Енергозберігаючі склопакети

Новітньою технологією при монтажі металопластикових вікон є заміна звичайних стекол на енергозберігаючі. Їх властивості засновані на особливій технології, яка має на увазі нанесення спеціального покриття на внутрішню сторону скла. Воно пропускає теплову енергію всередину приміщення, однак не дозволяє їй виходити крізь вікна назовні. Однокамерні варіанти з енергозберігаючим склом вище за експлуатаційними показником, ніж двокамерні зі звичайними рішеннями, а також вони легші.

Заповнення аргоном підвищує теплоізоляцію на 10-12%. Однак він має властивість випаровуватися, тому через десяток років такий склопакет перетвориться на звичайний.

Мультифункціональні склопакети

Мультифункціональні склопакети сприяють створенню в приміщенні ідеального мікроклімату. Завдяки найтоншому багатошаровому металевому покриттю, невидимому оці, вони подібно до фільтру відсівають хвилі певної довжини. Так, вони практично повністю блокують інфрачервоне випромінювання, відображаючи його і не допускаючи перегріву приміщення в спеку, і тим самим дозволяють економити на кондиціонуванні повітря. У холодну пору року мультифункціональний вікно працює як енергозберігаюче, зберігаючи тепло. Його покриття відображає всередину приміщення теплове випромінювання від приладів опалення, знижуючи тепло втрати майже на чверть і дозволяючи економити на обігріві. Крім того в складі склопакета вони сприяють зниженню ступеня проникнення вуличного шуму.

Багатошарове захисне та функціональне напилення молекул срібла або хрому наноситься на скло, яке розташовується всередині склопакета. Це дозволяє забезпечити його захист і роботу протягом всього терміну експлуатації вікон. Покриття не знижує світлопропускну здатність. Саме вікно при цьому візуально практично не відрізняються від звичайного, лише набуває легкий дзеркальний ефект і злегка блакитний або зеленуватий практично непомітний відтінок.

Переваги мультифункціональних склопакетів

 

У порівнянні зі звичайними мультифункціональні склопакети мають багато переваг.

     Вони:

+зберігають тепло в приміщенні в холодну пору року;

+ Захищають будинок від перегріву в спеку;

+ Скорочують витрати на електроенергію, яка споживається системами кондиціонування і нагрівальними приладами;

+ Сприяють шумоізоляції;

+ Не перешкоджають проникненню світла і не знижують рівень освітленості;

+ В деякій мірі захищають від сторонніх очей, знижуючи просматриваемость з боку вулиці за рахунок легкого дзеркального ефекту;

+ Відсікають шкідливе ультрафіолетове випромінювання, захищаючи кімнатні рослини.

Такі склопакети мають підвищену міцність і стійкість до механічних пошкоджень. При цьому самі скла додатково можуть піддаватися загартовуванню, ламінування, термічній обробці, різанні і згинання.

 

Сфера їх застосування широка. Особливо ефективна їх установка в будинках і котеджах, де активно використовуються автономні котельні для обігріву та системи кондиціонування. За рахунок економії енергоресурсів витрати на придбання мультифункціональних склопакетів окупаються досить швидко.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "