top of page

Алюмінієві двері та вхідна група

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Алюмінієві двері зазвичай використовуються в торгових і офісних центрах, в адміністративних будинках, магазинах та ресторанах, у місцях, де через велику прохідність людей двері з традиційних матеріалів, таких як деревина або металопластик, швидко зношуються. Алюмінієві двері добре підійдуть для великих та важких панорамних склопакетів, оскільки вони здатні витримувати великі навантаження. Як заповнення, може бути, скло, склопакет або сендвіч.

алюмінієві двері
алюмінієві двері

Одним з різновидів дверей, які з кожним днем ​​знаходять все більш широке застосування на вітчизняному ринку - це двері алюмінієві. Що примітно, такі конструкції прекрасно годяться для установки і в якості вхідних, і в якості міжкімнатних. Монтуватися алюмінієві двері можуть і в фасади, і в дверні прорізи, і в перегородки та вітражі. Двері з алюмінію дозволяють вирішувати такі завдання:

+Довговічність: конструкція з алюмінію міцна, стійка до зовнішніх впливів, розрахована на велику кількість відкривань і закривань.

+Легкість конструкції: ширина алюмінієвого профілю тонше, ніж у пластикового, за рахунок чого збільшується світловий отвір і створюється візуальний ефект легкості конструкції.

+Різноманітність колірної гами: Торговий Дім "Viktoria-Group plus" додасть Вашій двері будь-який колір у відповідність з каталогом RAL, який буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром приміщення.

+Економія простору: алюмінієвий профіль досить тонкий, що дозволяє збільшити простір.

алюмінієві двері
алюмінієві двері

Алюмінієві двері можуть бути «холодними» і «теплими». Давайте, розглянемо, в чому відмінність цих дверей.

«Теплий профіль» в своєму складі містить термоізолюючу поліамидну вставку, яка розділяє зовнішню і внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці, стіни профілю  ніби розриваються і тепло зберігається. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності і перешкоджає проникненню холодного повітря в приміщення. «Теплі» алюмінієві двері встановлюються в приміщеннях, до яких пред'являються високі вимоги по теплозахисту. Наприклад, вітражі, вхідні групи і зимові сади.

алюмінієві двері

«Холодні» алюмінієві двері виготовляються без термомоста. «Холодний профіль» найкраще підходить для створення конструкцій поза опалювальної зони, наприклад, у вітринах і балконах, в конструкціях внутрішніх перегородок і дверей. Його властивості повністю відповідають кліматичним умовам, а значить в повній мірі задовольнять запити клієнта.

алюмінієві двері Altest 790

Altest Energy-790

Розсувні алюмінієві двері

Alumil Smartia S560

алюмінієві двері ціна

Altest Comfort-690

алюмінієві двері

Alumil Smartia M11000

Снимок экрана 2022-12-14 223648.png

Altest Pony-375

 алюмінієві двері

Reynaers MasterLine 8

Розсувні алюмінієві двері

Altest PS-50 (Patio)

алюмінієві двері

SCHÜCO AD UP 90

Ми підібрали для Вас найпопулярніші алюмінієві системи для виробництва дверей та вхідних груп, де ціна - якість  ідеально поєднуються.

 алюмінієві двері altest

Алюмінієва профільна система Altest – це високоякісна холодна та тепла система для скління вікон, дверей, перегородок. Болгарський виробник Altest пропонує матеріал високої якості, що користується популярністю більш ніж у 20 країнах світу. Профільні системи концерну Altest виробляються у будь-якому кольорі. Структура покриття профілю максимально стійка до впливу погодних явищ та перепадів температур. За допомогою цього алюмінієвого профілю можна виконати будь-яке нестандартне замовлення. При відмінній якості, ціни на цей профіль найнижчі, тому в Україні ця торгова марка продається найбільш. З 14 видів профільної системи Altest ми детально описали найпоширеніш 4 види.

 алюмінієві двері altest
 алюмінієві двері altest

Алюмінієва тепла (з термомостом 34 мм) система Altest Energy-790

Новинка заводу Altest - система алюмінієвих профілів Energy-790. Розроблена на базі профілів системи Comfort-690, серія Energy-790, призначена для вирішення архітектурно-технічних завдань, що враховують підвищені вимоги до теплових, експлуатаційних та деформаційних характеристик конструкцій. Відмінна риса системи – це її теплоізоляційні властивості! Грамотно розроблений дизайн та геометрія профілів системи Energy-790 дозволяють реалізовувати великий спектр конструкційних рішень – зовнішні двері, вікна, балкони, посилені вхідні групи, вітрини та вітражі.

 алюмінієві двері Altest 790

Основні переваги системи Energy-790:

 • Товщина стінки віконного профілю (рама/стулка) – 1.6мм/1.8мм, товщина стінки дверного профілю (рама/стулка) – 1.6мм/2.0мм.

 • Складання кутів конструкції здійснюється за допомогою L-подібних литих стиків під запресування, що надає конструкції максимальну міцність.

 • У конструкціях системи Energy-790 можна використовувати одно- і двокамерні енергозберігаючі склопакети, сендвіч-панелі, а також будь-які інші площинні матеріали товщиною від 34 до 64мм.

 • Досягнення низького показника коефіцієнта теплопередачі на рівні Uf=1.1 – 1.45 W/m2K завдяки застосуванню у системі сучасних технічних рішень у сфері теплоізоляції.

 • У комплексі з мультифункціональним склопакетом (4ci – 16 Ar – 4 – 16 Ar – 4i) Uf = 1.22 W/m2K

 • Система має універсальний паз фурнітури "Європаз", що дозволяє використовувати фурнітуру різних виробників.

 • Монтажна глибина профілів – 79мм.

Алюмінієва тепла (з термомостом 24 мм) система Altest Comfort-690

Нова алюмінієва профільна система Comfort-690 розроблена провідними інженерами з урахуванням новітніх напрацювань у галузі геометрії профілів відповідно до європейських стандартів. Любителі суворого дизайну вікон оцінять класичний дизайн профілів системи, що має прямокутну форму, а невелике заокруглення фальця надає йому елегантності. Comfort-690 – це універсальна віконно-дверна система, основу якої складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою термовставкою з армованого поліаміду скловолокном шириною 24мм.

 алюмінієві двері
 замовити алюмінієві двері

Профільні системи призначені для виготовлення різних типів конструкцій, до яких висуваются підвищені вимоги щодо тепло- та звукоізоляції, завдяки грамотно розробленій 3-х контурній системі ущільнювачів, а також можливістю застосування різних видів заповнення.

Конструкції, створені системою профілів Altest Comfort-690, використовуються в основному для зовнішніх забудов – двері, вікна, балкони, вхідні групи, вітрини та багато іншого.

У Comfort-690 враховані сучасні тенденції до уніфікації систем з використанням "Європазу", що дозволяє використовувати механізми замикання провідних європейських фірм-виробників віконної фурнітури (STUBLINA, FAPIM, ROTO, SAVIO, GIESSE, LAVVAL та ін.). Поверхні профілів захищаються від корозії за допомогою захисно-декоративного покриття та можуть бути пофарбовані у всьому кольоровому діапазоні RAL.

Основні переваги системи COMFORT-690:

 алюмінієві двері
 • Товщина стінки віконного профілю (рама/стулка) – 1,6 мм/1,8 мм, товщина стінки дверного профілю (рама/стулка) – 1,6 мм/2,0 мм – це дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів.

 • Складання кутів конструкції здійснюється за допомогою L-подібних литих стиків під запресування, що надає конструкції максимальну міцність.

 • Наявність термомосту шириною 24 мм дозволяє використовувати конструкції у приміщеннях, де пред'являються підвищені вимоги до теплоізоляції. Коефіцієнт теплопровідності профілю 2,8 W/м2К.

 • У комплексі з мультифункціональним склопакетом (4ci – 16 Ar – 4 – 16 Ar – 4i) Uf = 1.46 W/m2K

 • У конструкціях системи COMFORT-690 можна використовувати одно- та двокамерні склопакети товщиною від 24 до 54мм.

 • Система має "європаз" - що дозволяє використовувати фурнітуру різних виробників.

 • Система COMFORT-690 має базовий розмір 69 мм для рами та 77 мм для стулки.

 • Система має високу технологічність при обробці та складання, що робить її найбільш конкурентоспроможною.

 • Нова система COMFORT-690 забезпечить абсолютний захист від холоду та шуму, створюючи ідеально комфортні умови усередині приміщення.

Алюмінієва холодна (без терморозриву) система Altest Pony-375

Геометрія профілів даної системи розроблена головним чином задовольнити всі побажання споживачів. Система містить профіль як із заокругленими, так і з прямими формами рами та стулки, що дозволяє реалізувати будь-які архітектурні рішення. Додатковий етап загартовування профілю ще більше покращує його характеристики міцності, а новітня фарбувальна лінія дозволяє наносити максимально міцне полімерне покриття з високим ступенем адгезії, доводячи вироби до досконалості. Грамотно продумана геометрія профілю дозволяє запропонувати якість європейського профілю за конкурентною ціною.

 алюмінієві двері

Основні переваги системи:

+ Широка номенклатура профілів системи.

+Профіль розроблений під "Європаз", тому в цій системі можуть застосовуватись елементи фурнітури та аксесуарів різних виробників.

+Монтажна глибина профілів системи 37,5мм та 45мм.

+Для складання профілів можна застосовувати як литі стики під пресування, так і механічні скручування.

+Система дозволяє встановлювати одне скло розмірами від 4 до 10 мм та склопакети до 24 мм.

+Товщина стінки профілю 1,3-1,4 мм.

+Алюміній, який використовується в профілях цієї системи, відповідає DIN+1725 T1 – це: AIMgSiO0,5 F22.

+Система дуже технологічна, що помітно позначається на збиранні конструкцій.

Altest Pony-375 - це універсальна система, що дозволяє виготовляти як прості конструкції-вікна, вхідні двері, вітрини, міжкімнатні двері, так і скло - вхідні групи, маятникові двері, аркові, трапецієподібні, офісні перегородки і т.п. Профілі серії Altest Pony-375 підходять для всіх типів будівель та приміщень.

Алюмінієва розсувна система (без терморозриву) PS-50

Це один з останніх продуктів, розроблених та вироблених нами. П'яти рейкова розсувна система Altest PS50 призначена для додавання розкоші та затишку вашого приміщення. Її мета – закрити приміщення у торгових центрах, кафе, ресторанах, терасах та барбекю. Система розроблена відповідно до останніх стандартів і була покращена, щоб бути бездоганною в експлуатації та інтер'єрі. Додатковий етап гарту профілю ще більше покращує його характеристики міцності, а новітня фарбувальна лінія дозволяє наносити максимально міцне еластичне покриття з високим ступенем адгезії, доводячи вироби до досконалості.

Грамотно продумана геометрія профілю дозволяє запропонувати якість європейського профілю за конкурентною ціною.

Розсувні алюмінієві двері

Основні переваги системи:

 • Широка номенклатура профілів системи.

 • Система має дуже низький граничний профіль, висота якого не перевищує 8 мм. Це дозволяє легко проходити зсередини на вулицю для інвалідних та дитячих візків.

 • Проміжні вертикальні профілі мають ширину всього 18 мм і дозволяють безперервний огляд зовні. І головна перевага системи в тому, що глибина стулки становить лише 20 мм, що дозволяє реалізувати до 10 мм. розсувних панелей при монтажній глибині лише 140мм.

 • Максимальна глибина засклення: 10мм.

 • Максимальна вага подвійних коліс: 80 кг.

 • Максимальна висота із подвійними колесами: 2800 мм.

 • Максимальна ширина із подвійними колесами: 1000мм.

 • Панелі, що заповнюють, можуть бути скляними, полікарбонатом або іншими матеріалами.

 • Система дуже технологічна, що помітно позначається на часі збирання конструкцій.

"PS 50" - це універсальна система, що дозволяє виготовляти як прості 2-х стулчасті конструкції, так і доладні - до 10-ти розсувних стулок. Профілі серії PS 50 підходять для всіх типів будівель та приміщень.

 алюмінієві двері

Країна походження бренду Греція. Алюмінієві системи Alumil виробляються за найвищими стандартами. Системи включають рішення для фасадів, мансардних вікон, вікон, дверей, поручнів, жалюзі та інше.

Alumil Smartia M11000

 алюмінієві двері

Система М11000 – тепла віконно-дверна система Alumil, що відноситься до категорії GROUP 2.1, згідно DIN 4108. Базова глибина системи М11000 – 62,5 мм.
Усі профілі системи мають П-подібний термоміст (24 мм – рама, 20 мм – стулка, матеріал – поліамід).
Складання кутових з'єднань в М11000 може проводиться як методом запресування, так і способом механічного складання за допомогою спеціальних кутових з'єднувачів.
У традиційній для Alumil потрійній системі ущільнення дверей середній ущільнювач М11000 - багатокамерний і стикується на кутах за допомогою формованих куточків EPDM, що спрощує встановлення та покращує ізоляцію.
Завдяки поєднанню технічних, експлуатаційних характеристик, а також порівняно невисокій для систем такого класу ціні, система Alumil SMARTIA M11000 має високий попит і в країнах Східної та Західної Європи.

Alumil Smartia S560

Серія SMARTIA S560 - надійна тепла підйомно-розсувна система, що забезпечує високий рівень теплоізоляції та гнучкість у виробництві.

Розсувні алюмінієві двері
Розсувні алюмінієві двері
 • Базова ширина стулки – 56 мм.

 • Видимий стик лише 49 мм для збільшення природного освітлення.

 • Товщина заповнення – до 40 мм, за умови загальної ваги стулки до 300 кг.

 • Гладке та легке ковзання завдяки напрямним з нержавіючої сталі.

 • Широкий спектр типологій відкриття, включаючи кутова типологія.

 • Система сертифікована німецьким Інститутом IFT Rosenheim.

 • Можливість зробити варіант звичайної зсувної системи.

Розсувні алюмінієві двері
Розсувні алюмінієві двері

Компанія ТД "Viktoria-Group plus" виготовить теплі підйомно-розсувні двері з алюмінієвого профілю ALUMIL S560 індивідуально за вашими розмірами в м. Києві та передмісті від 13728 грн/кв.м

Країна бренду - Бельгія. Алюмінієві конструкції виробництва компанії Reynaers Aluminium мають величезний попит серед покупців у всьому світі. Алюмінієві системи нашого виробництва мають низку вигідних переваг. Насамперед, необхідно відзначити широкий асортимент продукції. Наявність різних варіантів та конструктивних особливостей дозволяє задовольнити потреби замовників. Щодо вартості, то ми раді констатувати, що на алюмінієві конструкції ціна є цілком доступною. Ми не говоримо, що ціна низька, адже йдеться про справді високоякісну продукцію. Але практичність у використанні наших конструкцій з лишком окупає кошти на покупку, що витрачаються замовниками.

 алюмінієві двері

Двері Reynaers MasterLine 8 пропонують широкий ряд високоізольованих, надійних компланарних дверей, які відповідають сучасним вимогам безпеки, термоізоляції, міцності, дозволяючи створювати широкі вхідні двері. Двері MasterLine можуть бути виконані із заповненням склопакетами або компланарними панелями; з відкриванням назовні та всередину. Всі моделі дверей доповнюються широким рядом замків, петель, ручок та автоматичних аксесуарів, таких як доступ по відбиткам пальців.

Двері MasterLine створені відповідно до сучасних вимог. Відмінна герметичність та чудові теплові показники підтверджені сертифікатом Passive House для модифікації панельних дверей.

Щодо безпеки та експлуатаційних якостей, надійні двері MasterLine відповідають класу захисту від злому 3, можуть бути виконані у великих габаритних розмірах ширина до 1400 мм та висота до 3000мм та вагою до 250 кг, при цьому бути надзвичайно зносостійкими (клас 8 – тест мінімум на 1 мільйон відкриттів). Заповнення: склопакет або седвіч панель до 62 мм

Країна походження бренду Німеччина. Алюміній – зручний матеріал, міцний та довговічний. А профіль SCHÜCO дозволяє виготовити навіть великі двері з високим рівнем теплоізоляції. Вибираючи профіль SCHÜCO, ви вибираєте надійні конструкції, що відповідають усім вимогам якості та мають безліч переваг.

 алюмінієві двері

Коефіцієнт Uf W/(m²K)                                        від 1,3  

Коефіцієнт Ud W/(m²K)                                       від 0,96      

Водонепроникність                                                 5A

Повітронепроникність                                         клас 4    

Опір вітровому навантаженню                          C2/B2

Звукоізоляція                                                      42 дБ

Захист від злому                                                 RC2

Монтажна глибина                                             90 мм

Якщо ваші основні вимоги до дверей – високий рівень енергоефективності, водонепроникність та якісна ізоляція, тоді AD UP 90 – те, що потрібно.

Розширена зона ізоляції, середній ущільнювач, розташований по периметру, а також у скло фальця - дають можливість надійно захистити приміщення від зовнішнього шуму і вологи.

Естетична сторона питання також врахована. Можливість фарбування алюмінієвого профілю у будь-який колір палітри RAL дозволить успішно вписати двері у будь-який інтер'єр.

Замовити алюмінієві двері
Замовити алюмінієві двері

Двері, як пластикові, так і алюмінієві можуть бути одностулковими і двостулковими (штульпова) з відкриванням назовні або всередину.

Штульпові двері - це двері що складається з 2 стулок: основної - стулки, що відкривається і залежної - що відкривається по необхідності для отримання широкого отвору. Це зручно, коли заносиш великогабаритні предмети.

Фурнітура для вхідних дверей із пластику та алюмінію досить різноманітна: замки, доводчики та ручки різних конструкцій, натискні гарнітури або багатозапірні замки, що використовуються для додаткової безпеки Ваших дверей.

ПЕРЕВАГИ

У порівнянні зі звичайними дерев'яними та пластиковими моделями алюмінієві двері відрізняються рядом переваг. Вони:

 • надійні та довговічні, алюміній має високу стійкість до дії корозії, а дверна фурнітура підбирається під інтенсивність навантажень;

 • міцні, здатні витримувати великі механічні навантаження, що особливо актуально для місць з високою прохідністю; можлива комплектація ударостійкими склопакетами;

 • пожежобезпечні, завдяки їхній вогнестійкості, алюмінієві профілі використовуються при виробництві дверних конструкцій для протипожежних виходів та бар'єрів;                                                                                                      

 • при цьому вони, як і двері з металопластику: гігієнічні та прості у догляді;

 • забезпечують хорошу тепло- та звукоізоляцію;

 • мають порівняно невелику вагу;

 • зручні в експлуатації;

 • мають безліч варіантів виконання у широкій ціновій категорії;

 • виробляються з можливістю вибору кольорів та відтінків, що дозволяє підібрати варіант, який буде гармонійно доповнювати фасад будь-якої будівлі;

Зв'яжіться з нами, щоб запросити майстра на місце встановлення дверей. Досвідчений фахівець допоможе вам з вибором моделі дверей та здійснить усі необхідні виміри, що гарантують високу якість монтажу.

Замовити алюмінієві двері
Замовити алюмінієві двері

У будь-якому випадку саме Ви вирішуєте, якими будуть Ваші вхідні двері! Звертайтеся в Торговий  Будинок "Viktoria-Group plus" та фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір!

У алюмінієвих конструкцій є один дуже істотний недолік-це їхня вартість. Ми нижче пропонуємо для порівняння значно менші за вартістю конструкції із металопластику. Найчастіше вивчивши всі свої завдання та цілі у будівництві, ремонті, вибирають їх.

Перейшовши за цими посиланнями, можна більш детально ознайомитись з даним видом продукції .

Галерея робіт

bottom of page