Трикутні металопластикові вікна

Трикутні металопластикові вікна - популярний варіант вирішення завдання при склінні як прорізів такої ж форми, так і більш складною, трапецієподібної або будь-якої іншої. В цьому випадку проектувальники намагаються зробити їх прямокутними або рівнобокими, щоб забезпечити необхідну жорсткість конструкції і вирішити задачу з відкриванням стулок. В принципі, вони можуть бути будь-якими з урахуванням обмежень по величині кута і вазі.

За типом профілю, склопакетів, кольором та іншими ознаками вікна можуть бути найрізноманітнішими. За типом відкривання найбільш часто їх роблять:

+ Глухими;

+ Орними з опорою на вертикально орієнтовану сторону прямокутного трикутника;

+ Поворотно-відкидними з опорою на горизонтальну основу або вертикально орієнтовану сторону по типу + традиційних прямокутних вікон;

+ Просто відкидними зразок фрамуги.

 

Обмеження на пластикові вікна трикутної форми

 

Як і у випадку з нестандартними вікнами іншої форми, виробництво трикутних конструкцій вимагає дотримання рекомендацій з проектування. У цьому випадку важливий як вага стулки, особливо для вікон фрамужноє типу, так і величина гострих кутів, що пов'язано з труднощами проведення зварювання і забезпечення потрібної жорсткості і міцності. Вимоги до вікон трикутної форми наступні:

кути стулок не повинні бути менше 30 °;

кути глухих вікон не повинні бути менше 15 °;

для відкриваються поворотних і поворотно-відкидних стулок оптимальним є розташування прямокутного кута і горизонтального підстави в нижній частині конструкції для забезпечення надійної опори.

Сфера застосування

 

Пластикові вікна трикутної форми не тільки підкреслюють індивідуальність і геометрію будівлі, але і в деяких випадках є єдиним варіантом панорамного скління, що забезпечує максимально можливу освітленість. У випадках з прорізами більш складної форми вони в комбінації з традиційними прямокутними рамами дозволяють вирішити задачу оптимальним способом. Найбільш часто такі вікна зустрічаються в приватних котеджах, будинках з гостроверхою покрівлею, на експлуатованих горищах і мансардах, в особняках оригінальної форми в стилі неоконструктівізм.

 

Виробничий комплекс Торгового Дому "Viktoria-Group plus" пропонує виготовлення пластикових вікон будь-яких форм і розмірів. Ми запропонуємо вам оптимальні варіанти з точки зору зручності експлуатації і естетичності, так і діючих стандартів. Довіртеся професіоналам!

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "