top of page

Виклик майстра по виміру

вікна

Для того щоб нові пластикові вікна були встановлені ідеально і прослужили довго, важливо з граничною точністю проміряти отвір. Для цієї мети в нашій компанії передбачена послуга виклику додому майстра по виміру. Крім того, після уточнення розмірів і інших параметрів пластикового вікна ви зможете дізнатися точну вартість майбутньої металопластикової конструкції.

 

Залишити заявку на безкоштовний вимір

+ Наш фахівець проведе вимір металопластикових вікон або дверей

+ Надасть детальну консультацію

+ Зробить розрахунок і запропонує кілька цінових варіантів

 

 

Заміряти вікна і двері повинен професіонал

 

Деякі замовники металопластикових вікон і дверей вважають, що зможуть виконати необхідні виміри самостійно. Фахівці стверджують: робити це ні в якому разі не рекомендується! Проводити вимірювання і необхідні обчислення повинен відмінно підготовлений професіонал, який враховує не тільки величину отвору, але і архітектурні особливості будівлі, характеристики приміщення та побажання замовника. На підставі всіх даних буде створюватися проект віконної або дверної системи і технологічна збірка. Ціна помилки на даному етапі дуже висока! Фахівці Торгового Дому «Viktoria-Group plus», які виїжджають на вимір, мають відмінну підготовку і великий досвід роботи. Обмір проводиться за допомогою телескопічної або лазерної лінійки.

 

 

Спеціаліст проконсультує з усіх питань вибору профілю, склопакета і інших комплектуючих, а також на місці зробить точний розрахунок вартості конструкції.

Як викликати майстра по виміру?

 

Щоб викликати майстра по виміру, Вам достатньо залишити заявку на вимір на сайті або зв'язатися за телефонами з менеджерами нашої компанії, узгодити з ними зручний для Вас час і залишити свою адресу.

Якщо в ході спілкування з фахівцем ви зрозумієте, що всі умови, а також запропонована ціна вас влаштовує, ви можете відразу ж укласти договір. Але вибір залишається за вами: кожен замовник має можливість взяти час на обдумування рішення і укласти договір вже після - в офісі продажів.

bottom of page