Алюмінієві двері

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Алюмінієві двері добре підійдуть для місць з великою прохідністю: магазини, торгові центри, офіси, так як вони здатні витримувати великі навантаження. Як заповнення, може бути, скло, склопакет або сендвіч.

Image_4.jpg

Одним з різновидів дверей, які з кожним днем ​​знаходять все більш широке застосування на вітчизняному ринку - це двері алюмінієві. Що примітно, такі конструкції прекрасно годяться для установки і в якості вхідних, і в якості міжкімнатних. Монтуватися алюмінієві двері можуть і в фасади, і в дверні прорізи, і в перегородки та вітражі. Двері з алюмінію дозволяють вирішувати такі завдання:

Довговічність. Конструкція з алюмінію міцна, стійка до зовнішніх впливів, розрахована на велику кількість відкриттів і закривань.

Легкість конструкції. Ширина алюмінієвого профілю тонше, ніж у пластикового за рахунок чого збільшується світловий отвір і створюється візуальний ефект легкості конструкції.

Різноманітність колірної гами. Торговий Дім "Viktoria-Group plus" додасть Вашій двері будь-який колір у відповідність з каталогом RAL, який буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром приміщення.

Економія простору. Алюмінієвий профіль досить тонкий, що дозволяє збільшити простір.

Image_9.jpg
алюмінієві двері

Алюмінієві двері можуть бути «холодними» і «теплими». Давайте, розглянемо, в чому відмінність цих дверей.

«Теплий профіль» в своєму складі містить термоизолирующую полиамидную вставку, яка розділяє зовнішню і внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці, стіни профілю як би розриваються і тепло зберігається. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності і перешкоджає проникненню холодного повітря в приміщення. «Теплі» алюмінієві двері встановлюються в приміщеннях, до яких пред'являються високі вимоги по теплозахисту. Наприклад, вітражі, вхідні групи і зимові сади.

алюмінієві двері

«Холодні» алюмінієві двері виготовляються без термомоста. «Холодний профіль» найкраще підходить для створення конструкцій поза опалювальної зони, наприклад, у вітринах і балконах, в конструкціях внутрішніх перегородок і дверей. Його властивості повністю відповідають кліматичним умовам, а значить в повній мірі задовольнять запити клієнта.

Двері, як пластикові, так і алюмінієві можуть бути одностулковими і двостулковими (Штульпова) з відкриванням назовні або всередину.

Штульпова двері - це двері складається з 2 стулок, основний - стулки і залежною - відкривається в разі потреби для отримання широкого отвору. Це зручно, коли заносиш великогабаритні предмети.

Фурнітура для вхідних дверей з пластику та алюмінію досить різноманітна: замки, доводчики та ручки різних конструкцій, натискні гарнітури або багатозамочні замки, яки використовуются для додаткової безпеки Ваших дверей.

алюмінієві двері
Image_17.jpg

ПЕРЕВАГИ

У порівнянні зі звичайними дерев'яними і пластиковими моделями алюмінієві двері відрізняються рядом переваг. Вони:

  • надійні і довговічні, алюміній має високу стійкість до впливу корозії, а дверна фурнітура підбирається під інтенсивність навантажень;

  • міцні, здатні витримувати великі механічні навантаження, що особливо актуально для місць з високою прохідністю, можлива комплектація удароміцними склопакетами;

  • пожежобезпечні, завдяки їх вогнестійкі, алюмінієві профілі використовуються при виробництві дверних конструкцій для протипожежних виходів і бар'єрів.

При цьому вони, як і двері з пластику,

  • гігієнічні і прості в догляді;

  • забезпечують хорошу тепло- і звукоізоляцію;

  • мають порівняно невелику вагу;

  • зручні в експлуатації;

  • мають безліч варіантів виконання в широкій ціновій категорії;

  • виробляються з можливістю вибору кольорів і відтінків, що дозволяє підібрати варіант, гармонійно доповнює фасад будь-якої будівлі.

Зв'яжіться з нами, щоб запросити зморщок на місце установки дверей. Досвідчений фахівець допоможе вам з вибором моделі двері і проведе всі необхідні виміри, що гарантують високу якість монтажу.

Image_15.jpg
Image_12.jpg

У будь-якому випадку саме Ви вирішуєте, якими будуть Ваши вхідні двері! Звертайтеся в Торговий Дім "Viktoria-Group plus" і фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір!

Алюмінієві двері
Алюмінієві двері
Алюмінієві двері
Алюмінієві двері
Алюмінієві двері
Алюмінієві двері
Алюмінієві двері
Алюмінієві двері
Алюмінієві двері
1/1