top of page

Металопластикові двері

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Металопластикові двері
Металопластикові двері

Надійні та естетичні двері з високоміцного пластика армовані металом знаходять широке застосування практично повсюдно: в житлових будинках і квартирах, різних установах, адміністративних і офісних будівлях, торгових точках, розважальних і спортивних комплексах. Популярність металопластикових дверей обумовлена поєднанням доступної ціни, чудових експлуатаційних характеристик і привабливого зовнішнього вигляду. Металопластикові двері перевершують аналоги з деревини та металу.

Металопластикові двері
Металопластикові двері рехау

Ціни пластикових дверей від Торгового Дому "Viktoria-Group plus"

 

Ми виробляємо гарні і якісні металопластикові двері різних кольорів і розмірів за доступною ціною. Підсумкова вартість металопластикових дверей залежить від розміру, типу обраної конструкції, заповнення (склопакет або сендвіч-панель), фурнітури і наявності додаткових функціональних елементів конструкції, наприклад, дотягувачів. Вартість металопластикових дверей вказана в бюджетній комплектації з доставкою по м. Києву (без установки та дотягувача)

Металопластикові двері

від 7300 грн.         

Металопластикові двері

від 7800 грн.  

Металопластикові двері

від 7950 грн.  

Металопластикові двері

від 10330 грн

Металопластикові двері

від 10800 грн.

Металопластикові двері

від 11470 грн.

Металопластикові двері

      від 12878 грн.    

Металопластикові двері

від 13634 грн.

Металопластикові двері

від 13950 грн.

Для того щоб зорієнтуватися за ціною на металопластикові двері, найкраще передзвонити менеджеру нашої компанії. У замовленні дверей дуже багато особливостей, які прораховуються індивідуально.

Крім металопластикових дверей, ми маємо можливість запропонувати своїм замовникам скління з алюмінієвого профілю.

Металопластикові двері

Вхідні пластикові двері відрізняються посиленим профілем, наявністю утеплення з сендвіч-панелей, а також, надійною протизламною фурнітурою, яка виключає незаконне проникнення. Вони виробляються глухими або з надійним склінням із застосуванням протиударних або енергоефективних склопакетів.

Металопластикові двері

Міжкімнатні та офісні пластикові двері встановлюються в офісах , кабінетах, магазинах, квартирах, будинках і на виходах до сходових майданчиків тощо. Від вхідних вони відрізняються полегшеною конструкцією. Але і в цьому випадку вони здатні забезпечити надійний захист приміщень від незаконного проникнення. Пластикові двері можуть бути глухими; з прозорим, матовим або вітражним склінням різної площі; з імпостом або декоративними розкладками. Вони випускаються в широкій гамі відтінків. Використання ламінувальної плівки дозволяє створювати металопластикові конструкції, що імітують натуральне дерево.

Металопластикові двері
Металопластикові двері на балкон
Розсувні пластикові двері: все частіше замість традиційних дверей сьогодні застосовуються двері розсувного типу. Особливою популярністю серед споживачів користуються розсувні ПВХ (пластикові) двері. В тому, що ці конструкції мають великий попит, немає нічого дивного. Практичність, естетичність, прийнятна ціна - ось, що в першу чергу привертає до них покупців.
Металопластикові двері
Металопластикові двері на балкон

Балконні пластикові двері є частиною балконного блоку і встановлюються в котеджах і квартирах, на виходах на веранду і в зимовий сад. Їх рідко замовляють в глухому виконанні, вважаючи за краще панорамне або часткове скління. Оскільки вони ведуть на холодний балкон або терасу, при їх виготовленні використовується багатокамерний профіль і не просте скло, а склопакети (зі шпросами або без них), глуху частину коробки теплоізолюють сендвіч-панелями. При панорамному склінні рекомендується робити ставку на енергоефективні склопакети, які забезпечують максимальний захист від тепловтрат.

Металопластикові двері

Ми виробляємо і встановлюємо пластикові двері будь-якого дизайну і призначення. Ви можете обрати колір профілю і тип скління. Зв'яжіться з нами, щоб уточнити нюанси і замовити виїзд майстра . На місці установки наш фахівець проведе всі необхідні для подальших розрахунків вимірювання, а також допоможе з вибором конструкції оптимального дизайну.

Фотогалерея дверей 

bottom of page