Пластикові вікна нестандартної форми

До металопластикових вікон нестандартної форми відносять будь-які віконні конструкції відмінні від традиційної прямокутної форми. Вони знаходять широке застосування не тільки в індивідуальному будівництві, але і при зведенні багатоповерхових будівель різного призначення і складної архітектури. Таке рішення актуально як для новобудов, так і для будинків старої споруди, де зміна форми віконних прорізів просто неприпустимо.

Переваги та особливості нестандартних віконних конструкцій.

 

Пластикові вікна нестандартної форми вирішують безліч архітектурних завдань. Вони надають будові індивідуальність, підкреслюють його стиль, а в окремих випадках вони забезпечують максимальну освітленість простору, повторюючи форму фасаду, як у випадку з панорамним склінням мансарди.

 

Попередні виміри на місці установки - необхідна умова виготовлення вікон під конкретний проект незалежно від їх форми. Але у випадку з віконними конструкціями нестандартної форми завдання ускладнюється через деякі обмежень їх конструкції, що змушує заміряють і проектувальників шукати оптимальні рішення. Плануючи замовлення таких вікон, слід враховувати, що:

не всі геометричні форми здатні забезпечити необхідну міцність і конструкційну стійкість, тому слід

враховувати рекомендації щодо ваги конструкції і розміру кутів на місці стику віконних рам.

розміри вікон обмежені, при перевищенні рекомендованих параметрів знижується міцність, надійність і стійкість конструкції в цілому, чого не можна допускати.

рамний профіль нестандартної форми вимагає великих витрат на виготовлення, а тому традиційно вартість вікон оригінальної форми вище стандартних аналогів.

 

Види пластикових вікон нестандартної форми

 

Всі віконні конструкції нестандартної форми можна розділити на кілька типів.

Арочні пластикові вікна

Пластикові вікна

Пластикові вікна арочної форми одні з найбільш популярних. Вони можуть відрізнятися не тільки за розмірами, але і формою і бути стрілчастими, мавританськими, англійськими, напівциркулярними. Верхня частина таких вікон має форму дуги певного радіуса, при цьому його значення не повинно перевищувати 400 мм для відкриваються і 350 мм для глухих стулок.

Пластикові вікна

Такі металопластикові вікна знаходять застосування в сучасних будівлях в стилі хай-тек або конструктивізм, а також на горищах і мансардах. Вони не завжди можуть бути глухими і можуть як розчинятися з опорою на одну сторону, так і відкриватися по типу фрамуги вгору або вниз. Обмеження при їх виробництві стосується кутів стику рами, він не повинен бути менше 30 °.

Пластикові вікна

Такі пластикові вікна знаходять широке застосування при будівництві мансард, провітрюваних горищ, а також в будівлях незвичайної і складною архітектури. Вони можуть бути як глухими, так і орними або відкидними. Обмеження стосуються ваги конструкції і навантаження на петлі при створенні конструкцій фрамужноє типу, а також гострих кутів. Для стулок вони не повинні бути менше 30 °, а для глухих - менше 15 °.

Пластикові вікна

Пластикові вікна округлої і еліптичної форми знаходять застосування при оформленні будівлі, споруди або окремих приміщень в морському стилі. Крім того це непоганий варіант для слухового вікна на горищі. На їхню конструкцію накладають обмеження за вагою та розміром, що в свою чергу залежить від типу відкривання. Радіус глухий стулки не повинен перевищувати 400 мм, а відкривається - 540 мм.

Торговий Дім «Viktoria-Group plus» пропонує всі можливі варіанти скління, в тому числі і з застосуванням металопластикових вікон нестандартної форми.

 

Зв'яжіться з нами,щоб уточнити нюанси і замовити виклик фахівця на об'єкт. Професійний майстер знайде оптимальне рішення в найскладнішій ситуації.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "