Круглі металопластикові вікна

До цієї категорії відносять вікна круглої і еліптичної форми. За типом скління, профілю, ламінування і забарвленням вони можуть бути будь-якими. За способом відкриття найбільш часто круглі вікна роблять:

глухими;

 

комбінованими з одного орної напівкруглої стулкою орієнтованої як горизонтально, так і вертикально;

 

верхньопідвісними, що відкриваються поворотом навколо вертикальної осі, що проходить через центр;

 

среднеподвеснимі, що відкриваються по горизонтальній осі, що проходить через центр;

 

нижньопідвісних, відкриваються за типом фрамуги;

з фальш-планками і без них.

 

Чи не важкі вікна малого діаметра можуть відкриватися по типу ілюмінатора. Але при проектуванні конструкцій круглої форми

для забезпечення міцності і жорсткості слід враховувати ряд обмежень по вазі і розмірам.

Обмеження на пластикові вікна круглої форми

 

При виробництві круглих пластикових вікон профіль нагрівають і згинають до отримання дугоподібної конструкції потрібного радіуса. Потім дві половинки рами з'єднують між собою. При цьому його жорсткість і міцність знижується в порівнянні з прямими елементами. Але вікна залишаться міцними і надійними, якщо дотримуватися наступних рекомендацій:

вікна не можуть бути занадто великими і важкими, а також маленькими в діаметрі;

радіус кола не повинен бути більше 400 мм для глухого скління;

радіус стулки не повинен перевищувати 540 мм.

для нижне- і середньопідвісних стулок фрамужноє типу їх вага не повинна перевищувати 80 кг це дозволить прихованим фіксаторам утримувати їх в заданому положенні.

діаметр середньопідвісних вікон може бути досить великим, до 2 м, а якісні петлі можуть витримувати вагу до 200 кг, сама стулка при цьому може повертатися на 180 °, вбудована гальмівна система не дозволить вікна обертатися і закриватися самостійно.

Сфера застосування

 

Круглі вікна не отримали такого поширення, як арочні, але найбільш часто вони зустрічаються в котеджах, побудованих за оригінальними проектами, їх встановлюють на горищах і мансардах, іноді в напівпідвальних приміщеннях. Такі конструкції можуть бути частиною концепції при створенні розважальних, спортивних і торговельних центрів, кафе і ресторанів, побудованих з використанням корабельної і морської тематики.

Виробничий комплекс Торгового Дому "Viktoria-Group plus" здійснює виготовлення вікон будь-якої складної форми і пропонує вам професійний підхід до проектування і високу якість виробництва. Ми врахуємо не тільки ваші вимоги, але і зручність експлуатації і догляду, а також всі вимоги нормативної документації, щоб забезпечити міцність і надійність конструкцій.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "