top of page

Зимовий монтаж металопластикових конструкцій

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Зимовий монтаж пластикових вікон, дверей, перегородок і тамбурів дозволяє на практиці перевірити якість установки металопластикових конструкцій і відразу ж відчути, що в будинку стало затишніше й тепліше. Всупереч помилковій думці, зимовий монтаж - це абсолютно безпечна і нескладна процедура, яка дозволить вам, не відкладаючи, захиститися від холодів.

Зимовий монтаж металопластикових конструкцій

Особливості монтажу вікон взимку

 

Деякі замовники побоюються встановлювати вікна при мінусовій температурі, оскільки вважають, що за час монтажу квартира «вимерзне». Насправді це побоювання абсолютно безпідставне. В ході установки віконний проріз залишається повністю відкритим не більше 15-20 хвилин.

 

Майстри Торгового Дому "Viktoria-Group plus" проводять монтаж при температурі до -15 ° C, при цьому квартирі не наноситься ніякої шкоди. За бажанням замовника, монтажники при установці можуть скористатися тепловим екраном. Теплий монтаж вікон дозволяє максимально знизити втрати тепла приміщенням під час робіт із заміни вікон. Для зимового монтажу використовується спеціальна монтажна піна, а також інші матеріали, стійкі до низьких температур. Майстри ретельно стежать за дотриманням технологій монтажу.

Зимовий монтаж металопластикових конструкцій

Перед початком робіт віконні системи повинні простояти в теплому приміщенні, щоб відновилися розміри конструкції. Крім того, перед демонтажем старих рам, монтажники обов'язково повністю готують до встановлення нові конструкції. Таким чином, процес монтажу вікна в проріз не займе багато часу.

 

Одна з переваг зимового монтажу - більш низька ціна на вікна. Це пов'язано з тим, що самий «гарячий» період для віконних компаній припадає на літо і ранню осінь, а в холодну пору року багато виробників надають клієнтам знижки.

 

Професійний монтаж вікон гарантує довгу службу вікон незалежно від пори року. Досвідчені фахівці Торгового Дому "Viktoria-Group plus" зроблять зимовий монтаж вікон з тепловим екраном або без нього в зручний для замовників час і в будь-який сезон з гарантією на послуги.

bottom of page