянсовістю поверхні. Металопластикові вікна SALAMANDER гарантує потрібну товщину стінок, перегородок, забезпечуючи надійність швів і тривалого терміну служби. Вікна Саламандер мають високий рівень надійності кріплень елементів фурнітури і хороший захист від зломів.

Металопластикові вікна Salamander