top of page

Вхідні металопластикові двері

або вхідна група

Металопластикові вхідні двері

Вхідні двері з ПВХ: використовуються при вході в будівлю і в приміщеннях з підвищеною прохідністю, де передбачається часте відкривання і закривання стулок.

На зміну недосконалим дерев'яним дверям, які можуть розбухати і розсихатися під впливом зовнішніх факторів, і металевим - холодним і незатишним, сьогодні прийшли універсальні і зручні пластикові двері.

Їх численні плюси незаперечні.

Вхідні металопластикові двері

Сучасні пластикові двері - це конструкції, які не потребують особливого догляду: протягом довгого часу вони зберігають свою привабливість за рахунок високої зносостійкості покриття. Це якість і зробило їх таким популярним на сьогоднішній день товаром.

Замовте зі знижкою металопластикові двері

Конструктивні особливості вхідних дверей з ПВХ:

Вхідні металопластикові двері
Вхідні металопластикові двері

+ Широкий і масивний ПВХ профіль;

Вхідні металопластикові двері

+ Потужне металеве армування, жорстко пов'язане в кутах дверної стулки в єдиний замкнутий контур;

+ Застосування надійних дверних петель - три петлі на кожну стулку.

Даний вид пластикових дверей може відкриватися як назовні, так і всередину приміщення в залежності від вимог пожежної безпеки і особливостям конструкції будівлі або внутрішнього приміщення.

 

Такі металопластикові двері поставляються з посиленою фурнітурою, розрахованою на часте відкривання і закривання, в них використовується замкнутий контур армування з товщиною металу не менше 2 мм, що забезпечує достатню міцність і жорсткість конструкції.

Вхідні металопластикові двері

На вхідні двері з ПВХ встановлюються одне запірні і багато запірні замки, в залежності від типу фіксатора замка дверей комплектуються офісними ручками з гнутої алюмінієвої труби або нажімнимі гарнітурами. Для плавного і щільного закривання дверної стулки часто використовуються доводчики.

 

Крім цього, пластикові двері мають високу тепло- і шумоізоляцію, а їх естетичність і різноманітність варіантів виконання задовольнять будь-яку, навіть саму сміливу фантазію.

Входні двері Рехау
Вхідна група

Останнім часом двері металопластикові використовуються і в житлових будинках, і в магазинах, і в різних сервісних центрах. Це рішення дійсно варто своїх грошей, хоча варіантів його реалізації сотні, всі вони залежать від конкретного завдання і виконавця. При бажанні металопластикові двері можуть служити і як вхідні, і як проміжні міжкімнатні двері. Переваги цього рішення цілком зрозумілі. Такі двері не тільки щільно закриваються і утримують температуру, але і дуже прості в догляді, довговічні, естетичні. При бажанні подібні двері можна зробити дуже міцними, можна оснастити їх замком. Система настільки гнучка, що дозволить вам вирішити будь-які тактичні і візуальні проблеми.

Вхідні металопластикові двері
Вхідні металопластикові двері

Гідність пластикових дверей безперечна. Звичайно для початку варто сказати про зовнішню сторону - такі двері виглядають безсумнівно привабливо. Різноманіття модифікацій дверних ПВХ конструкцій для входу або міжкімнатного простору, не можуть не вражати.

Практично усе зводиться лише до польоту вашої фантазії. Можливість підібрати практично будь-який колір та ламинацию під дерево, з використанням склопакета і без нього, кольорового або вітражного скла. Все це стане запорукою того, що ваші вхідні металопластикові двері будуть мати нестандартний і незвичайний вид.

Вхідні металопластикові двері
Вхідні металопластикові двері

Звичайно говорити про те, що на пластикові двері ціна буде низька не приходиться. Адже красиві і якісні речі не можуть коштувати  копійки, а «безкоштовний сир», як відомо, можна знайти тільки в мишоловці. У Києві Торговий Дім "Viktoria-Group plus" робить упор на якість, і нам приємно, коли вдячні клієнти рекомендують нас своїм друзям і знайомим.

Замовте зі знижкою металопластикові двері

 

При виробництві металопластикових дверей дійсно важливо тільки одне - надійний виробник. Якщо ви будете робити замовлення у справжнього майстра - тоді у вас усе вийде. Професіонали завжди знають, як поліпшити задумку свого клієнта і зробити її дійсно гідної своєї ціни. Крім того, вони завжди в курсі новинок, а новинки це завжди вдосконалення якості. Саме новинки дозволяють рішенням залишатися актуальними довгий час.

Безумовно зовнішньою естетикою і красою гідність пластикових дверей не обмежується. Пластикові двері, як і пластикові вікна мають усі ті ж переваги.

Хороша теплоізоляція (що дуже актуально для вхідних дверей)

Зберігає прохолоду влітку від кондиціонера.

Торговий Дім "Viktoria-Group plus" допоможе усім бажаючим встановити металопластикові двері для зовнішнього використання і не тільки. Фахівці цієї компанії відмінно розбираються в подібних роботах. Вони допоможуть вам досягти потрібного результату і отримати рішення своєї проблеми, якою б складною вона Вам не здавалася на перший погляд.

Зателефонуйте прямо зараз в компанію, щоб дізнатись більше.

bottom of page