top of page

Замовити виносне скління 

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Виносне скління лоджії

Винос балкона при склінні вікнами ПВХ дозволяє зробити балкон продовженням житлової площі, якою можна користуватися, як завгодно. Цьому сприяє повна теплоізоляція та шумозахист.
Рівень теплоізоляції ПВХ рам нічим не відрізняється від пластикових квартирних вікон. Вони підтримують таку ж температуру, як у будинку.
Скління балкона - це дуже практичне і правильне рішення, особливо для тих людей, які не мають великої житлової площі. Крім того, що скління балкона само собою збільшує корисний простір, його можна зробити ще більше, ніж він був раніше. А допоможе у цьому скління балконів із виносом.

виносне скління
виносне скління
розширення балкона

Скління балкона пластиковими вікнами дозволяє підбирати оптимальну кількість стулок, варіанти відкриття, товщину скла та фурнітуру. Щоб зробити з балкона повноцінне житлове приміщення, необхідно не лише засклити балкон пластиковими вікнами за вигідною ціною, а й утеплити за допомогою теплоізоляційних матеріалів. Всі роботи, пов'язані з утепленням та заскленням балконів, виконуються професійними майстрами Торгового Дому «Viktoria-Group plus". замовлень, ви заощадите масу часу, і він з урахуванням ваших уподобань і побажань допоможе вибрати найкращий варіант ціна-якість. .д.), щоб заманити покупця, а потім найчастіше вікно під ключ за ціною виявляється вдвічі дорожчим.Кожне замовлення індивідуальне.Особливо якщо це лоджія або балкон. .

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ за розмірами за 30 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
розширення балкону

Більшість людей незадоволені площею своєї квартири і бажають, щоб у ній з'явилася хоча б ще одна кімната. В даний час ця проблема легко вирішується за допомогою професійного оздоблення лоджії, що дозволяє створити повноцінне приміщення, а дизайн оздоблення лоджій формує в ньому потрібну атмосферу.

виносне скління балкона
розширення балкона

Скління балкона або лоджії пластиковими вікнами з однокамерними або двокамерними склопакетами дозволяє досягти комфортної кімнатної температури за будь-яких погодних умов. При виборі типу скління необхідно вивчити різні системи ПВХ профілів і режими відкривання стулок. Засклити балкон пластиковими вікнами це означає захистити внутрішнє приміщення від холоду, вологи, пилу та шуму. Правильно підібрані пластикові вікна створять затишок та тишу.

розширити балкон
розширення балкона
розширення балкона

Винос на балконі дозволяє встановити широке підвіконня. Тобто простір на балконі від основи не збільшується, лише починаючи від рівня підвіконня. Скління з виносом може бути двох варіантів: винос підвіконня і винос по підлозі.

виносне скління балкона
розширення балкона

Перший варіант є ту ж геометричну форму, що має балкон. При цьому збільшується лише лицьова частина балкона. Щоб збільшити простір, склопакети встановлюються за межами статі. Для цього потрібний міцний каркас, щоб конструкція не обвалилася. Тому краще самостійно цією процедурою не займатись, а замовити скління балкона металопластиковими вікнами у професіоналів.

Розрахувати вартість за вашими розмірами

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Другий варіант має на увазі розширення балкона не тільки на рівні вікон, а й безпосередньо по всьому периметру підлоги.

виносне скління балкона
виносне скління балкона

Це більш складна процедура, і потребує більшої майстерності та засобів. Але це дозволяє зробити з балкона справжню кімнату. Такий вид скління вікнами ПВХ дозволяє збільшити простір балкона на третину.

розширення балкона
розширення балкона

Короткий винос підвіконня: від 780 грн. м.п.
Довгий винос по підвіконню: від 870 грн. м.п.
Винесення по підлозі: від 2400 грн. м.п.

ЦІНА з доставкою, вартістю матеріалів та роботою

розширення балкона
Винос по підвіконню

Склити балкон з виносом - буде не достатньо, щоб повністю перетворити його в тепле приміщення. Ані алюмінієвий, ні металопластиковий профіль не захищає всю конструкцію від проникнення холоду. Для цього потрібно ще зробити утеплення та герметизацію. Щоб заощадити кошти, цей процес можна здійснити самостійно.

розширення балкона
винос по підвіконню

Для утеплення нижньої частини балкона можна використовувати прості та надійні матеріали. До них відноситься пінопласт та мінеральна вата. Плити з пінопласту приклеюють за допомогою спеціального клею. По кутах пінопласт можна закріпити дюбелями - це значно збільшує надійність роботи.
Особливу увагу слід приділити підлозі. Пінопласт у цьому випадку кладе між дерев'яними брусками, а зверху них проводиться монтаж підлогового покриття. Важливо пам'ятати, що якщо всі частини балкона не будуть герметичні, на ньому ніколи не буде тепло, навіть якщо встановлено найнадійніше скління. Тому до герметизації потрібно поставитися серйозно.

розширення балкона
розширення балкона

Зовнішню частину балкона оббивають матеріалом, який доступний за ціною. Сьогодні найпопулярнішими оббивними матеріалами є сайдинг та профнастил.

Також пропонуємо Вам реалізувати виносне скління металопластиковими вікнами Вашої лоджії.

тиша і тепло

Галерея наших робіт

bottom of page