Трапецієподібні пластикові вікна

Багатокутні або трапецієподібні віконні прорізи - популярний архітектурний прийом в будівлях певного типу, що дозволяє не тільки забезпечити максимальну освітленість за рахунок панорамного скління, але і підкреслити індивідуальний стиль і оригінальність будівлі.

За розмірами, кольором, типом скління і профілю і навіть за формою такі вікна можуть бути найрізноманітнішими. Це може бути правильна або прямокутна трапеція, п'яти- або навіть шестикутник. Часто для скління таких прорізів застосовують принцип комбінації, з'єднуючи класичні прямокутні стулки з трикутними.

 

За типом відкривання їх роблять

глухими;

комбінованими з глухими елементами і відкидними або розсувними стулками.

Нерідко такі вікна доповнюються імпостами і декоративними планками, що дозволяє домогтися певної естетики та відповідності стилю, а також забезпечити відповідність вимогам до надійності і жорсткості конструкції.

Обмеження на багатокутні пластикові вікна

Трапецієподібні і багатокутні пластикові вікна як і інші конструкції нестандартної форми мають свої особливості, які слід враховувати при проектуванні. Якщо їх розбивають на прямокутні і трикутні складові, в цьому випадку до них пред'являють відповідні вимоги в плані ваги відкидних елементів і гостроти кутів:

величина гострих кутів стулок повинна бути більше 30 °;

гострі кути глухих вікон повинні бути більше 15 °;

навантаження на петлі не повинна бути критичною;

прямі кути трикутних елементів повинні розташовуватися в нижній частині стулки.

 

Не менш важливо при цьому врахувати естетичний вигляд конструкції в цілому, його вигляд як з боку вулиці, так і з приміщення, а також зручність догляду за вікнами і їх експлуатації.

Сфера застосування

 

Трапецієподібні металопластикові вікна часто зустрічаються в мансардах, а також в котеджах з панорамним склінням. Вони забезпечують приплив світла, підкреслюють стиль і архітектурні особливості будови. Багатокутні вікна частіше зустрічаються на великих об'єктах

складної конструкції: в наукових, торговельних і розважальних центрах, офісних будівлях, сучасних навчальних центрах зведених в стилі конструктивізм і неоконструктівізм. Виробничий комплекс Торгового Дому "Viktoria-Group plus" пропонує виготовлення віконних конструкцій будь-якої форми і розмірів з урахуванням всіх особливостей архітектурного проекту. Ми запропонуємо краще рішення складних завдань по склінню і гарантуємо надійність і бездоганний зовнішній вигляд віконних конструкцій. Зробіть ставку на якість!

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "