top of page

Французький балкон

або панорамне скління балкона, лоджії з можливістю установки знизу металопластикової конструкції замість склопакетів, теплі сендвіч панелі.

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

французьке скління балкону
французьке скління балкону

Раніше французьким балконом називалася архітектурна споруда без балконних майданчиків. Красива огорожа, висота якої забезпечувала безпеку, прикрашала балконний отвір і саму будівлю. В такому випадку перила встановлювалися у самому отворі зовні будинку, захищаючи скляні двері. Іноді існує крихітний майданчик, на який можна тільки встати.

Відмінно! Повідомлення отримано.

Прорахувати за Вашими розмірами або замовити замір можна через електронну форму, тут.

Сучасний французький балкон успадкував від класики назву, а також ряд стильових рішень. Сьогодні - це поняття передбачає скління наявного балкону або лоджії знизу догори, без будь-яких огорож. До відмінних особливостей французьких балконів відносяться прозорі двері на повний отвір.

французьке скління балкону
французьке скління балкону

Французьке скління з розсувними віконними конструкціями "гармошкою" на сьогоднішній день у плані дизайну, статусу, краси, функціональності є безперечним лідером. Вищий пілотаж. І виконувати такі ексклюзивні речі необхідно тільки з німецьких та австрійських комплектуючих за допомогою майстрів які пройшли спецпідготовку.

Французький балкон - це ідеальне рішення для тих, хто завжди мріяв мати зручну невелику терасу у квартирі для усамітнення та проведення, приємних хвилин свого відпочинку.

Переваги французького скління

 

+ Максимальна оглядовість

 

+ Максимальний світловий отвір (у приміщення надходить значно більше природного  освітлення, що особливо важливо для балконів, розташованих на тіньовій стороні)

 

+ Утеплення балкона потрібно тільки у місцях фасадної стіни будівлі  та підлоги (економія грошей та часу)

 

+ Мінімальні витрати на внутрішню обробку балкона

 

+ Зовнішня обробка балкона зовсім не потрібна

 

+ Гарний та витончений зовнішній вигляд, лаконічно поєднується з фасадом будівлі

 

+ Велика кількість варіантів та комбінацій скління, орієнтовані на максимальну  зручність при експлуатації. За рахунок великої різноманітності скла (матове,тоноване, вітражі) балкон можна склити в будь-якому дизайнерському виконанні.

+ За рахунок виносу скління можна значно збільшити корисну площу.

 

+ Монтаж «французького скління» займає менше часу

французьке скління балкону

Металопідготовка, винос по підлозі. Розширення балкона під житлову кімнату. Французьке скління з виносом.

Французький балкон

Французьке скління (низ зашитий теплими сендвіч-панелями)

французьке скління балкону
французьке скління балкону

Французький балкон з ламінуванням під натуральне дерево. З місцем під забудову шафи 

Французьке скління (низ зашитий дзеркальними склопакетами)

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ за розмірами за 30 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Технологічні особливості виготовлення

Виготовлення французького балкону «виробляється» з допомогою вже готових каркасів та пластикових профілів, які надійно закріплюються у стіни, підлогу та стелю будинку. Що надає такої конструкції додаткову безпеку та міцність.

французьке скління балкону

Велику увагу потрібно приділити армуванню конструкції всередині оцинкованим П-образним, профілем товщиною 1,5-2 мм для жорсткості та стійкості усієї конструкції. Це допоможе у подальшому від провисання стулок та розгерметизації усієї конструкції. Навряд чи кому до душі доведеться, коли через рік буде литися вода з усіх щілин.

французьке скління балкону
французьке скління балкону

Ще один важливий момент при установці балкону - це з'єднувальні профілі без яких якісно змонтувати конструкцію нереально і розширювальні профілі без яких облаштувати та утеплити підлогу, стелю, стіни вже не вийде не закривши частину скління.

французьке скління балкону
французьке скління балкону

А стелю обшити або утеплити буде вже неможливо через стулкі, які не залишать для цього місця. Ми цим нюансам присвятили цілий розділ, щоб люди мали більш повну картину та підходили до питання скління більш серйозно та комплексно. У цей розділ можна перейти по-посиланню тут : "Усі нюанси та секрети скління". При цьому зварювання у процесі не використовується. Окрім того, саме скління лоджії може проводитися із застосуванням тонуючої або дзеркальної плівки у нижній частині балкону.

Розрахувати вартість за вашими розмірами

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Це одна з останніх новинок і модних трендів у області архітектурного проектування терасових прибудов у багатоповерхових будинках. Справжнім же порятунком стане французький балкон у хрущовці, який дозволить вирішити відразу декілька нагальних проблем - питання дефіцитної площі, загальної естетики приміщення та максимальної його функціональності також забереться стара, іржава та непридатна огорожа. За допомогою французького скління, будь-яка квартира, навіть малогабаритна, перетвориться на стильне та сучасне житло.

Засклити балкон під ключ
Панорамне скління

Вартість французького балкону завжди прив'язана до декількох факторів -      

моделі профільної системи, виду склопакета та його комплектуючих. Окрім того, на ціну також буде впливати тип обраних монтажно-будівельних послуг - звичайний або під ключ.

Французьке скління

Варто зауважити, що французький балкон під ключ є більш вигідним, оскільки дозволяє проводити комплексні роботи зі скління від демонтажу старого парапету до внутрішньої обшивки готового балкона.

 Панорамне скління лоджії

Французьке (панорамне) скління лоджії від 16800 грн.

Французький балкон

Французьке (панорамне) скління балкона від 21780 грн.

Звернувшись до нас, ви можете переконатися у тому, що ціни на наші послуги досить прийнятні, при цьому ми гарантуємо високу якість робіт. Ви залишитеся задоволеними не тільки результатом, але і сумою, яку заплатите.

Це вікна для Вас, за цінами заводу, ви можете замовити у нас будь-які вікна на свій смак.

У нас чесна ціна. Ми дорожимо репутацією та працюємо на ринку вже 18 років.

французьке скління
французьке скління

При наявності шафок скління глухих рам з боків балкона проводиться або непрозорим матовим склом, або пластиковими сендвіч-панелями (більш бюджетний варіант).

Склити балкон під ключ

Французьке панорамне скління від підлоги до стелі має безліч переваг. У першу чергу це просто дуже гарний вигляд та максимальне проникнення світла у приміщення. Популярність такого скління стає дедалі більше та користується постійним попитом. Компанія Торговий дім "Viktoria-Group plus" була однією з перших, хто відповів на зростаючи запити споживачів, і до теперішнього часу напрацювала великий досвід у області французького скління. Якщо ви звернетеся у нашу компанію - ми запропонуємо Вам великий вибір варіацій і комплектуючих саме для Вашого французького балкону.

Зрозуміло, кожна людина сама вибирає призначення свого балкону: чи то буде зона відпочинку, чи то навпаки  міні-офіс; може і скромна оранжерея, а може і зона для зберігання закруток.

Панорамне скління балкона
Панорамне скління балкона
Панорамне скління балкона

Скління та ремонт балконів від економ до преміум класу.

Повний комплекс ремонту, включаючи виготовлення нестандартних меблів зі знижкою до 20%.

Телефонуйте нам прямо зараз!

Французький балкон

Приклади панорамного скління

Замовити безкоштовний розрахунок французького балкона

можна тут

bottom of page