top of page

Зовнішнє оздоблення балкона та лоджії

Зовнішня обшивка балкона виконується до скління

Зовнішня обшивка парапету є важливим етапом робіт з утеплення та оздоблення балкона або лоджії. Торговий Дім "Viktoria-Group plus" виконує обробку парапетів балконів з боку вулиці у Києві та передмісті: сайдингом та профнастилом.

Зовнішнє оздоблення балкону
Обшивка та скління

Для зовнішньої обробки балконів та лоджій ми використовуємо тільки надійні та сучасні матеріали, які:

+ дозволяють приховати всі недоліки старих балконних огорож;

+ надають парапету привабливого зовнішнього вигляду;

+ забезпечують додаткову теплоізоляцію балконів та лоджій;

+ відрізняються довговічністю;

+ мають високі параметри вологостійкості;

+ витримують значні перепади температур та вітрові навантаження

Зовнішнє оздоблення балкону
Скління та обшивка балкона

Ціна зовнішнього оздоблення балконів та лоджій у Торговому Домі "Viktoria- Group plus"

Зовнішнє оздоблення балкону

Ударостійкий сайдинг надійно захищає парапет від атмосферних опадів та пилу. Матеріал не схильний до корозії і може прослужити без втрати якісних та естетичних характеристик до 30 років. Завдяки малій вазі, сайдинг не обтяжує конструкцію балкона або лоджії, а гнучкість матеріалу дозволяє облицьовувати балкони складної геометричної форми. Сайдинг не вимагає складного догляду, легко очищається водою та м'якою щіткою. Широка гама кольорів дозволяє підібрати необхідний варіант обробки для конкретного об'єкта.

Ціна 870 грн./м2

Зовнішнє оздоблення балкону

Гофролист

Хвилястий сталевий лист із полімерним захисним шаром широко використовується для зовнішньої обробки різних об'єктів. Спеціальний полімерний склад, який наноситься на виріб у процесі виробництва, захищає гофролист від корозії, відштовхує вологу та не допускає розвитку іржі. Матеріал відрізняється легкістю, довговічністю, простотою експлуатації. Гофровані сталеві листи мають великий експлуатаційний термін – до 30 років.

Ціна 930 грн./м2

Ціни вказані за роботу під ключ з урахуванням доставки, вартості матеріалу, утеплення, дерев'яного каркасу, кутів, стикувань тощо.

При замовленні скління балкона знижка на обшивку 10%

Обидва матеріали добре підходять для зовнішнього оздоблення будь-яких типів парапетів. Важливо розуміти, що зовнішнє оздоблення є лише одним з етапів утеплення балкона та його облагородження.

Фотогалерея зовнішнього оздоблення балконів та лоджій

bottom of page