Металопластикові вікна Salamander

Пластикові вікна Salamander – квінтесенція всього кращого. Віддаєте перевагу всьому самому найкращому? Якщо ви придбаєте німецькі пластикові вікна Саламандра, то не помилитеся. Пластикові вікна Salamander, які виробляються в Німеччині з 1973 р, сьогодні є найкращим пропозицією на ринку України і Києва для будь-якого виду скління: від квартири - до котеджу.

 

ПВХ профіль виготовляється в Німеччині м.Тюкхайм і виділяється серед інших виробників високими інженерними принципами проектування та передовими технологіями виготовлення. Цей віконний профіль відрізняється завжди в кращу сторону навіть матеріалами, з яких він виготовлений: бездоганно однорідним і білосніжним пластиковим композитом, формула якого є винаходом компанії і тримається в секреті. Такі результати досягаються завдяки тому, що якість продукції, що випускається з конвеєра Salamander продукції жорстко контролюється кращими в світі виробничниками, а саме, - педантичними німцями.

По дизайну пластикові вікна Саламандра теж завжди видаються в кращу сторону, володіючи ідеально білим кольором і шикарною глянсовою поверхнею, яка виконує не тільки естетичні, але і захисні функції. Не забули в компанії Salamander і про тих споживачах, кому набридли вікна білого кольору, тому тепер найпопулярніші профільні системи можна замовити в ніжному кремовому кольорі, пофарбовані на заводі-виробнику в масі. Ціна кремових вікон відрізняється в більшу сторону несуттєво - приблизно на 5-10%. Всі вікна комплектуються фірмовою ручкою і фурнітурою для зимового провітрювання. Не будемо вас вводити в оману, що пластикові вікна Salamander - дешеві й доступні вікна, це не так. Але їх ціна відповідає якості, а по-іншому в житті не буває.

Розглянемо особливості найбільш затребуваних профільних систем.

Пластикові вікна Salamander 2D Київ купити

• Salamander 2D – класичні німецькі вікна: ·

• Трикамерна система профілю. ·

• Монтажна глибина рами ― 60 мм, висота без стулки – 70 мм.

• Висота рами і стулки становить 122 мм. ·

• Товщина зовнішніх пластикових стінок ― 3 мм, що забезпечує відмінну міцність конструкції.

• Товщина фальцевих пластикових стінок 2,5 мм, внутрішніх не менше 1 мм. ·

• Товщина сумісного склопакета варіюється от 5 мм до 32 мм. ·

 

• Металеве армування в профілі не контактує зі стінками і це підвищує опір теплопередачі, а значить, знижує тепловтрати. 

• Опір теплопередачі одно 0,64 м кв.*С/Вт. ·

 

 

Відривну міцність забезпечує посилення ділянок, де кріпляться фурнітурні петлі. Зовнішній і внутрішній притвори ущільнені стійким до погодних умов ущільнювачем EPDM. Наявність в профілі спеціального водозбору і системи водовідведення для видалення зайвої води при сильних дощах. Яскравий дизайн, що запам'ятовується профілю з характерною білизною і блиском пластика, такі вікна неможливо переплутати з іншими.

Вікна пластикові Salamander Streamline в Києві купити

Salamander Streamline – найреспектабельніші німецькі вікна Ця система зберегла в собі всі переваги Саламандра DESIGN 2D, але була значно поліпшена конструктивно за рахунок збільшення числа повітряних камер і монтажної товщини профілю.

•П'ятикамерна система профілю. 

•Товщина віконної конструкції ― 76 мм , що більше, ніж у аналогічних 5-ти камерних ПВХ систем.

•Висота рами і стулки дорівнює 120 мм. 

•Товщина склопакета, який можна встановити в «Streamline», варіюється від 5 мм до 48 мм.

• Переходи. опору теплопередачі = 0,77 м кв.*С/Вт. 

 

•Товщина зовнішніх стінок 3 мм;

наявність не стосується стінок профілю металевого армування;

EPDM по двом притвору.

•Характерний тільки для Salamander, стильний білосніжно-глянсовий дизайн профілю

2 безперервних контури ущільнення;

наявність в камері водозбору похилої площини, а також колектора і 4 мм затвор;

спеціальні виступи на стінках підсилювальної камери;

підсилює приплив в стінках рами на місці кріплення фурнітури;

 

  Вікна з такого профілю служитимуть довше, а в будинку, на дачі або квартирі буде тепліше і затишніше.

Пластиковые окна  Salamander Streаmlain Cream слоновой кости в Киеве купити

Salamander Cream - ексклюзивні німецькі вікна Саламандра Крем - це прекрасна альтернатива звичайним білим євровікна!

Пластикові вікна Salamander bluEvolution в Києві купити

Шестикамерна європейська профільна система преміум-класу, яка дозволяє досягти найкращих показників теплоізоляції і енергоефективності.

Система SALAMANDER bluEvolution: нове покоління першокласних пластикових вікон, які об'єднують в собі високі технології і сучасні форми. Профіль bluEvolution складається з 6-ти камер і має:

•Товщина віконної конструкції 92 мм. ·

•Товщина зовнішніх пластикових стінок ― 3,2 мм! ·

•Світло-сірий натуральний каучуковий ущільнювач без додавання пластифікаторів, виготовлений компанією Саламандра. (З такого ж матеріалу виготовляють зимову гуму на колеса вашого автомобіля). 

•Комплектація фірмової ручкою вишуканого дизайну і кольору, відповідного до кольору профілю. ·

•Комплектація противовзломной фурнітурою Maco.

•Сталеве армування товщиною 1,5 мм і 2 мм, що забезпечує надійність конструкції на десятки років. 

•Максимальна товщина скління: 52 мм;

•Теплоізоляційні характеристики: приведений опір теплопередачі -1,00 м² × ° С / Вт;

Все той же незрівнянний дизайн з бездоганно глянсовою поверхнею, округлений штапик додає ще більше елегантності. І пам'ятайте, що навіть найдорожчий і якісний віконний профіль можна повністю зіпсувати неякісним монтажем, тому вибирайте тільки професіоналів!

Переваги профільної системи SALAMANDER bluEvolution

Енергоефективність класу А:

+ Шість повітряних камер оптимальної ширини і монтажна глибина 92 мм дозволяють досягти коефіцієнта опору теплопередачі на рівні 1 м2с / Вт.

+ Німецька якість:

+ Профіль, який проводиться на батьківщині пластикових вікон, по суворим європейським стандартам якості.

+ Міцність і довговічність:

+ Товщина зовнішньої стінки 3,2 мм, оптимальний розподіл вагових навантажень і використання армуючих профілів товщиною 1.5 мм дозволяють істотно збільшити не тільки міцності такого вікна, але і терміни його корисного використання.

+ Поліпшено показники повітро-і водонепроникності:

+ Три контури ущільнення забезпечують ефективний захист від небажаного потрапляння вологи в кімнату.

+ Можливість установки склопакетів товщиною 60 мм:

+ Конструкція профілю дозволяє монтувати склопакети оптимальної товщини з поліпшеними показниками енергозбереження, сонцезахисту, шумоізоляції та безпеки.

+ Елегантність профілю:

+ Унікальна геометрія профілю дозволяє досягти потрібної монтажної глибини при висоті всього 118 мм. Вікна bluEvolution не зменшують величини світлового прорізу і відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом.

+ Захист фурнітури. Третій контур ущільнення оберігає фурнітуру від передчасної корозії.

Профільна система bluEvolution рекомендована для скління нових будівель і споруд, а також стане оптимальним рішенням для власників котеджів і приватних будинків, які використовують систему індивідуального опалення.

Пластикові вікна Саламандер,

це кращий вибір кому дуже важливо бачити турботу і захист про тепло рідного дому. SALAMANDER Streamline і SALAMANDER bluEvolution виробляються в Німеччині, а SALAMANDER 2D в Білорусії на сучасному і високотехнологічному обладнанні, тому якість і надійність на високому рівні.

 

Наша компанія виготовляє металопластикові вікна SALAMANDER в Києві кращої якості і при цьому за хорошими цінами, завдяки чому питання: "Де купити пластикові вікна?" не виникає. А також ми робимо металопластикові вікна будь-якої складності і їх монтаж.

 

профільна система SALAMANDER відрізняється високою якістю пластика, білизною і глянсовістю поверхні. Металопластикові вікна SALAMANDER гарантує потрібну товщину стінок, перегородок, забезпечуючи надійність швів і тривалого терміну служби. Вікна Саламандер мають високий рівень надійності кріплень елементів фурнітури і хороший захист від зломів.

 

Пластикові вікна Salamander Streamline мають монтажну глибину 76 мм, що відрізняють від інших 5-й камерних профілів інших компаній, які мають всього 70 мм. Тому відрізняється більш високою якістю, більш міцним з підвищеною стійкістю і привабливим виглядом. Salamander Streamline користується великою популярністю серед людей які цінують високу якість, надійність і функціональність. Streamline забезпечують затишок і тепло у Вашому будинку.

 

Пластикові вікна Саламандер 2D Київ, це оптимальне поєднання надійності і сучасного дизайну. Саламандер 2D проводитися з високоякісних матеріалів, і має глянсовий блиск.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "