top of page

Металопластикові вікна WDS

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ та передмістя

вікна wds

Віконні системи WDS — це сукупність інноваційної інженерної думки з найновішим обладнанням для виготовлення металопластикових профілів, визнаних як в Україні, так і за її межами. Купуючи вікна WDS у ТД "Viktoria-Group plus", ви отримуєте якісний та стильний продукт, що відповідає вимогам сучасного ринку металопластикових конструкцій.

Продукція торгової марки WDS відповідає як вимогам ДСТУ, так і стандартам інших країн СНД та Євросоюзу. Системи WDS успішно пройшли тести інституту ift Rosenheim у Німеччині та мають гігієнічний сертифікат, що підтверджує безпеку для здоров'я та навколишнього середовища.

вікна wds

Вікна виготовляються з ПВХ високої якості із вбудованими TPV-ущільнювачами та комплектуються надійним армуванням, що забезпечує високу міцність конструкцій та стійкість до вітрових навантажень. Вони також мають чудову тепло-і шумоізоляцію для забезпечення комфорту цілий рік, зберігаючи тепло взимку та прохолоду влітку.

вікна wds

WDS пропонує клієнтам 6-ти та 5-ти камерні профільні системи

вікна wds 5s
вікна wds 6s
вікна wds 7s
вікна wds 8s

Почнемо з флагмана лінійки WDS

изображение_2022-07-20_164029265.png

WDS 8 SERIES – 6-камерна профільна система з трьома контурами ущільнення та бездоганним дизайном – є однією з найенергоефективніших віконних систем. Вона ідеально підходить для скління котеджів, будівель з підвищеними вимогами до теплозбереження, а також приватних будинків, які побудовані за системою passive house. WDS 8 SERIES дозволяє суттєво економити ресурси на опалення та кондиціювання будинку.

 

​Підбираючи конфігурацію вікна, потрібно врахувати, що воно має велику масу, тому стандартна фурнітура може прослужити менше належного терміну. Для вікон WDS 8S найбільш підходять посилені види фурнітури, наприклад Maco Multimatic або Siegenia Titan.

Щоб вікна WDS 8S забезпечували максимальне збереження тепла, ми подбали про їхню правильну установку. Для найкращих вікон - найкращий монтаж, який забезпечить вас абсолютно закритими від холоду швами примикання в отворі. Будь-які продування виключені повністю.

 

Шумоізоляція забезпечується на рівні глухої цегляної стіни. Це означає, що коли ви закриваєте стул вікна WDS 8S, приміщення занурюється в тишу.

вікна wds 8s
вікна wds 8s

Крім цього, система доступна в ламінації під золотий дуб, горіх, темну вишню, дуб монтана, графіт, антрацит і ще 28 трендових кольорів.

изображение_2023-07-13_144308809_edited.jpg

При замовленні вікон із профільної системи WDS 8S можна вибрати дизайн стулки під зовнішній вигляд будинку.
Одноплощинна стулка має округлі форми з фасадного боку вікна. Зовні рама та стулка знаходяться в одній площині, що надає вікну чудового стильного вигляду.
Дизайн класичної стулки більш лаконічний – вона має звичні прямокутні контури.

Лаконічна класика або сучасні округлі форми вікна-вибір за Вами.

Металопластикові вікна WDS

Щоб досягти такого ефекту, як на фото вище, використовується склопакет шириною лише 44 мм. Для отримання максимального ефекту у вікна WDS 8S рекомендуємо встановлювати мультифункціональний склопакет із формулою 4Solar-16Ar-4-16Ar-4i. Він забезпечить максимальний захист від спеки та холоду.

Металопластикові вікна WDS

Середній контур ущільнення – безперечна перевага флагманської системи WDS 8S. Він формує додаткову повітряну камеру між рамою та стулкою, покращує герметичність з'єднання і, внаслідок, забезпечує кращий захист від протягів, шуму, холоду та вологи.

Металопластикові вікна WDS

Якщо коротко описати вікна WDS 7S двома словами, то це будуть слова "стиль" та "енергозбереження". На перший погляд, "сімка" не відрізняється технічними характеристиками від молодшої серії 6S, але це далеко не так. Схожість полягає лише у двох показниках: монтажна ширина та кількість камер у вікнах WDS 7S збігаються із шостою серією. Збіги закінчилися.

Поговоримо про особливості WDS 7S, що відрізняють цю систему. По-перше, це конструкція, за рахунок якої вікна WDS 7S набагато тепліші, ніж може здатися на перший погляд. Коефіцієнт теплоопору вище 1 - це дуже високий рівень, який перевершує більшість аналогічних вікон інших виробників. По-друге, дизайн сьомої серії має стильні округлі форми та палітру з 37 різних кольорів ламінації.

Вибирайте вікна WDS 7S, якщо вам потрібні дизайнерські вікна з високими показниками збереження тепла та шумоізоляції. Серія підійде як до котеджу, так і до квартири.

пластикові вікна WDS

Вікна WDS 6S є стандартом оптимальної ціни та переваг енергоефективних металопластикових конструкцій. Ширина профілю WDS 6S складає 70 мм, що відповідає ДСТУ та нормам енергозбереження. Рекомендуємо до встановлення у приміщення з проведеним опаленням: квартири, приватні будинки, офіси та магазини, а також шоста серія відмінно підходить для під'їздів до ОСББ.

WDS 6S найбільш ефективно працює у комплексі з теплим склопакетом 40 мм (4i-14Ar-4-14Ar-4i). Дана конфігурація вікна забезпечує надійний захист від пронизливих холодів та шуму з вулиці. Для комплексної боротьби не лише з холодами, а й з літньою спекою – вибирайте мультифункціональний склопакет до вікон WDS 6S.

 

Крім перешкоджання виходу тепла через вікно забезпечується обмеження нагріву приміщення сонцем у літній період. Приємним бонусом вікон WDS 6S є широка палітра кольорів.

пластикові вікна WDS

Вікна WDS 5S – це сукупність 5-камерного профілю шириною 60 мм зі склопакетом до 32 мм. Найбільш доступна віконна серія WDS. Застосовується найчастіше для скління неопалюваних об'єктів: балкони, лоджії, склади, виробництва та інші приміщення.

 

Але є лайфхак для тих, хто хоче заощадити на покупці вікон для квартири чи приватного будинку. Замовте вікна з профілю WDS 5S з теплим двокамерним склопакетом з енергозберігаючим покриттям та аргоном у камерах. Формула склопакета – 4i-8Ar-4-12Ar-4i. За рахунок цього поєднання ваше вікно WDS 5S стане максимально енергоефективним за скромні гроші.

Найдоступніша віконна серія від WDS

вікна вдс

Профіль WDS TRIO

Віконна система WDS TRIO - це бюджетний варіант скління, де потрібно закрити прорізи недорого і швидко. Популярний вид профілю для балконів, лоджій та вікон у бюджетному ціновому сегменті.

  • Кількість камер: 3

  • Монтажна глибина: 58 мм

  • Товщина зовнішньої стінки: 2,5 мм.

  • Колір ущільнювача: сірий

  • Склопакети: 24 та 32 мм, скло 4 мм

  • Опір теплопередачі: 0,705 м ² • ° С/Вт

  • Термін виготовлення: 5-7 робочих днів

  • Форма штапика: квадрат, круглий

  • Підсилювач: Г-подібний

Ідеальний вибір за доступною ціною. Можна встановлювати на балконах, дачах, виробничих приміщеннях, неопалюваних приміщеннях.

Види ламінації вікон та дверей

Ламінація – це процес покриття спеціальною плівкою, що покриває пластиковий профіль вікна чи двері. З'єднуючись із пластиковою основою профілю у штучно створених умовах (високий тиск, підвищена температура та спеціальні умови зберігання), ламінація робить віконну конструкцію більш естетичною та універсальною. Вам залишається тільки вибрати який колір нанести.

вікна вдс

Ламінація в масі

вікна вдс

Двостороння ламінація

вікна вдс

Внутрішня ламінація

вікна вдс

Зовнішня ламінація

Розсувна система для вікон та дверей

WDS SL 60

пластикові вікна WDS
пластикові вікна WDS

Розсувна система WDS SL 60 має віконні та дверні рішення. Призначена для скління приміщень, що не опалюються. Вікна зазвичай використовують для скління балконів або лоджій, а двері – як панорамне скління терас, веранд, альтанок.

Варіанти відкривання

З системи WDS SL 60 можна виготовити вікна та двері з чотирма рухомими стулками. Можливі інші варіанти комбінацій розсувної і глухої стулки з можливістю інтеграції антимоскітної сітки.

пластикові вікна WDS

Конструкція з двох частин з однією розсувною та однією глухою стулкою

пластикові вікна WDS

Конструкція з двох частин із двома розсувними стулками

пластикові вікна WDS

Конструкція із трьох частин з трьома розсувними стулками

пластикові вікна WDS

Конструкція з чотирьох частин з двома розсувними стулками та двома глухими стулками

Безумовно перевага розсувних вікон та дверей – це можливість виготовити великі панорамні конструкції. Максимальний розмір віконної стулки WDS SL 60 становить 1500*1500 мм, а стулки дверей 1600*2300 мм. Це дозволяє створити вікна чи двері загальною шириною 3500 мм.

пластикові вікна WDS

Антимоскітна сітка вбудована у вікна та двері, вирішує питання захисту приміщення від комах у теплу пору року. Легка та зручна у використанні

пластикові вікна WDS

Вікна та двері WDS SL 60 легко відкривати або закривати завдяки конструктиву з використанням спеціальних роликів, що ковзають алюмінієвими рейками.

Металопластикові двері WDS

пластикові вікна WDS
пластикові вікна WDS

Дверні стулки з монтажною шириною 70мм або 60мм, внутрішнього або зовнішнього відкривання - в нашому асортименті є рішення для будь-яких завдань. ПВХ профіль та внутрішній підсилювач розроблені спеціально для використання в умовах підвищеного навантаження.
Вони забезпечують стабільну роботу дверних конструкцій протягом усього терміну експлуатації.

 вікна WDS

Також двері WDS комплектуються ущільнювачем порогу, який забезпечує щільне герметичне примикання стулки до порога та унеможливлює продування. Зберігає тепло в опалюваних приміщеннях

 вікна WDS

У тих приміщеннях, де важливі зовнішній вигляд та економія простору, можна монтувати розсувні двері (вони комплектуються спеціальною фурнітурою та їх закриття-відкриття відбувається у поздовжній площані)

Варіанти відкривання

 вікна ВДС

внутрішнє відкривання

 вікна ВДС

зовнішнє відкривання

 вікна ВДС

похило-зсувні конструкції

Є ще найпростіший різновид дверей-це балконні двері. На відміну від вхідних, балконні двері виготовляються на основі віконного профілю, по суті, це збільшені віконні стулки зі звичайними або енергоефективними склопакетами. Для порога використовується рамний профіль, що забезпечує максимальний притиск по периметру.

Перейшовши за цим посиланням, металопластикові двері можна ознайомитися докладніше з цим видом продукції.

bottom of page