top of page

Засклити тамбур, ганок

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

металопластикові тамбури

Тамбуром в сучасному будівництві називається буферна зона між вулицею і вхідними дверима в житлове приміщення. Як правило, тамбур має невеликий, але достатній розмір для того, щоб регулювати потоки повітря, які проникають з вулиці. Це особливо важливо в холодну пору року. Саме тому наші предки будували сіни - холодне повітря розсіюється в транзитному просторі, дозволяючи зберігати тепло основного житлового приміщення, а тепле повітря з будинку не виривається назовні, при відкритті вхідних дверей, так як двері тамбура до того моменту вже закрита. Дуже пильну увагу потрібно приділити вибору двері в тамбур

Є й додаткові зручні моменти. Вкрай мала та категорія людей, яка заселяється в приватний будинок, дотримуючись при цьому «квартирний» уклад життя. На присадибній ділянці майже завжди ведеться господарство, отже, є домашній одяг і взуття. А снігу, бруду і стороннім запахім в домі не місце, краще зняти такі речі до входу в населену зону, для чого тамбур підходить як найкраще.

металопластикові тамбури

Так як тамбур служить перш за все для істотної економії опалення, слід продумати максимальну ефективність його розташування і пристрою.

У багатоповерхових міських будівлях тамбурами служать самі під'їзди, в деяких з будинків спроектовані окремі тамбури на кілька квартир, які стають додатковим господарським приміщенням. У самих під'їздах часто встановлюються подвійні двері з тамбуром на першому поверсі при вході, це також робиться для збереження тепла в під'їзді, а в холодну пору року і захисту від протягів, які часто заважають роботі ліфтів.

засклити тамбур

Тамбури підрозділяються на зовнішні і внутрішні конструкції.

Зовнішній тамбур — являє собою прибудову до будівлі. Такий тамбур буде виконувати всі необхідні функції, захищати від холоду, бруду, пилу і шуму, що йде з вулиці. Важливо врахувати, що зовнішньому тамбуру потрібно значний простір перед входом в будівлю, тому слід взяти до уваги особливості ландшафту місцевості.

металопластикові тамбури

Внутрішній тамбур — завдяки своїй універсальності ідеально впишеться практично в будь-який інтер'єр. Конструкція такого типу захистить від пилу, бруду, шуму і холодного повітря. На етапі проектування слід оцінити, чи дозволить площа приміщення в будівлі встановити внутрішній тамбур.

Переваги пластикового тамбура

 Пластиковий тамбур наділений рядом переваг:

 • перешкоджає проникненню з вулиці холодного повітря, бруду, пилу, диму, неприємних запахів;

 • має міцну і універсальну конструкцію, яка може монтуватися як після завершення будівництва будівлі, так і в процесі спорудження будівлі;

 • привабливий зовнішній вигляд, можливість вибору різних типів дверей, широкі можливості декорування;

 • тривалий термін експлуатації.

Згідно будівельним нормативам розміри тамбура в приватному будинку повинні мати мінімальну глибину приміщення 1,2-1,5 м, щоб вхідні двері будинку могли вільно відкриватися і при цьому не заважати як мінімум одній людині, що знаходиться в буферній зоні. Це робиться для збереження теплого повітря, який при відкритті дверей не буде відразу змішуватися з вуличним. До моменту, коли відкривається вулична дверь з тамбура, двері в будинок вже закриті, а відповідно тепло збережено.

Засклити тамбур

Тамбур може являти собою каркасну прибудовану конструкцію з алюмінієвого профілю, обшиту матеріалом або повністю засклену від стелі до підлоги ПВХ-профілем. В цьому випадку тамбур буде являти собою повітряну веранду.

металопластикові тамбури

Тамбур в приватному будинку

Тамбур з склопакетів в приватному будинку

Прибудова вхідного тамбура з склопакетів в приватному будинку. Теплі або холодні тамбурні двері на вибір. Вигідна ціна від виробника. Доставимо і встановимо в Києві і передмісті. Гарантія!

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

За вашим розмірами за 15 хвилин

Якщо ж ваш будинок вже побудований, а тамбура немає, то швидше за все ви його згодом прибудуєте, або вигородити з існуючих приміщень.

Гостра необхідність в тепловому тамбурі відчувається взимку. Без нього вхідні двері не справляються з тепловтратами, якими б утепленими ці двері не були. Якщо вхідна дверь з натопленого приміщення відкривається прямо на вулицю (без сіней), холод стрімко проривається всередину будинку - і через відкриті двері, і навіть через закриті. Якщо ж є неопалюване приміщення теплового тамбура, всупереч всім сумнівам, воно надійно захищає будинок від втрати тепла:

- по-перше, двоє дверей майже ніколи не будуть відкриті одночасно - спочатку відкривається і закривається одна, потім інша. Значить, прямий холод з вулиці в будинок вже не потрапить;

- по-друге, хоч тамбур не опалюється, але в ньому ніколи не буде вітру, а температура завжди буде вище, ніж на вулиці;

- по-третє, якщо вхідні двері в порівнянні зі стінами будинку завжди будуть джерелом значних тепловтрат, то двері плюс тамбур вже можуть дорівнятися по тепловій ефективності до стін будинку. Це можна порівняти з відчуттям: проходячи по коридору, ми завжди відчуємо холод від дверей без тамбура, а двері при наявності тамбура - не помітимо.

металопластикові тамбури

Варіанти скління ганку заміського будинку

 

Для підвищення зручності використання ганку приватного будинку його часто роблять закритим. При цьому одним з найпопулярніших способів захисту внутрішнього простору вуличних сходів є скління.


Як і для балконів і веранд в цьому випадку можуть бути використані три види профілів - алюмінієві, ПВХ і дерев'яні. Перші два варіанти кілька більш популярні завдяки практичності і відносно невисокій вартості. Роботи зі скління краще довірити професіоналам.

Переваги скління

Склити ганок варто не тільки для того, щоб захистити його внутрішній простір від дощу, вітру, снігу і обмерзання взимку, але і для того, щоб дещо збільшити житлову площу будинку. До того ж виглядають такі вуличні сходи набагато естетичніше і солідніше відкритих.

 

Скління пластиковими вікнами

 

Найчастіше ганок заміського будинку остекляют саме з використанням пластикових профілів.

 

Переваги пластикових рам:

- простота в догляді;

- досить естетичний зовнішній вигляд;

- відносно невисоку вартість;

- низький ступінь теплопровідності. У тому випадку, якщо планується зробити ганок опалювальним, скління пластиком буде найвдалішим рішенням.

панорамне скління тамбуру

 • Не женіться за низькими цінами. Як правило, виконавець може дати її вам на 20-40% нижче ринкової тільки за рахунок того, що будуть використовуватися неякісні комплектуючі, кріпильна фурнітура. У випадку з металопластиковими вікнами - це в подальшому позначиться на експлуатації. Вікна та двері будуть провисати, погано закриватися, втрачати тепло. У випадку з неякісними алюмінієвими конструкціями - швидкий знос.

 • Ретельно підходите до вибору стекол. Товсті скла коштують дорожче, але краще утримують тепло. А багатокамерні склопакети володіють до того ж, підвищеною шумоізоляцією. Застосування тонкого скла означає з одного боку економію бюджетів, але з іншого боку - підвищення витрат на обігрів.

 • Звертайтеся до перевірених компаній. Професіонал не відмовить Вам у докладної консультації, покаже портфоліо робіт і розповість деталі монтажу.

Додаткові опції для тамбурного входу

 

 • Додаткові опції для тамбурного входа. Нестандартна форма - арочні, трапецієподібні, трикутні дверні конструкції

 • Кольорові двері - коричневий, червоний, синій, зелений, колір під ваш інтер'єр

 • Пластикові двері під дерево - з невеликої відстані не відрізняються від справжніх дерев'яних

 • Розкладка - вибирайте декоративний візерунок на склопакетах, який подобається

 • Склопакети - кольорові, матові, тоновані, із дзеркальною поверхнею

металопластикові тамбури
металопластикові тамбури
Засклити ганок
press to zoom
Металопластикові тамбури
press to zoom
Металопластикові тамбури
press to zoom
Пластиковий тамбур
press to zoom
Засклити ганок
press to zoom
Засклити ганок
press to zoom
Засклити ганок
press to zoom
Тамбур з алюмінієвого профілю
press to zoom
Осклити ганок
press to zoom
1/1
bottom of page