Металопластикові перегородки

Доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Металопластикові перегородки

Пластикові перегородки, зарекомендували себе, як ідеальне рішення для офісу, тому що мають чудові шумоізоляційні якостями. Для максимальної звукоізоляції, рекомендується встановлювати металопластикові перегородки висотою до стелі.

Металопластикові офісні перегородки - це конструкції, основу яких складає каркас з пластикового профілю з металевим армуванням всередині - для жорсткості конструкції, що дозволяє встановлювати перегородки в приміщеннях з високими стелями. Сучасні конструкції перегородок можна використовувати практично в офісі з будь-яким дизайном. Широкий вибір кольорової гами рами, матового або тонованого скла - дозволяють гармонійно влитися перегородок, як в сучасний, так і класичний інтер'єр.

Металопластикові перегородки

Якісні офісні перегородки з пластика є більш економним і доступним варіантом внутрішньої обробки приміщень. Вироби відрізняються простотою установки, широким вибором колірної гами і практичністю. За допомогою пластикових перегородок можна не тільки зручно розділяти внутрішній простір на окремі зони, але і створювати ізольовану кімнату всередині приміщення.

Металопластикові офісні перегородки абсолютно не перешкоджають проникненню світла навіть у найвіддаленіші куточки офісу. При потребі металопластикові конструкції можна переставити або розібрати. Офісні перегородки часто використовують в тому випадку, якщо іншим чином не вдається розділити офіс на кімнати, оскільки за договором оренди не можна робити перепланування приміщення.

Пластикові офісні перегородки володіють такими ж властивостями, що і металопластикові вікна: довговічність, практичність, пожежна безпека, компактність (займають мало місця), естетичність, в тому числі і звукоізоляція.

Металопластикові офісні перегородки

Основним елементом створення неповторного, ексклюзивного інтер'єру вже багато років є металопластикові офісні перегородки. Вимоги покупців до зовнішнього вигляду робочого місця і робочого приміщення в цілому стали причиною появи спеціальних конструкцій - металопластикових перегородок, які відрізняються важливими характеристиками і великими можливостями. Офісні перегородки являють собою каркасну конструкцію, яка часто є однією з основних складових у офісах, нарівні з меблями і дорогою технікою. Пластикові перегородки використовують там, де необхідно розділити простір на робочі зони. Металопластикові перегородки дозволяють досить швидко зі звичайного приміщення зробити зручний, естетичний і стильний офіс.

Додатковою перевагою металопластикових перегородок - є їх легкість і швидкість монтажу. Завдяки принципу конструктора - за один день, Ваш офіс зі звичайної кімнати, перетвориться у функціональне і респектабельне приміщення зі своїм індивідуальним обличчям.

При необхідності, перегородки з металопластику, завжди можна демонтувати і встановити в іншому приміщенні, наприклад при переїзді в новий офіс, чого не скажеш про капітальні стіни.

Кабинет з металопластику

Завдяки тому, що металопластикові перегородки можуть мати різну конструкцію і різні типи заповнення, а також різноманіття декоративних способів оформлення, вони доречно виглядають в будь-якому стилі інтер'єру, візуально розширюючи простір, підкреслюючи його особливості. Використовуються металопластикові перегородки і в житлових інтер'єрах, і в офісах. У другому випадку вони дозволяють максимально раціонально організувати простір, виділивши комфортне робоче місце для кожного співробітника, не заважаючи при цьому пересуванню по офісу.

Переваги перегородок з пластику

Перегородки з надійного ПВХ-профілю є найбільш поширеними і доступними на вітчизняному просторі. За допомогою даних конструкцій можна створити мережу додаткових приміщень всередині одного великого приміщення. Кожна окрема кімната буде мати хорошу звукоізоляцію, що важливо для офісу.

Головна особливість, через яку купуються будь-які металопластикові перегородки, є швидка збірка. У кваліфікованих майстрів не займе багато часу встановити їх як в громадських місцях, так і в віддалених кабінетах. В результаті режим роботи підприємства не порушується, а інтер'єр стає більш привабливим.

Купити пристрій фінансово набагато вигідніше, ніж затівати масштабний ремонт з переплануванням. До того ж металопластикові перегородки випускаються з різними видами склопакетів і комплектуючими, тому кожен зможе вибрати найбільш прийнятний варіант. Вага та розмір підбираються виходячи із індивідуальних потреб, а також з огляду на тип пристрою.

Вироби мають схожи переваги з ПВХ вікнами, тому що виготовляються з одного і того ж матеріалу - полівінілхлориду. Їх застосування підвищує якість звукоізоляції в офісі, сприяючи збільшенню продуктивності праці.

Головні переваги:

 1. Невисока вартість

 2. Надійність конструкції

 3. Широкий вибір типу дизайну

 4. Довговічність ПВХ-матеріалів

 5. Хороша звукоізоляція

 6. Перегородки підходять як для опалювальних, так і холодних приміщень. При необхідності колір пластикового профілю підбирається з урахуванням дизайну будівлі, а замість склопакета встановлюються звичайні сендвіч-панелі або комбіновано, частіше низ сендвіч.

Можливі варіанти заповнення перегородок з ПВХ:

 • прозорий склопакет (у т. ч. з загартованим склом, триплекс, бронью);

 • тонований склопакет;

 • сендвіч панель;

 • сендвіч-панель, облицьована жестю (для дверей і нижніх секторів).

Металопластикові офісні перегородки

При оформленні офісних приміщень часто використовуються металопластикові перегородки, які допомагають вирішити багато дизайнерськіх завдань будь-якого рівня складності. Вони особливо стануть в нагоді у тих ситуаціях, коли немає можливості зробити перепланування кімнати. З їх допомогою вдається легко і швидко зонувати простір.

Добре й те, що ціна пристрою разом з установкою не є завищеною, але при цьому важливо замовити перегородки у перевіреної компанії. Тоді є впевненість в їх надійності та довговічності. Область застосування пристрою досить обширна - від торгових залів до комерційних офісів.

Металлопластиковая перегородка - це конструкція з ПВХ-профілю, заповненням якої може бути склопакет або сендвіч-панель. Скло також можна тонувати як дзеркальної, так і матовою плівкою. . Прозорість скла підбирається індивідуально, при необхідності в подальшому рекомендуються жалюзі Конструкції з металопластику надійні і невибагливі, мають високі характеристики міцності і звукоізоляційні характеристики.

За допомогою металопластикових перегородок можна розділити необхідні робочі зони або створити окремі кабінети для менеджерів і керівників. Вид кабінетів може відповідати загальному інтер'єру або виконуватися в потрібному дизайні за рахунок фарбування або ламінування профілю.

Перегородки ПВХ - дуже економічне рішення для приміщень службового і виробничого призначення. Швидка швидкість зведення, висока естетика і експлуатаційні характеристики. Як заповнення можлива установка склопакетів для високих акустичних характеристик. Будь-яка інтеграція стулок, фрамуг і дверей.

Галерея металопластикових перегородок

press to zoom
Металопластиковий кабинет
press to zoom
Металлопластиковая перегородка
press to zoom
Металопластикові офісні перегородки
press to zoom
Металопластикові офісні перегородки
press to zoom
Металопластикові офісні перегородки
press to zoom
Металопластикові офісні перегородки
press to zoom
Металопластикові перегородки
press to zoom
Металопластикові офісні перегородки
press to zoom
1/1