Зовнішня обшивка балкона і лоджії

Зовнішня обшивка парапету є важливим етапом робіт з утеплення та оздоблення балкона або лоджії.Торговий Дім "Viktoria-Group plus" виконує обробку парапетів балконів з боку вулиці в Києві та передмісті: сайдингом і профнастилом.

Для зовнішньої обробки балконів і лоджій ми використовуємо тільки надійні і сучасні матеріали, які:

+ Дозволяють приховати всі недоліки старих балконних огорож;

+ Надають парапету привабливий зовнішній вигляд;

+ Забезпечують додаткову теплоізоляцію балконів і лоджій;

+ Відрізняються довговічністю;

+ Мають високі параметри вологостійкості;

+ Витримують значні перепади температур.

 

Ціна зовнішньої обробки балконів і лоджій у Торговому Домі "Viktoria- Group plus"

Ударостійкий сайдинг надійно захищає парапет від атмосферних опадів і пилу. Матеріал не схильний до корозії і може прослужити без втрати якісних і естетичних характеристик до 30 років. Завдяки малій вазі, сайдинг не ускладнює конструкцію балкона або лоджії, а гнучкість матеріалу дозволяє облицьовувати балкони складної геометричної форми. Сайдинг не вимагає складного догляду, легко очищається водою і м'якою щіткою. Широка колірна гамма дозволяє підібрати необхідний варіант обробки для конкретного об'єкта.

Ціна від 480 грн. / М2

Гофролист

Хвилеподібний сталевий лист з полімерним захисним шаром широко використовується для зовнішньої обробки різних об'єктів. Спеціальний полімерний склад, який наноситься на виріб в процесі виробництва, захищає гофролист від корозії, відштовхує вологу і не допускає розвитку іржі. Матеріал відрізняється легкістю, довговічністю, простотою експлуатації. Гофровані сталеві листи мають великий експлуатаційний термін - до 30 років, прості в монтажі і доступні для широкого загалу споживачів з точки зору цінового аспекту.

Ціна від: 470 грн. / М2

Ціни вказані за роботу під ключ з урахуванням доставки, вартості матеріалу, дерев'яного каркаса.

Обидва матеріали добре підходять для зовнішньої обробки будь-яких типів парапетів. Важливо розуміти, що зовнішня обробка є лише одним з етапів утеплення балкона і його облагородження.

 

                              Замовити балкон під ключ зі знижкою

                                Фотогалерея зовнішньої обробки балконів і лоджій

Показать больше

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "