Алюмінієві двері

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя в радіусі 30 км у т. ч. Бровари, Бориспіль, Боярка, Буча, Гостомель, Ірпінь, Ворзель, Вишгород, Вишневе, Обухів

Алюмінієві двері добре підійдуть для місць з великою прохідністю: магазини, торгові центри, офіси, так як вони здатні витримувати великі навантаження. Як заповнення, може бути, скло, склопакет або сендвіч.

Одним з різновидів дверей, які з кожним днем ​​знаходять все більш широке застосування на вітчизняному ринку - це двері алюмінієві. Що примітно, такі конструкції прекрасно годяться для установки і в якості вхідних, і в якості міжкімнатних. Монтуватися алюмінієві двері можуть і в фасади, і в дверні прорізи, і в перегородки та вітражі. Двері з алюмінію дозволяють вирішувати такі завдання:

Довговічність. Конструкція з алюмінію міцна, стійка до зовнішніх впливів, розрахована на велику кількість відкриттів і закривань.

Легкість конструкції. Ширина алюмінієвого профілю тонше, ніж у пластикового за рахунок чого збільшується світловий отвір і створюється візуальний ефект легкості конструкції.

Різноманітність колірної гами. Торговий Дім "Viktoria-Group plus" додасть Вашій двері будь-який колір у відповідність з каталогом RAL, який буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром приміщення.

Економія простору. Алюмінієвий профіль досить тонкий, що дозволяє збільшити простір.

Алюмінієві двері можуть бути «холодними» і «теплими». Давайте, розглянемо, в чому відмінність цих дверей.

«Теплий профіль» в своєму складі містить термоизолирующую полиамидную вставку, яка розділяє зовнішню і внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці, стіни профілю як би розриваються і тепло зберігається. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності і перешкоджає проникненню холодного повітря в приміщення. «Теплі» алюмінієві двері встановлюються в приміщеннях, до яких пред'являються високі вимоги по теплозахисту. Наприклад, вітражі, вхідні групи і зимові сади.

«Холодні» алюмінієві двері виготовляються без термомоста. «Холодний профіль» найкраще підходить для створення конструкцій поза опалювальної зони, наприклад, у вітринах і балконах, в конструкціях внутрішніх перегородок і дверей. Його властивості повністю відповідають кліматичним умовам, а значить в повній мірі задовольнять запити клієнта.

Двері, як пластикові, так і алюмінієві можуть бути одностулковими і двостулковими (Штульпова) з відкриванням назовні або всередину.

Штульпова двері - це двері складається з 2 стулок, основний - стулки і залежною - відкривається в разі потреби для отримання широкого отвору. Це зручно, коли заносиш великогабаритні предмети.

Фурнітура для вхідних дверей з пластику та алюмінію досить різноманітна: замки, доводчики та ручки різних конструкцій, натискні гарнітури або багатозамочні замки, яки використовуются для додаткової безпеки Ваших дверей.

Як декорувати вхідні двері? Можливо два варіанти: тонування і розкладка

Тонування - це нанесення на внутрішню частину склопакета спеціальної тонуючої плівки.

Тонуюча плівка представлена різноманітною гамою кольорів: срібло, золото, бронза, сірий, зелений, синій та інші кольори згідно каталогу.

Тонування може бути:

Прозора з двох сторін:

матова - непрозора з двох сторін;

дзеркальна - з одного боку прозора, з іншого - дзеркальна.

Тонування в двері може бути суцільним або частковим.

Суцільне тонування зеленого кольору

Часткове тонування білого кольору

Розкладка - це декоративний профіль, що встановлюється всередині склопакета.

Розкладка може бути різної ширини і колірної гами:
Біла (8 мм, 18 мм і 25 мм);
Коричнева (18 мм і 25 мм);
Золото (8 мм).

Розкладка кольору золото

Розкладка білого кольору

У будь-якому випадку саме Ви вирішуєте, якими будуть Ваши вхідні двері! Звертайтеся в Торговий Дім "Viktoria-Group plus" і фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір!

1/1

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "