Розсувні пластикові вікна

Виготовляємо і встановлюємо розсувні віконні системи для веранд, терас, альтанок. А також на балкони і лоджії. З алюмінію або ПВХ, які для міцності армовані оцинкованої сталлю. Робимо холодні і теплі склопакети.

Розсувні віконні системи характеризуються паралельним рухом стулок відносно один одного по спеціальних напрямних. У порівнянні з традиційними орними такі вікна мають свої переваги, особливо якщо мова йде про склінні балконів, лоджій і терас малої площі. Головне з них - ергономіка конструкції і економія простору зсередини і зовні.

Такі вікна за своїм принципом нагадують алюмінієве розсувне скління балконів, але на відміну від нього, в розсувних пластикових вікнах використовуються багатокамерні профілі з встановленими склопакетами. Найбільш часто розсувні вікна використовуються при склінні лоджій, коли необхідно отримати кращу теплоізоляцію ніж при алюмінієвому склінні, але немає можливості або бажання встановлювати орні конструкції або розсувними вікнами (вірніше, вже дверима) робиться вихід на дачну терасу або балкон. Сучасні розсувні вікна пвх - це гармонія комфорту та естетики. Вони відкриваються одним рухом руки і без застосування значних зусиль. Для відкривання стулки слід зрушити її в сторону в площині скління, при цьому, перебуваючи у відкритому стані, стулка не перекриває прохід і не здатна вдарити меблі.

Розсувні пластикові вікна є багатокомпонентної конструкцією, що складається з наступних елементів:

  • профілю ПВХ;

  • склопакета;

  • відливів;

  • інших комплектуючих елементів.

  • Розсувна система вікна досить багатофункціональна і включає кілька варіантів конфігурації, які відрізняються між собою напрямами відкривання стулок - вліво або вправо. Якщо вікно має великі і нестандартними розмірами, то встановлюються зустрічно-розсувні вікна.

  • Розсувні вікна пвх здатні надійно захистити будинок від наступних несприятливих впливів:

  • шуму;

  • холоду;

  • пилу;

Але при цьому необхідно пам'ятати, що маючи незаперечні переваги у вигляді невисокої ціни і простоти експлуатації, за рахунок своєї конструкції і щіткових або фетрових ущільнень такі вікна не забезпечують максимальний теплозахист і шумоізоляцію.

Крім того, вони

 

+ Можуть встановлюватися в отвори великий площі;

+ Забезпечують чудовий панорамний огляд;

+ Витримують значні вітрові навантаження;

1/1

Залишилися питання телефонуйте прямо зараз!

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "