top of page

Скління балконів і лоджій

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Балкон під ключ
Скління балконів

Скління балконів не тільки естетично покращує зовнішній вигляд приміщення, але і значно розширює його функціонал, причому, незалежно від пори року. Скління балконів в Києві давно вже стало легальним способом збільшити наявні метри, перетворивши лоджію або балкон на ще одну кімнату, в якій можна працювати, жити, проводити затишні сімейні вечори, розводити теплолюбні рослини. Столиця - галасливе місто і це стало ще однією причиною тотального скління лоджій і балконів. Якісні склопакети дозволяють звести рівень сторонніх шумів до нуля, зберігаючи при цьому, вентильованість приміщення.

Наша компанія вже багато років реалізує різні за складністю проекти: ми здійснюємо скління балконів і лоджій в старих будинках, можемо засклити лоджію в будівлі з нестандартною висотою стель, ми збільшуємо площу балконів за рахунок виносу і нарощування плити підстави. У нашій компанії ви можете склити балкон під ключ - з обробкою та утепленням, а також засклити лоджію з приєднанням її до кімнати. При цьому ми формуємо вигідні для замовника ціни і пропонуємо скління балкона зі знижкою.

Скління балконів
Скління балконів

Які типи скління балконів представлені на віконному ринку

Може здаватися, що існує неймовірна кількість варіантів конструкцій скління для балкона або лоджії, насправді це не так.
Залежно від використовуваного у виробництві вікна матеріалу розрізняють 4 типи скління:
дерев'яне, пластикове, алюмінієве, безрамне скління.
Через зростання ціни і ненадійності конструкції - дерев'яні вікна для балкона у даний час не користуються попитом.

Вартість безрамного скління невиправдано висока, такі вікна може дозволити собі не кожен замовник. Алюмінієве скління теж далеко від ідеалу ціна-якість + функціональність. Тому найпопулярнішим варіантом скління балкона для Києва та області залишаються вікна з металопластикового профілю. У свою чергу цей варіант по теплопровідним характеристикам можна поділити на дві групи: холодне і тепле скління, а за типом відкривання: на розсувні і вікна з поворотно-відкидним механізмом.

Застеклить балкон
Застеклить балкон

Холодне скління

Ви задумалися над тим, щоб засклити балкон або лоджію і зробити це з мінімумом витрат? Давайте розберемося, чи підійде для Вас холодне скління балконів і лоджій та які особливості установки і експлуатації є у даного варіанту скління.

Якщо Ви плануєте захистити свій балкон або лоджію від снігу, щоб взимку не опинитися по коліно в снігу, після дощу не стояли калюжі води, вітер не наганяв купи сміття, сусідський недопалок не наробив пожежі і не плануєте поєднувати лоджію або балкон з кухнею або кімнатою, перетворювати її у повноцінну дитячу кімнату, кабінет і т.п. - то збирати металопластикові конструкції можна більш простими і недорогими комплектуючими:​

Трикамерний профіль WDS (український виробник) або на 10% дорожче REHAU (німецький виробник)
+Багатокамерна система, розроблена спеціально для українського клімату. Витримує різкі перепади температур;
+Товщина: від 60 мм;
+Теплоізоляція: від 0,64 м. Кв. ° С / Вт;
+Тип стулок: розсувні, поворотно-відкидні, глухі, розсувні;

 +Дизайн: профіль може бути заламінований у будь-який колір, конструкції можуть мати нестандартну форму 

 +Однокамерний склопакет з енергозберігаючим напиленнямФурнітура Axor (Україна) або німецька Siegenia, Maco

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ за вашими розмірами за 30 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

На прикладі поширених розмірів лоджій і балконів. Відмінність між ними можна побачити перейшовши за цим посиланням Ми підготували креслення, ціни й опис для холодного скління на прикладі самого збалансованого для цих цілей, у плані ціна = якість, 5 камерного профіля WDS 5S або REHAU євро 60 

засклити балкон

від 13200 грн.

1) Це лоджія - ціна конструкції з доставкою. Якісна установка з гарантією коштує 500 грн. м. кв. Якщо дорожче - це скоріше за все посередник заклав додатково свою частку, менше - це скоріше за все горе шабашники, які з голоду озвучать будь-яку ціну, щоб заманити. Потрібно пам'ятати, що неграмотна, неякісна установка з дешевих матеріалів може звести нанівець роботу найдосконалішої металопластикової конструкції.

У вартість установки зазвичай входить демонтаж старої конструкції, підйом нової на місце установки, якщо немає якихось серйозних перешкод і додаткових робіт. При вимірі майстер всі ці нюанси погоджує на місці з замовником

Додатково ще необхідно встановити:

+відлив 250 грн.

+козирьок 450 грн.

+нащільники, які розраховуються індивідуально.

  Всі ці комплектуючі виготовляються з оцинкованої сталі і фарбуються в спеціальній камері під колір                      конструкції, і яку разом з монтажною піною надійно захищають від сонця, опадів і вітру довгі роки.

+підвіконня від 400 грн.

За необхідності краще відразу замовити протимоскітну сітку 250 грн. на одне вікно, окремо потім вона коштує дорожче.   

Дуже важливо врахувати, якщо лоджія буде надалі утеплятися або обшиватися, необхідний розширювальний профіль (добір, опис можна знайти в цьому розділі), який дозволяє відсунути віконний профіль від захисної конструкції (підлога, стіни, стеля), щоб виконати утеплення або зібрати каркас. Додаткові профілі під обшивку розраховуються індивідуально. На прохання замовників ми розклали усе окремо і по поличках, щоб було все прозоро і люди чітко розуміли за, що вони платять і навіщо потрібні додаткові комплектуючі. На чому можна заощадити, на чому не варто.

засклити балкон

від 15980 грн.

2) Ще один розмір лоджії, який часто зустрічається. На цьому кресленні і вище ми вибрали комбінацію розподілу стулок у самому економічному варіанті, якщо поділити фасад на рівні частини вгорі у першому варіанті на чотири частини, а тут на п'ять частин, то довелося б додати по одній віконній стулці що відкривається, щоб можна було помити вікна , а це здорожує металопластикові конструкції приблизно на тисячу грн. Звичайно усе справа смаку і кожен сам вирішує потрібно йому це. Все інше також як і в першому варіанті, для нормальної роботи конструкції, потрібно і тут. Тільки за рахунок збільшення розмірів, також на третину збільшується ціна на козирок, відлив, підвіконня на відміну від першого варіанту.

Склопакети можна поставити енергозберігаючі за ціною доступно, не більше 800 грн. на всю лоджію а ефект дасть відчутний

+ Навіть холодне скління балкона, лоджії захистить квартиру від холоду і шуму по типу тамбура.

СТАНДАРТНІ ВАРІАНТИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ І ЛОДЖІЙ

скління лоджій, балконів

Г-подібний балкон від 15430 грн.

скління лоджій, балконів

П-подібний балкон від 16800 грн.

скління лоджій, балконів

Лоджія 6 метрів від 28870 грн. (у народі прозвана 6-ти метровою, хоча часто розміри +/- бувають 20-30 см)

Розрахувати вартість за вашими розмірами

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Варіантів скління і розмірів лоджій, балконів дуже багато. Описувати кожен немає сенсу. Кращий варіант обговорити всі побажання, обговорити всі нюанси по телефону. Менеджер який постійно проходить навчання, в курсі всіх новинок і інноваційних рішень. Який на практиці не одну сотню балконів перетворив з звалища не потрібних речей у повноцінні квадратні метри житлової площі або корисний придаток до квартири. Вам допоможе на багато більше ніж сухий текст. Та й Вам стане зрозуміло з перших хвилин що Вас тут розуміють і люди знають свою справу і готові Вам допомогти.

скління лоджій, балконів
засклити балкон

Більш докладно з цінами на різні роботи і варіанти скління балконів, лоджій можна ознайомитися тут:

З 80-х років практично усі громадяни зрозуміли переваги скління балкону. За цей час, звичайно технології підскочили дуже сильно вперед-це вже не ті куці спроби 80-х захиститися від пилу і шуму. Зараз реально у короткий термін і щодо з невеликими витратами, перетворити балкон у додаткові корисні житлові метри квадратні.

Якщо металопластикові вікна у багатьох вже є (хоча сьогоднішні пластикові вікна з енергоефективності та функціональності на багато перевищують ті які встановлювалися 10 років тому), то облаштуванням балконів і лоджій зараз усі зайнялися практично поголовно. Попит дуже великий, відповідно з'явилося і море пропозицій і як зазвичай буває у цих випадках часто дуже і дуже неякісних пропозицій від некомпетентних людей бажаючих банально нагріти руки

Щоб було простіше орієнтуватися у морі пропозицій та відповісти на питання чому, як і навіщо, що потрібно робити. Щоб не платити зайвих грошей там, де це не потрібно. Щоб не взяли гроші, як за професійну роботу, а зробили,  а би як. Ми спробували роз'яснити за типами лоджій і балконів, як необхідно грамотно провести скління.

засклити балкон
засклити лоджію

Варіанти теплого скління лоджії або балкона

Тепле скління (скління лоджії з застосуванням віконних систем з підвищеними тепло зберігаючими властивостями) дає можливість максимально зменшити втрати тепла через вікна лоджії, балкону та при внутрішньому утепленні підлоги стелі і стін лоджії, балкону а також при установці на лоджію, балкон опалювальних приладів забезпечує стабільну плюсову температуру у зимову пору року. Залежно від застосування віконного профілю, склопакета і матеріалу утеплітеля- лоджія, балкон може використовуватися, наприклад, для зберігання овочів, дачних заготівок або стати повноцінним продовженням кухні або кімнати.

При належній обробці і утепленні на вашому балконі взимку буде така ж температура, як і в житловій кімнаті. Ми часто реалізуємо проекти, в яких додаткові квадратні метри лоджії приєднуються до кухні або кімнаті, для таких цілей необхідно тільки тепле скління. Варто пам'ятати, що ціна на теплі системи вище, ніж на холодні, проте в Києві можливість використовувати відсутні метри безцінна.

Тепле скління балконів, лоджій отримало свою назву завдяки своїм унікальним властивостям підтримувати температуру житлового приміщення. Це досягається використанням у системі німецького як мінімум 5-ти камерного профілю Rehau, Salamander або польського Decco та українського WDS (можна звичайно і простіше, але думаю ці варіанти краще залишити для холодного скління або засклити житло для здачі, хоча спірний момент, але для себе, для комфорту , краще заплативши небагато більше, отримати дійсно річ, якісну річ) комбінованого з високотехнологічними ізоляційними матеріалами. На даний момент засклення балконів пластиковими вікнами - це єдиний метод не тільки захистити своє житло від негоди, але і отримати можливість використовувати простір дійсно як захочеться.

Плюси теплого скління балконів, лоджій:

  • Комфортна температура в будь-який час року

  • Можливість розводити теплолюбні рослини (облаштування оранжереї).

  • Встановивши пластикові вікна на балкон, лоджію. Ви отримаєте повноцінну кімнату.

  • Низький рівень шуму, стає помітно тихіше.

Галерея робіт

bottom of page