Які переваги пластикових вікон?

 

Вікна з ПВХ профілю не вимагають особливого догляду, на відміну від дерев'яних вікон, їх не треба фарбувати, пластикові вікна не гниють і не зсихається, за рахунок чого, виключається можливість появи протягів через закрите вікно. За рахунок герметичності монтажних швів і закривання стулки, в приміщенні стає значно тихіше і тепліше, що зробить Ваш будинок затишніше, і дозволить економити на опаленні. Ці вікна не треба утеплювати на зиму. Потрапила на профіль бруд дуже легко змивається, що дозволяє їм зберігати первісний вигляд на довгі роки. Крім того, вікна з ПВХ не підтримують горіння.

 

 

Чи шкідливі вікна з ПВХ профілю для людей і навколишнього середовища?

 

Питання про шкоду пластикових вікон для навколишнього середовища був викликаний через шкідливості свинцю, який використовувався при виробництві профілів як стабілізатор. Тому багато європейських виробників профілів, відмовилися від використання свинцю і стали використовувати абсолютно екологічно чистий кальцій-цинк. Ця технологія отримала назву Green line. При цьому експлуатаційні якості профілів не погіршилися. Кожен виробник отримав сертифікат Green line. Тому зараз вікна з ПВХ профілю абсолютно нешкідливі.

 

 

Чому моє нове пластикове вікно пітніє? Раніше, коли була дерев'яна, такого не було.

 

При недостатній вентиляції приміщення, підвищується вологість повітря, що призводить до випадання конденсату на найхолоднішою поверхні приміщення. Цією поверхнею є вікно. Стара дерев'яна вікно не було герметичним, і воно продуває, тобто відбувалася природна мікро вентиляція приміщення. Пластикове вікно, абсолютно герметично закривається, також герметично закладаються всі монтажні шви. Тому необхідно регулярно провітрювати приміщення, користуватися режимом зимового провітрювання. Крім цього, склопакет повинен бути максимально

«Теплим» (двокамерний або енергозберігаючий), що також значно знизить ймовірність появи конденсату на вікнах.

 

 

Що означає поняття 3-х камерний, 5-ти камерний профіль? Яка різниця між ними?

 

Для підвищення теплоізоляційних властивостей профілю, він всередині поділений перегородками на повітряні камери. До найбільшої камеру (вона знаходиться посередині) вставляють армирующий залізний профіль. 3-х камерний профіль по всій товщині (в середньому 6 см.) Поділений на три повітряні камери. 5-ти камерний профіль, по всій товщині (в середньому 7 см.) Поділений на п'ять повітряних камер (армована в середині, і дві камери з боків). За рахунок збільшення товщини і додавання двох повітряних камер, 5-ти камерний профіль має кращі теплоізоляційні показники, порівняно з 3-х камерним, і за рахунок додаткових перегородок є більш жорстким на скручування.

 

 

Чому деякі ПВХ профілі жовтіють з часом?

 

ПВХ профілі жовтіють під впливом ультрафіолету. Щоб уникнути цього явища, при виготовленні профілю, в його склад додається діоксид титану. Це досить дорогий компонент, крім цього дорого коштує його обробка. Тому деякі виробники, знижуючи вартість профілю, використовують низькоякісний діоксид титану. Також важливо рівномірний розподіл цього компонента в масі і процес охолодження готового профілю. Це залежить від технологічного процесу виробництва профілю. Спрощення процесу виробництва також здешевлює профіль, знижуючи також його якість. Тому не варто економити, замовляючи вікна з дешевого профілю.

 

Наскільки надійний ламінований профіль? Плівка не відклеюється?

 

З'єднання плівки з поверхнею профілю відбувається за допомогою клейового складу на молекулярному рівні під дією високої температури, утворюючи при цьому, однорідну структуру. Тому після ламінації плівка стає повноцінною поверхнею профілю і не відшаровується в процесі експлуатації.

 

Що таке однокамерний, двокамерний склопакет?

 

Однокамерний склопакет складається з двох стекол, розділених між собою дистанційною рамкою. Найпоширеніша товщина такого склопакета 24 мм (4 мм товщина скла) 16 мм (ширина дистанційної рамки) 4 мм (товщина другого скла). Двокамерний склопакет складається з трьох стекол, розділених між собою дистанційними рамками. Найпоширеніша товщина такого склопакета 32 мм (4-10-4-10-4).

 

Який склопакет краще вибрати?

 

Вибір склопакета є дуже відповідальним етапом замовлення вікна, тому що склопакет займає більшу частину вікна. Не завжди варто економити на склопакетах. Так, наприклад, балконний блок (двері + вікно), який виходить на засклений балкон, досить буде засклити однокамерним склопакетом, тому, що температура повітря на такому балконі вже вище, ніж на вулиці, а також є захист від вітрових навантажень. А ось в вікно виходить на вулицю, треба ставити двокамерний або енергозберігаючий склопакет. У цьому випадку буде забезпечена достатня теплоізоляція і знижується ймовірність запотівання вікна. При склінні балконів слід визначитися, що буде на цьому балконі. Якщо він буде утеплятися, і надалі стане, наприклад, продовженням кімнати, треба ставити двокамерний або енергозберігаючий склопакет, для звичайного ж балкона, досить однокамерного.

Це лише найпоширеніші приклади. У будь-якому випадку треба прислухатися до порад фахівців.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "