top of page

Фурнітура "maco"

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Що є «серцем» сучасного вікна

За якими критеріями, в наш час, покупець вибирає вікна для свого житла? По-перше - це вибір профілю: виробник, матеріал (ПВХ, алюміній і т.д.), кількість камер. По-друге - склопакет (виробник, кількість камер, звуко-і теплоізоляційні властивості).

вікна

Якщо, умовно, порівняти сучасне вікно з людиною, то профіль - це м'язи, а склопакет - це скелет. Але, що ж змушує тіло рухатися, а вікно працювати? Звичайно ж, - серце. Серцем вікна є фурнітура. Зокрема, вона забезпечує відкривання, закривання, перекидання, мікропровітрювання і т.д. і т.п.

Якщо м'язи ще сильні і скелет міцний, але все це  при хворому серці, то організм має великі проблеми. Якщо м'язи в'ялі і скелет, так собі, але серце здорове, то організм має ще всі шанси.

У нашому випадку  вікно буде відкриватися і закриватися, навіть, якщо профіль не елітний або пожовтів. Фурнітура - це те, на чому варто економити в останню чергу.

А тепер поетапно за критеріями вибору:

1. Хочете довговічність? МАСО дає 25 - 30 - річний термін експлуатації при гарантії 10 років. На кожному несущому елементі вибитий логотип і дата виготовлення, від якої відраховується гарантія. Наші конкуренти теж дають гарантію, але «подвиг» з датою виготовлення повторювати не хочуть. Соромляться. Частенько навіть назви не пишуть на фурнітурі.

2. Хочете, щоб вікно не провисало і не терлося? Вам потрібен мікроліфт. Саме, він повертає вікно в правильне положення при закриванні і розвантажує петлі, коли вікно закрите. І запам'ятайте, він повинен бути ричаговим - все інше - імітація дії. На МАСО він йде в базовій комплектації, тобто окремо встановлювати не потрібно. Ця операція виконується на заводі-виробнику.

3. Хочете, щоб, при неправильному відкриванні, вікно не випало на ваших батьків або дітей? Тоді, вам потрібен блокіратор помилкової дії. На МАСО їх цілих два - в ножицях і в мікроліфті. Наші вікна не випадають.

Є ще один нюанс і ті, хто проводить багато часу в інтернеті чули про це  - маленькі діти, буває, випадають з вікон. Повзають по підвіконню, дотягуються до ручки, тягнуть її, вікно при відсутності блокувальника з положення «перекидання» переходять в положення «випало і повисло на ножицях». Зацікавлена дитина тягнеться назовні і випадає з вікна. Хочеться вірити, що батьки купують вікна з такою фурнітурою через незнання, а не в прагненні заощадити 5 гривень. У МАСО, до речі, ця особливість захисного спорядження входить в базову комплектацію.

4. Хочете, щоб фурнітура НЕ іржавіла? Це до нас. МАСО покрито не тільки шаром гальваніки, але ще й воском.

5. Хочете, щоб вікна не можна було відкрити зовні за 10 секунд? Це знову до нас. На МАСО можна захистити будь-яке вікно, в тому числі і зроблене раніше - просто додаються потрібні елементи.

6. Велика кількість можливих опцій - зробити, щоб вікно перекидалося, але не відкривалося, зробити, щоб дитина могла відкрити балкон для провітрювання, але не могла вийти на нього взимку і не застудилася, зробити пріоритет перекидання, якщо це положення використовується частіше і ще багато чого іншого - ласкаво просимо на МАСО!

7. Купуючи вікно з фурнітурою МАСО, Ви можете бути впевнені, що купуєте саме австрійську фурнітуру - виробництв на території інших країн у МАСО просто немає.

І, до речі, ціна питання не так вже й висока - при сьогоднішньому рівні цін на продукти і послуги різниця між австрійською фурнітурою МАСО в повному оснащенні та будь-якою іншою без перерахованих опцій (крім протизламности) є еквівалентом двох чашок кави на звичайній автозаправці.

Фурнітура МАСО - здорове серце Вашого вікна.

bottom of page