Шумоізоляційні склопакети

Тиша і спокій у вашому будинку багато в чому залежить від якості і експлуатаційних характеристик склопакетів. Для того, щоб забезпечити максимальну шумоізоляцію і захистити себе від сторонніх звуків з вулиці варто використовувати комплексний підхід, так як на звукопроникність віконних конструкцій впливає:

+ Кількість камер в скло пакеті;

+ Товщина і властивості стекол;

+ Відстань між стеклами;

+ Якість заповнення простору в камері сухим повітрям або інертним газом;

+ Використання технологій ламінування або триплекс при виробництві склопакета;

+ Якості виробництва конструкції в цілому і профілю окремо, герметичності стиків і щільності прилягання всіх елементів.

 

При створенні шумоизолирующих склопакетів враховують всі ці фактори і пропонують оптимальне в плані ефективності і витрат рішення. Зазвичай для них використовують більш товсті скла, приблизно на третину, а також багатоінсценує профіль, з боку вулиці розташовують триплекс-стекло, камери склопакета заповнюють аргоном, що володіє більшою в'язкістю і низькою резонансною частотою в порівнянні з повітрям. Між рамою і стулками розміщують додатковий ущільнюючий контур.

 

Все це в комплексі стане надійною перешкодою на шляху звукової хвилі. Для забезпечення максимального ефекту особлива увага приділяється якості фурнітури, слідування технології і ретельної герметизації стиків при монтажі вікон. Застосування спеціальних засобів і високоякісних монтажних матеріалів дозволяє знизити ймовірність деренчання і гудіння в вікнах та інші шумові ефекти. Хороша теплоізоляція віконних прорізів при монтажі і укосів також сприяє шумоізоляції. Природно, що максимальний ефект буде відчутний при щільно закритих стулках. Наявність спеціальних вентилюють клапанів, створених з урахуванням підвищених вимог до шумоізоляції, забезпечить комфорт і можливість повноцінного провітрювання без повного відкриття вікон.

Сфера застосування шумоизолирующих склопакетів

 

Вони можуть знайти застосування в будь-якій будівлі та житловому будинку, розташованому в місті. Їх наявність особливо актуально для будинків, розташованих поблизу автомобільних трас, трамвайних та залізничних колій, галасливих вулиць і громадських місць з великою прохідністю. Часто шумоізолюючі склопакети встановлюють там, де необхідний особливий спокій, наприклад, в лікарнях, дитячих садах і школах.

           Для довідки!

 

Збільшення відстані між компонентами підвищує і так високі показники шумоізоляції вікна. Комбінація різних видів стекол дозволить додати вікну велику опірність до ударів, захист від ультрафіолетового випромінювання прямого сонячного світла і підвищує енергоефективність

          Трикамерні

Крайніми методами боротьби з суворими погодними умовами у вигляді постійної високої вологості і дуже сильних морозів (до -30) є встановлення металопластикових вікон з чотирма стеклами, які утворюють між собою три герметичні камери. Така конструкція також рекомендується до установки в будинках, які знаходяться поруч з транзитними шосе, вокзалами або аеродромами, оскільки вона володіє високими шумоізоляційними властивостями. Вікно з чотирма стеклами байдуже до жорстоких морозів, градам, злив, практично неразбіваемо.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "