Пластикові вікна і двері для дачі

Сучасні металопластикові вікна і двері найбільш оптимальний вибір для скління дачного будинку: вони забезпечують надійний захист від холоду і шуму, добре вписуються в будь-який інтер'єр, довго служать і при цьому коштують недорого. Звернувшись до наших менеджерів, ви отримаєте кваліфіковану допомогу у виборі пластикового профілю, склопакетів, фурнітури та інших комплектуючих для вікон і дверей ПВХ. У Торговому Домі "Viktoria-Group plus" Ви можете купити на замовлення пластикові вікна дешево.

Ціна пластикових вікон для дачі

Двостулкове вікно                                                                       Трьохстулкове вікно

Розмір: 1500 * 1500мм

Ціна від 1970 грн.

Розмір: 1800 * 1500мм

Ціна від 2580 грн.

Які вікна поставити на дачі?

 

При виборі які вікна для дачі купити фахівці рекомендують задуматися про те, в яку пору року ви будете проживати в будиночку. Якщо ви будуєте заміську садибу для постійного проживання або плануєте приїжджати туди і влітку, і взимку, вимоги до утеплення будуть вище. В ідеалі це як мінімум п'ятикамерні пластикові профілі в поєднанні з енергозберігаючими склопакетами. Такі конструкції дозволять зберегти комфортну температуру надовго, в результаті ви абсолютно забудете про холодному ранку і холодних ночах.

Якщо дача буде використовуватися тільки в літній час, є можливість використовувати економічний варіант, встановивши трикамерні ПВХ профілі з однокамерним склопакетом. Таке поєднання захистить будинок від дощу і вітру, а також від незначних перепадів денної і нічної температури. Для комфортного проживання важливо, щоб вулична температура була вище нуля.

Якщо ви плануєте відвідування дачі, починаючи з квітня, коли вночі трапляються заморозки і хочете, щоб будинок залишався житловим до кінця жовтня, тобто до перших похолодань, рекомендується зупинити вибір на четирьохкамерному профілі і двокамерному склопакеті. Цей проміжний варіант дозволить вам відчувати себе затишно, навіть не докладаючи зусиль до того, щоб опалювати дачу постійно.

Установка пластикових вікон на дачі

 

Відомо, що пластикові вікна дозволяють зберегти близько 30% тепла, що дуже важливо в дачних умовах, так як дозволяє заощадити на опаленні. Металопластикові вікна, встановлені на дачі, - це найкращий варіант як для цілорічного, так і для літнього проживання.

Фахівці Торгового дому "Viktoria-Group plus" професійно виконають установку пластикових вікон у дачному будинку. Віконна конструкція буде надійно захищена від деформацій і прослужить протягом довгого терміну.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "