Комплектуючі для пластикових вікон

На додаток до встановлення пластикових вікон Торговий Дім «Viktoria-Group plus» пропонує спеціальні аксесуари і додаткові опції, які покращують функціональність і естетичність віконної конструкції.
Укоси

Укоси - важлива деталь віконної конструкції, яка виконує декоративну, захисну, тепло- і звукоізоляційні функції.

Протизломна фурнітура

Кілька простих, непомітних елементів противовзломной фурнітури допоможуть надійно захистити Ваш будинок і майно.

Підвіконня

Підвіконня - декоративний і функціональний елемент віконної конструкції, надає завершений вигляд і покращує теплоізоляційні характеристики вікна.

Декоративна розкладка

Декоративная раскладка

Розкладка в вікна (шпроси) - спеціальні декоративні профілі, різної ширини, текстури та кольору, які встановлюють для візуальної розбивки склопакета.

Відливи

Віконні відливи забезпечують відведення опадів і захист монтажного шва пластикового вікна від сонця і інших негативних впливів.

Тонування вікон

Тонування пластикових вікон - надійний спосіб захиститися від цікавих поглядів перехожих і палючого сонця. Плівки можуть бути кольоровими.

Дитячий замок

Дитячі замки на вікна виглядають акуратно і не псують зовнішній вигляд вікна. Головне призначення - забезпечення захисту дитини.

Гребінки на вікна та двері

Гребінки на вікна - спеціальні обмежувачі, які застосовують для фіксації відкритого вікна під час провітрювання.

Кольорові ручки

Завдяки стильному зовнішньому вигляду, віконні ручки є важливим елементом дизайнерського оформлення

Торговий Дім «Viktoria-Group plus» представляє широкий асортимент комплектуючих для вікон ПВХ від перевірених постачальників. Консультанти компанії допоможуть вам вибрати оптимальний набір аксесуарів і опцій.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "