top of page

Установка пластикових вікон

Пряма доставка з виробництва безкоштовно: Київ і передмістя

Установку пластикових вікон повинні виконувати професіонали, які знають можливі складнощі і вміють з ними справлятися. Майстри нашої компанії проводять монтаж відповідно до державних стандартів і норм. У роботі наші монтажники використовують тільки сучасні інструменти і матеріали, а великий досвід роботи дозволяє виконувати всі операції швидко і точно.

 

Сучасні пластикові вікна дозволяють забезпечити приміщенню високий рівень захисту від продування і сторонніх звуків. Щоб вікна повноцінно виконували свої функції, їх установка повинна здійснюватися професіоналами поетапно, з дотриманням певних правил.

Розглянемо основні етапи монтажу:

1. Підготовка приміщення,
2. Контрольний обмір вікон,
3. Демонтаж старих рам,
4. Підготовка рам і віконного отвору до установки,
5. Встановлення нових рам,
6. Установка підвіконня, відливу і укосів,
7. Перевірка роботи вікна,
8. Винесення сміття.

Підготовчий етап

На підготовчому етапі необхідно влаштувати простір для проведення робіт так, щоб ніщо не заважало монтажу. Замовнику рекомендується забезпечити вільний доступ до вікна, прибравши від нього меблі, знявши жалюзі і штори. В іншому випадку сторонні предмети не тільки завадять майстрам, але можуть і постраждати в процесі установки. Крім того, оскільки демонтаж старих профілів і установка нових пов'язані з появою великої кількості пилу, речі та підлога в приміщенні бажано вкрити захисною плівкою.

Контрольний обмір вікон і демонтаж старих рам

На другому етапі фахівці обов'язково звіряють розміри нових профілів з прорізом, в якому вони будуть встановлені. Також перевіряється наявність всіх елементів в замовленні.

Виконується демонтаж старого вікна. Глухі стулки старого вікна расстекляются, знімаються стулки. Потім майстри збивають укоси і виймають з отвору старі рами. Наші співробітники підтримують робоче місце в чистоті і виносять великогабаритний будівельне сміття.

вікна
вікна
вікна
вікна

Монтаж нових рам і стулок

За допомогою розпірних прокладок рама встановлюється в отвір з обов'язковим вимірюванням відхилень. Після вирівнювання конструкції за рівнем вона фіксується в отворі за допомогою анкерних болтів і спеціальних пластин. В процесі установки монтажники постійно перевіряють, наскільки рівно тримається профіль. Це дуже важливо, тому що від точності вирівнювання буде залежати термін служби вікна.

 

По завершенні фіксації рами проводиться заповнення монтажного шва за допомогою пеногерметіка. Шов обробляється по всьому периметру, щоб повністю закрити простір між рамою і стіною. Після цього здійснюється навішування стулок і скління глухих частин.

вікна
вікна

Монтаж укосів і підвіконня

У нижню чверть вікна монтується пластикове підвіконня. Як правило, для додання йому більшої міцності, монтажники використовують технологічні розпірки. Простір під підвіконням також запінюється. Для додання всій конструкції естетичного вигляду, майстри обробляють стики спеціальним герметиком.

 

Пластикові укоси надають вікна закінчений привабливий вигляд. Як правило, їх монтують в останню чергу.

вікна
вікна

монтаж відливу

Окремо варто згадати установку відливів. Досвідчені майстри рекомендують обов'язково встановлювати ці елементи на пластикові вікна, щоб забезпечити безперебійне відведення вологи і захистити стіни від вогкості. Відплив повинен заходити під профіль, де він буде закріплений болтами. Простір під відливом обов'язково заповнюється монтажною піною для закріплення відливу і додаткового захисту приміщення від холоду. Зовнішні укоси монтуються тільки після установки відливу.

вікна
вікна

Перевірка роботи вікна

Після того як вікно повністю готове, майстри виконують настройку фурнітури, перевіряють роботу стулок і пояснюють замовнику правила користування конструкцією. Заключний етап монтажу - це винос з квартири на сходову клітку будівельного сміття.

вікна
вікна
вікна

Наш фахівець проведе завмер вікон, виміряє вологість, рівень шуму і інші параметри

вікна

Дасть детальну консультацію

вікна

Зробить розрахунок і запропонує кілька цінових варіантів

bottom of page