top of page

Виносне скління пластиковими вікнами

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Скління балкона або лоджії пластиковими вікнами з однокамерними або двокамерними склопакетами дозволяє домогтися комфортної кімнатної температури при будь-яких погодних умовах. При виборі типу скління необхідно вивчити різні системи профілів ПВХ і режими відкривання стулок. Засклити балкон пластиковими вікнами це значить захистити внутрішнє приміщення від холоду, вологи, пилу і шуму. Правильно підібрані пластикові вікна створять затишок і тишу.

виносне скління лоджії

Скління балкона пластиковими вікнами дозволяє підбирати оптимальну кількість стулок, варіанти відкривання, товщину скла і фурнітуру. Щоб зробити з балкона повноцінне житлове приміщення, необхідно не тільки засклити балкон пластиковими вікнами за вигідною ціною, але і утеплити його за допомогою теплоізоляційних матеріалів. Всі роботи, пов'язані з утепленням і склінням балконів, виконуються професійними майстрами Торгового Дому «Viktoria-Group plus". Ознайомитися з цінами на скління металопластиковими вікнами Ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті. Поспілкувавшись з професіоналом, який обробив не одну тисячу замовлень, ви заощадите чимало часу. Наші менеджери з урахуванням ваших уподобань і побажань допоможуть вибрати найкращий варіант ціна-якість. Багато фірм практикують виставляти мінімальні ціни на "голе" вікно (без відливу, козирка, підвіконня, без нащільників, а нерідко і без установки і т.п.), щоб заманити покупця, а потім часто вікно під ключ виявляється вдвічі дорожче. Кожне замовлення індивідуальне. Особливо якщо це лоджія або балкон. Телефонуйте, Все розкладемо по поличках, і все детально прорахуємо разом з Вами і під Вашим керівництвом.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ за вашими розмірами за 30 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
розширення балкону.jpg

Більшість людей незадоволені площею своєї квартири і бажають, щоб в ній з'явилася ще хоча б одна кімната. Сьогодні ця проблема легко вирішується за допомогою професійної обробки лоджії, яка дозволяє створити повноцінне приміщення, а дизайн обробки лоджій формує в ньому потрібну атмосферу.

виносне скління балкону
виносне скління балкону

Винос балкона при склінні вікнами ПВХ дозволяє зробити балкон продовженням житлової площі, якою можна користуватися, як завгодно. Цьому сприяє повна теплоізоляція і шумоізоляція.

 

Рівень теплоізоляції ПВХ рам нічим не відрізняється від квартирних пластикових вікон. Вони підтримують таку ж температуру, як і в будинку.

Скління балкона - це дуже практичне і правильне рішення, особливо для тих людей, які не володіють великою житловою площею. Очевидно, що скління балкона  збільшує корисний простір, а на додаток  його можна зробити ще більше, ніж воно було до цього. А допоможе в цьому засклення балконів з виносом.

Винесення на балконі дозволяє встановити широке підвіконня. Тобто простір на балконі від підстави не збільшується, а тільки починаючи від рівня підвіконня. Скління з виносом може бути двох варіантів: винос по підвіконню і винос по підлозі.

виносне скління балкону
виносне скління балкону

Перший варіант являє собою ту ж геометричну форму, що має балкон. При цьому збільшується тільки лицьова частина балкона. Щоб збільшити простір, склопакети встановлюються за межами підлоги. Для цього потрібен міцний каркас, щоб конструкція не обвалилася. Тому краще самостійно цією процедурою не займатися, а замовити скління балкона металопластиковими вікнами у професіоналів.

Розрахувати вартість за вашими розмірами

изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Другий варіант має на увазі розширення балкона не тільки на рівні вікон, та й безпосередньо, по всьому периметру підлоги.

Це більш складна процедура, і вимагає більшої майстерності і засобів. Але все це дозволяє зробити з балкона справжню кімнату. Такий вид скління вікнами ПВХ дозволяє збільшити простір балкона на третину.

виносне скління балкона
виносне скління балкона

ЦІНА з доставкою, вартістю матеріалів і роботою.

 

Винос по підвіконню: від 780 грн. м.п.

Винос по підлозі: від 2400 грн. м.п.

 

Засклити балкон з виносом - буде не достатньо, щоб повністю перетворити його в тепле приміщення. Ні алюмінієвий, ні металопластиковий профіль не захищає всю конструкцію від проникнення холоду. Для цього потрібно ще провести утеплення і герметизацію. Щоб заощадити кошти, даний процес можна здійснити самостійно.

Для утеплення нижньої частини балкона можна використовувати прості і надійні матеріали. До них належать пінопласт і мінеральна вата. Плити з пінопласту приклеюють за допомогою спеціального клею. По кутах, пінопласт можна закріпити дюбелями - це значно збільшує надійність роботи.

Особливу увагу потрібно приділити підлозі. Пінопласт в цьому випадку кладеться між дерев'яними брусками, а зверху них робиться монтаж підлогового покриття. Важливо пам'ятати: якщо всі частини балкона не будуть герметичні, на ньому ніколи не буде тепло, навіть якщо встановлено найнадійніше скління. Тому до герметизації потрібно поставитися серйозно.

Зовнішню частину балкона оббивають матеріалом, який вам доступний за ціною. Сьогодні найпопулярнішими оббивними матеріалами є дерев'яні і пластикові панелі.

Також пропонуємо Вам реалізувати виносне скління металопластиковими вікнами Вашої лоджії.

тиша і тепло.jpg

Галерея наших робіт

bottom of page