Алюмінієві двері та вхідна група

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Алюмінієві двері добре підійдуть для місць з великою прохідністю: магазини, торгові центри, офіси, так як вони здатні витримувати великі навантаження. Як заповнення, може бути, скло, склопакет або сендвіч.

алюмінієві двері
Image_4.jpg

Одним з різновидів дверей, які з кожним днем ​​знаходять все більш широке застосування на вітчизняному ринку - це двері алюмінієві. Що примітно, такі конструкції прекрасно годяться для установки і в якості вхідних, і в якості міжкімнатних. Монтуватися алюмінієві двері можуть і в фасади, і в дверні прорізи, і в перегородки та вітражі. Двері з алюмінію дозволяють вирішувати такі завдання:

Довговічність. Конструкція з алюмінію міцна, стійка до зовнішніх впливів, розрахована на велику кількість відкриттів і закривань.

Легкість конструкції. Ширина алюмінієвого профілю тонше, ніж у пластикового за рахунок чого збільшується світловий отвір і створюється візуальний ефект легкості конструкції.

Різноманітність колірної гами. Торговий Дім "Viktoria-Group plus" додасть Вашій двері будь-який колір у відповідність з каталогом RAL, який буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром приміщення.

Економія простору. Алюмінієвий профіль досить тонкий, що дозволяє збільшити простір.

Image_9.jpg
алюмінієві двері

Алюмінієві двері можуть бути «холодними» і «теплими». Давайте, розглянемо, в чому відмінність цих дверей.

«Теплий профіль» в своєму складі містить термоизолирующую полиамидную вставку, яка розділяє зовнішню і внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці, стіни профілю як би розриваються і тепло зберігається. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності і перешкоджає проникненню холодного повітря в приміщення. «Теплі» алюмінієві двері встановлюються в приміщеннях, до яких пред'являються високі вимоги по теплозахисту. Наприклад, вітражі, вхідні групи і зимові сади.

алюмінієві двері

«Холодні» алюмінієві двері виготовляються без термомоста. «Холодний профіль» найкраще підходить для створення конструкцій поза опалювальної зони, наприклад, у вітринах і балконах, в конструкціях внутрішніх перегородок і дверей. Його властивості повністю відповідають кліматичним умовам, а значить в повній мірі задовольнять запити клієнта.

Двері, як пластикові, так і алюмінієві можуть бути одностулковими і двостулковими (Штульпова) з відкриванням назовні або всередину.

Штульпова двері - це двері складається з 2 стулок, основний - стулки і залежною - відкривається в разі потреби для отримання широкого отвору. Це зручно, коли заносиш великогабаритні предмети.

Фурнітура для вхідних дверей з пластику та алюмінію досить різноманітна: замки, доводчики та ручки різних конструкцій, натискні гарнітури або багатозамочні замки, яки використовуются для додаткової безпеки Ваших дверей.

алюмінієві двері
Image_17.jpg

ПЕРЕВАГИ

У порівнянні зі звичайними дерев'яними і пластиковими моделями алюмінієві двері відрізняються рядом переваг. Вони:

  • надійні і довговічні, алюміній має високу стійкість до впливу корозії, а дверна фурнітура підбирається під інтенсивність навантажень;

  • міцні, здатні витримувати великі механічні навантаження, що особливо актуально для місць з високою прохідністю, можлива комплектація удароміцними склопакетами;

  • пожежобезпечні, завдяки їх вогнестійкі, алюмінієві профілі використовуються при виробництві дверних конструкцій для протипожежних виходів і бар'єрів.

При цьому вони, як і двері з пластику,

  • гігієнічні і прості в догляді;

  • забезпечують хорошу тепло- і звукоізоляцію;

  • мають порівняно невелику вагу;

  • зручні в експлуатації;

  • мають безліч варіантів виконання в широкій ціновій категорії;

  • виробляються з можливістю вибору кольорів і відтінків, що дозволяє підібрати варіант, гармонійно доповнює фасад будь-якої будівлі.

Зв'яжіться з нами, щоб запросити зморщок на місце установки дверей. Досвідчений фахівець допоможе вам з вибором моделі двері і проведе всі необхідні виміри, що гарантують високу якість монтажу.

Image_15.jpg
Image_12.jpg

У будь-якому випадку саме Ви вирішуєте, якими будуть Ваши вхідні двері! Звертайтеся в Торговий Дім "Viktoria-Group plus" і фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір!

Алюмінієві двері
press to zoom
Алюмінієві двері
press to zoom
Алюмінієві двері
press to zoom
Алюмінієві двері
press to zoom
Алюмінієві двері
press to zoom
Алюмінієві двері
press to zoom
Алюмінієві двері
press to zoom
Алюмінієві двері
press to zoom
Алюмінієві двері
press to zoom
1/1