Фарбування пластикових вікон

Сучасне пластикове вікно виконує естетичну і практичну функції. Від нього багато в чому залежить сприйняття всього приміщення: квартири, офісу, заміського будинку. Пластикові вікна можуть бути не тільки звичного білого кольору. Необхідність фарбування обумовлена вимогами до інтер'єру або екстер'єру, а також вашими побажаннями. Для розстановки акцентів і штрихів в дизайні іноді необхідно пофарбувати пластикові віконні профілі.

 

Кольорові пластикові вікна: варіанти рішень

 

Ви можете оформити свій віконний профіль бажаним чином:

1) Фарбування одностороннього типу. Виберіть, яка сторона вікна буде кольоровий (зовнішня чи внутрішня), а          яка  залишиться стандартною;

2) Фарбування двостороннього типу. Обидві сторони профілю ПВХ фарбують в обраний відтінок;

3) Фарбування зовнішньої і внутрішньої сторін різними кольорами;

4) Поєднання фарбування і ламінування. З одного боку виконують фарбування профілю тоном з шкали RAL, а з        іншого - ламінування обраної плівкою.

 

процес фарбування

 

Фарба обраного відтінку під високим тиском наноситься на поверхню пластикового віконного профілю. Використання спеціального обладнання дозволяє отримати тонкий шар.

 

Готова поверхня довговічна. Вона не схильна до дії хімії для побутових робіт, подряпин і стирання. Покриття не має запаху, не токсичне.

Переваги фарбування пластикових вікон

 

Торговий Дім "Viktoria-Group plus" гарантує, що пофарбовані в бажаний колір пластикові вікна будуть відповідати базовим вимогам до:

+ Простоті догляду - за рахунок гладкої поверхні пил і будь-які інші забруднення будуть відтирати легко вологою губкою з мильним розчином;

+ Впливу сонячних променів - колір вікон ПВХ не зміниться під дією ультрафіолету протягом всього експлуатаційного періоду;

+ Терміну служби виробів - покриття кольорових вікон довше залишається презентабельним в порівнянні з незабарвленими.

Окрашенный профессионалами оконный профиль обладает непревзойденными визуальными и прочностными характеристиками.

Каталог квітів RAL для фарбування пластикових вікон

 

Каталог RAL, який отримав всесвітнє визнання вітчизняних і зарубіжних виробників, постійно оновлюється, доповнюється. Кожен колір має унікальний номер. Крім індексу, всі відтінки забезпечуються картинкою з описом.

 

Фахівці Торгового Дому "Viktoria-Group plus" пропонують Вам вибрати будь-який з більш ніж 200 варіантів відтінків в каталозі RAL. Повний каталог квітів вам нададуть менеджери компанії в офісах продажів.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "