Міжкімнатні металопластикові двері

Що в першу чергу ми враховуємо, вибираючи міжкімнатні двері? Вартість, якість виготовлення, естетичну привабливість. Зрозуміло, у кожної людини свої уподобання, але все-таки перераховані вище аспекти дуже важливі при виборі. Крім того, вони тісно пов'язані один з одним - наприклад, ціна дверей безпосередньо залежить від їх якості і декоративного оформлення.


Збираючись купити двері, визначитеся, що саме вам потрібно, щоб уникнути подальших розчарувань. Нижче ми розповімо, що представляють собою міжкімнатні двері ПВХ і які їхні переваги перед аналогами з інших матеріалів.

Чому саме пластикові двері?

Відповісти на це питання дуже легко: зрозуміло, у натуральної деревини безліч переваг, але, погодьтеся, далеко не всі можуть дозволити собі дорогі двері, виконані з цього матеріалу. Тому найбільш оптимальним вибором для більшості, міжкімнатні металопластикові двері, адже пластик не тільки має прийнятну ціну, але і має масу переваг. Перелічимо основні з них:
+ невибагливість у догляді. За весь період експлуатації вам не доведеться ні разу фарбувати  поверхню дверей. Все, що знадобиться - час від часу протирати її м'якою вологою тканиною.
+ чудові шумо-і теплоізоляційні властивості завдяки відмінній герметичності виробів. 
+ тривалий термін експлуатації.
+ стійкість до займання, водонепроникність.
+ двері міжкімнатні ПВХ зовні виглядають вельми привабливо. Завдяки широкій палітрі кольорів  і різноманітності варіантів декору існує можливість підібрати підходящу модель практично під  будь-який дизайн інтер'єру. Можна однозначно стверджувати, що в даному випадку поняття  «красиво» і «недорого» прекрасно поєднуються.
+ універсальність. Абсолютно без різниці, чи живете ви в просторому заміському будинку або в невеликій міській квартирі - міжкімнатні двері ПВХ відмінно виглядатимуть всюди. Їх з  однаковим успіхом можна встановлювати у вітальні, спальні, на кухні, в санвузлі.
+ екологічна чистота.

Полівінілхлорид - матеріал, який піддається багаторазовій переробці без втрати основних технічних характеристик. Тому можна однозначно стверджувати, що він повністю безпечний в екологічному плані. Поговоримо про цю перевагу трохи докладніше.

Незважаючи на своє синтетичне походження, пластик абсолютно нешкідливий для людського організму і навколишнього середовища. Речовини, які входять до його складу, роблять міжкімнатні двері ПВХ вогнетривкими і стійкими до дії вологи. Наприклад, у європейських країнах вони дозволені до застосування в шкільних і дошкільних установах, лікарнях. До речі, по вогнестійкості полівінілхлорид значно виграє у натуральної деревини, оскільки здатний витримувати дію високих температур (аж до 150 ° за Цельсієм) і при цьому протягом півгодини не втрачати своєї початкової форми.

Міжкімнатні двері ПВХ від Торгового Дому "Viktoria-Group plus"– запорука якісного монтажу і довговічності

Якими б гарними  ни були міжкімнатні металопластикові двері, без грамотного встановлення вони дуже швидко втратять свої естетичні та експлуатаційні властивості, а термін їх служби істотно скоротиться. Щоб цього уникнути, слід довіряти монтаж досвідченим фахівцям. Торговий Дім "Viktoria-Group plus" готовий запропонувати вам послуги з установки міжкімнатних металопластикових дверей з дотриманням усіх будівельних вимог і стандартів. Ми із задоволенням допоможемо Вам зробити будинок тепліше, комфортніше і затишніше.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "