top of page

Замовити вхідну групу з металопластику

вхідні двері+перегородки

Металопластикові вхідні двері

Завдяки використанню вхідних груп можна прикрасити будь-яку будівлю, зробивши її красивішою, цікавішою та оригінальнішою. Вхідні групи - це архітектурні частини будівель і споруд різних типів. Основним завданням їх встановлення є захист вхідної зони від різних опадів та поганої погоди. Важливу роль грають як технічні характеристики, а й дизайн вхідний групи, що робить її візитною карткою будь-якого приміщення. Зовнішній вигляд дверей повинен поєднуватись з дизайном фасаду будівлі, доповнюючи його та роблячи більш виразним.

вхідні двері
вхідні двері

Виробляються вхідні групи з якісних у всіх відношеннях матеріалів, здатних витримувати значні впливи, забезпечити зручність у використанні та гарний зовнішній вигляд. Найчастіше застосовується металопластик, алюміній, що покривається якісною порошковою фарбою, гартоване скло, триплекс і багато інших матеріалів. Гарний та оригінальний дизайн вхідної групи виходить завдяки поєднанню матеріалів скло – двері, скло – стіни, роблячи вхідну групу більш привабливою та цікавою.

замовити вхідну групу
замовити вхідну групу

Замовте зі знижкою вхідні металопластикові двері

Конструктивні особливості вхідних дверей із ПВХ:

вхідні двері пвх
Вхідні металопластикові двері

+широкий та масивний ПВХ профіль;

Вхідні металопластикові двері

+ потужне металеве армування, жорстко пов'язане в кутах дверної стулки в єдиний замкнутий контур;

+ застосування надійних дверних петель – три, чотири петлі на кожну стулку.

замовити вхідну групу

Найчастіше вхідні групи встановлюються на громадських будинках з високою пропускною спроможністю, таких як навчальні заклади, бібліотеки, музеї, будинках державних організацій, гуртожитках та багатьох інших типах будівель, де через головний вхід постійно проходить велика кількість людей. Вхідна група має викликати найпозитивніші враження у людей, які через неї проходять, вона безпосередньо впливає на те, як ці люди ставитимуться до конкретної установи чи іншого закладу.

купити двері пвх
купити двері пвх

Професійне виготовлення вхідних груп з якісних матеріалів та розроблених професійними дизайнерами, які враховують кожну деталь, відіграють важливу роль у залученні та утриманні клієнтів. Одним з основних матеріалів, що відіграють найважливішу роль у дизайні, є скло. Цей матеріал застосовується в архітектурі будівель і споруд протягом багатьох років, дозволяючи створювати унікальний вигляд фасаду в різних стильових напрямках.

Вхідна група
Вхідні двері Рехау

Якщо потрібно встановити вхідні групи на об'єктах з високою прохідністю, до основних параметрів вибору відносяться міцність та довговічність конструкції.

Вхідні металопластикові двері
Вхідні металопластикові двері

При виборі вхідних груп слід враховувати не тільки матеріал, а й форми, габарити, стилі оформлення Найчастіше застосовуються прямокутні та арочні вироби. Однак можна замовити і ускладнені конструкції.

купити двері пвх
купити двері пвх
вхідні металопластикові двері
вхідні металопластикові двері

Двері, ганок, сходи, маркізи та інші елементи на вході до споруди належать до вхідної групи. Саме такі конструкції забезпечують не тільки необхідний показник практичності та функціональності, а й визначають зовнішній вигляд споруди. Оформлення вхідної групи для будинку або комерційного об'єкта може бути виконане широким асортиментом матеріалів.

вхідні двері
вхідні двері
вхідні двері

Вхідна група на фото включає елементи різної форми, стилю, призначення і матеріалу. Умовно можна поділити такі вироби на двері, навіси, онінги, сходи, козирки та інші конструкції. Деякі види використовуються виключно для декоративного оформлення, інші мають важливу захисну функцію. Розглянемо, що включає вхідна група в будинок або комерційні об'єкти.

вхідні двері
вхідні двері

Двері – найпопулярніший вид вхідної групи, який використовується для обладнання будь-яких типів будівель. Вони бувають:

  1. Розпашні. Найбільш популярний вид дверей, які можуть використовуватися для обладнання входу до квартир, приватних будинків, офісних, комерційних та інших видів об'єктів. Виготовляються на основі різних матеріалів, відрізняються простотою конструкції, зручністю, довговічністю та функціональністю.

  2. Маятникові. Найчастіше використовуються для оснащення широких прорізів з високою прохідністю. Їх особливістю є те, що вони мають дві стулки, кожна з яких відкривається відразу в обидві сторони. Це дозволяє швидше зайти та вийти з приміщення навіть великому потоку людей.

   3. Радіусні. Такі двері використовуються для обладнання просторих дверних отворів. Їх перевагою є                             максимальний радіус відкриття, який становить 150 см. Найчастіше радіусні двері використовуються для                 обладнання входу в торгові центри, ресторани, готелі, концертні зали та адміністративні об'єкти.

   4. Розсувні. Особливістю роботи розсувних дверей є те, що при відкритті стулки зміщуються в бік. Такий варіант         дуже зручний, якщо біля входу на об'єкт мало вільного місця для установки розпашних конструкцій.

Тому при виборі конкретного типу вхідних дверей слід враховувати тип об'єкта, розмір прорізу, прохідність, вимоги до зовнішнього вигляду та безпеки, а також загальний зовнішній вигляд об'єкта та його архітектурні особливості.

замовити вхідну групу
замовити вхідну групу

При проектуванні вхідних груп насамперед слід враховувати їхнє призначення. За цим параметром вони поділяються на такі види:

  • для житлових об'єктів, включаючи приватні будинки, котеджі, дачі, квартири;

  • комерційні об'єкти, серед яких магазини, ресторани, кафе, торгові центри;

  • громадських будівель, серед яких є медичні, освітні заклади, офісні будівлі.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ вхідних дверей за 30 хвилин

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
замовити вхідну групу
замовити вхідну групу

Вхідна група - це конструкція, що складається з перегородок і дверей, змонтована в зоні входу і виходу в будівлю. Вхідна група складається не тільки з дверей, вона є широким простором по всьому периметру зони входу. Подібні вхідні системи відрізняються не лише зручністю в експлуатації, а й стильним зовнішнім виглядом. Вони можуть прикрасити вхід у будь-яку будівлю і чудово гармоніюють з фасадом, надаючи сучасним виглядам будівель. У комплексі перегородки та двері, що формують вхідну групу, визначаються загальним дизайном внутрішнього та зовнішнього оформлення будівлі.

bottom of page