Французький балкон по Ялтинській

Французький балкон по вул. Ялтинська

м Київ, Дарницький район

Бюджет 38300 грн.

 

До нас звернулася сімейна пара з такою проблемою: зв'язалися з шабашниками, задешево зробити винос по підлозі, дах (останній поверх) та французький балкон. Кожне завдання вимагає серйозної підготовки та досвіду. А усе разом під силу тільки майстрам своєї справи.

Внесли передоплату, далі сумно. З виносу по підлозі, шабашники почали та закінчили (господар добре майже відразу зупинився). Як люди повертали передоплату, історія замовчує, що робили шабашники, краще не згадувати.

Розповім поетапно, як ми зводили об'єкт.

Огорожу по периметру зрізали до нас.

Винос по підлозі, виносили плиту вперед по фронту на 40 см.

У стіну завели швелера на 16 см, виварили майданчик по периметру під французький балкон.

Залили плиту бетоном, по периметру обшили торець металевим листом у колір конструкції.

Поклали обрешетки, утеплили, зверху OSB плиту. Усе, господарям залишилося, тільки під чистову обробку покласти лінолеум або ламінат на свій смак. Внутрішню обшивку господарі вирішили зробити самі. Тим більше при установці французького балкону на 70% обробка зроблена за рахунок конструкції. А ось сама конструкція повинна бути зроблена бездоганно. Висота споруди майже три метри, плюс це балкон (дві боковини). Робота не проста і підхід повинен бути серйозний. Збирали з чотирьох частин, дві з фронту та з боків.

Вибрали металопластиковий профіль REHAU c посиленим армуванням.

Низ заповнили сендвіч-панелями і тепло і конструкцію за вагою розвантажили. Тільки в одну соту знизу поставили склопакет, тому що навпроти двері від низу до верху скляні. По центру дві частини з'єднали посиленими статистичними профілями за для міцності.

Повороти 90 градусів з боків з'єднали спец. профілем з серйозним металевим армуванням. Закріпилися до стіни посиленими кріпленнями.

Знизу відлив (захист від дощу та сонця) обесшумленній

Дах зробили, велику частину з дерева на прохання замовників + мет. куточок. Зверху профнастил захищений розігрітим та приклеєним єврорубероїдом + зробили обесшумку.

Ось вийшов такий славний балкон. Не дешево та не швидко. Хоча кругом читаю дешево та швидко (це, напевно, зібрати гроші з народу, а потім трава не рости) як часто та густо брешуть у рекламі, щоб заманити покупця. Хороший, якісний, красивий та надійний балкон не може бути дешевим. Але у кожного правила є свої винятки та якщо врахувати усі нюанси, можна десь заощадити.

Врахували усе. Висоту перила 115 см, щоб не боязно було відкрити вікно. Висоту ручок, для комфортного відкривання вікон. Подарували більш надійну фурнітуру MACO (механізм відкривання, закривання вікон) + дві протимоскітні сітки.

усі залишилися задоволені. І це чудово.

 

Автор: Павлов Олег

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "