Внутрішнє оздоблення балкона і лоджії



Будівельних матеріалів для ремонту балкона на ринку сьогодні дуже багато: це і дерев'яна вагонка, і пластикові панелі, і сендвіч-панелі, і панелі МДФ, і вологостійкий гіпсокартон, і ще цілий ряд інших матеріалів, але найчастіше зробити правильно монтаж більшості з них - справа непроста, і під силу тільки досвідченим професіоналам. Та й вартість будівельних матеріалів здебільшого досить висока. Якщо давати поради для більшості господарів, які дбайливо витрачають кошти, то для внутрішньої обробки балкона самим правильним вибором стануть пластикові панелі.
Прорахувати ремонт балкону або замовити виїзд майстра можна через електронну форму, тут.



Професійна обробка балкона пластиковими панелями
Компанія Торговий Дім "Viktoria-Group plus" є однією з перевірених компаній, яка завдяки багаторічному досвіду змогла напрацювати виключно позитивну репутацію. Завдяки кваліфікованим фахівцям, наявності професійного оснащення і сучасним технологіям, навіть складна обробка балкона пластиком буде виконана на високому рівні якості і в обумовлені терміни.


Важливий параметр - це температурна стійкість. Незважаючи на те, що утеплення знизить імовірність різких перепадів температур, вибір слід зупинити на стійких представниках. Стійкість визначається термостійкістю і морозостійкістю. Перша величина визначається як діапазон, при якому втрата міцності складе менше 5%, а друга величина - кількість повної заморозки / розморожування, яку витримає матеріал без змін на лицьовій стороні.
Ще одна характеристика, що вимагає уваги - це стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Тут немає особливих тонкощів, але на пакуванні найчастіше позначається тільки слово, що характеризує цей показник. Щоб розібратися, досить запам'ятати, що матеріал, позначений грифом «не стійкий» вигорить через кілька років, «Стійкий» - після 4 років, «Високостійкий» - вигоряння почнеться не раніше, ніж через 5 років.


Вдалим рішенням для обробки стане вологостійкий гіпсокартон. Його щільність при товщині в 13 мм становить 10 кг/кв.м. Тривала дія вологи, незважаючи на назву, викликає набухання, а потім розтріскування, тому рекомендується використовувати тільки в засклених балконах і лоджіях.



Наступний представник - дерево. Спосіб також має безліч шанувальників, оскільки дерево є матеріалом екологічно чистим. Показники щільності і термостійкості прийнятні для вживання в якості оздоблювального матеріалу. Але тут же відкривається ряд недоліків. Стійкість до вологи у дерева практично нульова, виправити ситуацію можна тільки за допомогою просочення лаком або оліфою, однак, в останньому випадку сама обробка деревом втрачає свій сенс. Стійкість до ультрафіолету так само низька - за два-три сезони деревина змінює забарвлення до незатишних темних тонів.


Щоб дізнатись вартість ремонту Вашого балкона або лоджії, ціна якого буде прийнятною для Вас, краще проконсультуватися телефоном. Як правило, при розрахунку вартості ремонтних робіт, в підсумковій ціні необхідно врахувати багато чинників. Кінцеву ціну ремонту Ви зможете дізнатися, зробивши безкоштовний виклик майстра.


РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ за розмірами за 30 хвилин



Шафи за індивідуальним розміром.
Шафа для балкона може бути виконана, залежно від побажань замовника.
Розрахунок вартості виробів здійснюється після виконаних вимірів та узгодження всіх деталей проекту із замовником (складність конфігурації, габарити, оздоблювальні матеріали).



Розрахувати вартість за вашими розмірами




В ряду екологічно чистих матеріалів відведена роль і МДФ. Техніка виробництва полягає в спресованості деревного волокна без використання синтетичних речовин, процес відбувається виключно під дією тиску і температури. Характеристики панелей непогані для обговорюваного випадку - щільність становить 0,60-0,87 кг/ кв.м, поглинання вологи не перевищує 2%, стійкість до різких перепадів температурного режиму і сонячного випромінювання також висока.
Облицювання з МДФ виглядає натурально і володіє хорошим світловідбиваючим фактором. Недоліком є те, що наведені дані справедливі тільки для лицьової сторони панелі. Зворотний бік більш вразливий і менш стійкий, а це означає, що використовувати МДФ можна тільки на балконі утепленому і опалювальному.


