Засклити тамбур, ґанок
Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя
Тамбуром в сучасному будівництві називається буферна зона між вулицею і вхідними дверима в житлове приміщення. Як правило, тамбур має невеликий, але достатній розмір для того, щоб регулювати потоки повітря, які проникають з вулиці. Це особливо важливо в холодну пору року. Саме тому наші предки будували сіни - холодне повітря розсіюється в транзитному просторі, дозволяючи зберігати тепло основного житлового приміщення, а тепле повітря з будинку не виривається назовні при відкритті вхідних дверей, оскільки двері тамбура до того моменту вже закриті. Досить пильну увагу потрібно приділити вибору дверей в тамбур.
Є й додаткові зручні моменти. Вкрай мала та категорія людей, яка мешкає в приватному будинку, дотримуючись при цьому «квартирного» укладу життя. На присадибній ділянці майже завжди ведеться господарство, отже, є домашній одяг і взуття. А снігу, бруду і стороннім запахам в домі не місце, краще зняти такі речі до входу в житлову зону, для чого тамбур підходить якнайкраще.
Оскільки тамбур служить перш за все для істотної економії опалення, слід продумати максимальну ефективність його розташування і облаштування.
У багатоповерхових міських будівлях тамбурами служать самі під'їзди, в деяких з будинків спроектовані окремі тамбури на кілька квартир, які стають додатковим господарським приміщенням. У самих під'їздах часто встановлюються подвійні двері з тамбуром на першому поверсі при вході, це також робиться для збереження тепла в під'їзді, а в холодну пору року і захисту від протягів, які часто заважають роботі ліфтів.
Тамбури підрозділяються на зовнішні і внутрішні конструкції.
Зовнішній тамбур — являє собою прибудову до будівлі. Такий тамбур буде виконувати всі необхідні функції, захищати від холоду, бруду, пилу і шуму, що йде з вулиці. Важливо врахувати, що зовнішньому тамбуру потрібно значний простір перед входом в будівлю, тому слід взяти до уваги особливості ландшафту місцевості.
Внутрішній тамбур — завдяки своїй універсальності ідеально впишеться майже в будь-який інтер'єр. Конструкція такого типу захистить від пилу, бруду, шуму і холодного повітря. На етапі проектування слід оцінити, чи дозволить площа приміщення в будівлі встановити внутрішній тамбур.
Пластиковий тамбур наділений рядом переваг:
-
перешкоджає проникненню з вулиці холодного повітря, бруду, пилу, диму, неприємних запахів;
-
має міцну і універсальну конструкцію, яка може монтуватися як після завершення будівництва будівлі, так і в процесі спорудження будівлі;
-
привабливий зовнішній вигляд, можливість вибору різних типів дверей, широкі можливості декорування;
-
тривалий термін експлуатації.
Згідно будівельним нормативам розміри тамбура в приватному будинку повинні мати мінімальну глибину приміщення 1,2-1,5 м, щоб вхідні двері будинку могли вільно відкриватися і при цьому не заважати як мінімум одній людині, що знаходиться в буферній зоні. Це робиться для збереження теплого повітря, який при відкритті дверей не буде відразу змішуватися з вуличним. До моменту, коли відкриваються вуличні двері з тамбура, двері в будинок вже закриті, а відповідно тепло збережено.
Тамбур може являти собою каркасну прибудовану конструкцію з алюмінієвого профілю, обшиту матеріалом або повністю засклену від стелі до підлоги ПВХ-профілем. В цьому випадку тамбур буде мати вигляд повітряної веранди.
Тамбур в приватному будинку
Прибудова вхідного тамбура зі склопакетів в приватному будинку. Теплі або холодні тамбурні двері на вибір. Вигідна ціна від виробника. Доставимо і встановимо в Києві і передмісті. Гарантія!
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ за вашими розмірами за 30 хвилин
Якщо ж ваш будинок вже побудований, а тамбура немає, то, швидше за все, ви його згодом прибудуєте, або вигородите з існуючих приміщень.
Гостра необхідність в тепловому тамбурі відчувається взимку. Без нього вхідні двері не справляються з тепловтратами, якими б утепленими ці двері не були. Якщо вхідні двері з опалюємого приміщення відкриваються прямо на вулицю, холод стрімко проривається всередину будинку - через відкриті двері і навіть, через закриті. Якщо ж є неопалюване приміщення теплового тамбура, всупереч всім сумнівам, воно надійно захищає будинок від втрати тепла:
- по-перше, двоє дверей майже ніколи не будуть відкриті одночасно - спочатку відкривається і закривається одна, потім інша. Значить, прямий холод з вулиці в будинок вже не потрапить;
- по-друге, хоч тамбур не опалюється, але в ньому ніколи не буде вітру, а температура завжди буде вище, ніж на вулиці;
- по-третє, якщо вхідні двері в порівнянні зі стінами будинку завжди будуть джерелом значних тепловтрат, то двері плюс тамбур вже можуть дорівнятися по тепловій ефективності до стін будинку. Це можна порівняти з відчуттям: проходячи по коридору, ми завжди відчуємо холод від дверей без тамбура, а при наявності тамбура - ні.
Варіанти скління ґанку заміського будинку
Для підвищення зручності використання ґанку приватного будинку його часто роблять закритим. При цьому одним з найпопулярніших засобів захисту внутрішнього простору вуличних сходів є скління. Як і для балконів і веранд в цьому випадку можуть бути використані три види профілів - алюмінієві, ПВХ і дерев'яні. Перші два варіанти найбільш популярні завдяки практичності.
Переваги скління
Склити ганок варто не тільки для того, щоб захистити його внутрішній простір від дощу, вітру, снігу і обмерзання взимку, але і для того, щоб дещо збільшити житлову площу будинку. До того ж виглядають такі вуличні сходи набагато естетичніше і солідніше відкритих.
Найчастіше ґанок заміського будинку склять саме з використанням металопластикових профілів.
Переваги пластикових рам:
- простота в догляді;
- досить естетичний зовнішній вигляд;
- відносно невисока вартість;
- низький ступінь теплопровідності. У тому випадку, якщо планується зробити ґанок опалювальним, скління пластиком буде найвдалішим рішенням.
-
Не женіться за низькими цінами. Як правило, виконавець може дати їх вам на 20-30% нижче ринкової тільки за рахунок того, що будуть використовуватися неякісні комплектуючі, кріпильна фурнітура. У випадку з металопластиковими вікнами - це в подальшому позначиться на експлуатації. Вікна та двері будуть провисати, погано закриватися, втрачати тепло. У випадку з неякісними алюмінієвими конструкціями - швидкий знос.
-
Ретельно підходите до вибору стекол. Товсті стекла коштують дорожче, але краще утримують тепло. А багатокамерні склопакети мають, до того ж, підвищену шумоізоляцію. Застосування тонкого скла означає з одного боку економію бюджету, але з іншого боку - підвищення витрат на обігрів.
-
Звертайтеся до перевірених компаній. Професіонал не відмовить Вам у докладній консультації, покаже портфоліо робіт і розповість деталі монтажу.
Розрахувати вартість
за вашими розмірами за 30 хвилин
Додаткові опції для тамбурного входу
-
Нестандартна форма - арочні, трапецієподібні, трикутні дверні конструкції
-
Кольорові двері - коричневий, червоний, синій, зелений, колір під ваш інтер'єр
-
Пластикові двері під дерево - з невеликої відстані не відрізняються від справжніх дерев'яних
-
Розкладка - вибирайте декоративний візерунок на склопакетах, який подобається
-
Склопакети - кольорові, матові, тоновані, із дзеркальною поверхнею
Галерея робіт