Квітковий магазин по вул. Велика Васильківська

м Київ, Печерський район

Бюджет 43000 грн.

Замовником, було поставлено завдання, спроектувати, виготовити та встановити всередині квіткового магазину виставкову камеру для зберігання свіжозрізаних квітів. Яка повинна зберігати мікроклімат усередині, створений спеціальною кліматичною установкою.

МЕТА:

+ Наша конструкція повинна окрім технічних завдань, ще грати ключову роль у  дизайні та інтер'єрі магазину.

+ Важливо вписатися у бюджет.

Що було

                                                   Що потрібно створити.

 

Всередині нашого майбутнього ельдорадо для квітів по проекту від підлоги до стелі дзеркала, тому конструкція передбачалася максимально відкритою з мінімальною кількістю імпостів (вертикальних, горизонтальних перегородок, які у т.ч. створюють міцність конструкції) Щоб при відображенні у дзеркалах ці перегородки візуально не множилися у кількості.

Великий розмір площі скління тягнув за собою установку склопакетів з товстими, каленимі стеклами завтовшки 6 мм. Склопакет складається min з двох стекол. При висоті конструкції під три метри і не маленької ширині, такий склопакет дуже пристойно важить. Настільки пристойно, що жоден пластиковий профіль його не витримає. Значить, потрібен алюмінієвий профіль. Алюміній холодний, мікроклімат всередині не втримає. Алюмінієвий профіль в теплому виконанні зі склопакетом з каленим склом 6 мм, бюджет не витримає. Суму треба множити, як min на 3. Але ми, таки не автосалон будуємо, а квітковий магазин. Нехай навіть і дуже пристойний. У цілому суцільна карусель.

Після довгих нарад зі своїми фахівцями, прийшли до такого рішення. Бічну скляну стіну розділити вертикальним імпостом навпіл (як видно на фото, що вийшло на багато пізніше), а все інше виконати за бажанням замовника. Отримали добро.

Але конструкцію потрібно зробити не тільки красивою, але і міцною, надійною. Тим більше вона йде не цільної стіною, а кутом. Плюс на фасадній частині, досить таки масивні двері з цільним склопакетом від низу до верху без поділу. Красу адже ніхто не відміняв.

Вибрали німецький металопластиковий профіль REHAU з посиленим армуванням (2 мм товщина металу). Що дало відмінну міцність і стійкість конструкції.

Склопакети встановили однокамерні GUARDIAN 

Кут з'єднали спеціальним профілем (поворот 90 градусів) з ще більш потужним армуванням. Закріпили посиленими кріпленнями до стін, підлоги, стелі.

Але двері, ці важки красиві двері. Тут втілили у життя таке рішення. Розділили фасад на три частини, поставили по боках двері, по всій висоті, статистичні з'єднувачі для амортизації (також пофарбовані в колір), двері стали,  незалежні від всієї конструкції та ні як не могла вплинути при сильному ударі дверима на наші великі склопакети .

Плюс з'єднали конструкцію спец. з'єднувачами «кістка», що дало міцність і надійність більше, ніж у цільної конструкції (та й візуально це не видно).

Але це ще не усі нюанси, які потрібно перемогти. Ексклюзив передбачає додаткові завдання. Конструкція повинна бути у колір стін. Колір конструкції і стін темний, але при сильному освітленні, правильно підібраної композиції і красивими квітковими рішеннями у грамотних руках флористів. Усе у купі буде виглядати гідно.

Ламінування плівкою не підійшло, фарбування у масі (мало кольорів за для маневру). Вибрали фарбування по Швейцарської технології, де можна підібрати колір на будь-який смак (фарба наноситься на профіль зі спец. розчинником і протягом 10 днів за технологією, молекули пластика перемішуються з молекулами фарби. Поки не стануть єдиним цілим на певній глибині).

Окремо фарбували ручку на двері (вибрали найкрасивішу, не ту що намалювали, але у останню мить вибрали не по малюнку, а по інтуїції). Головне не помилилися.

Петлі на двері, накладку на замок, усе чітко потрапили у колір зі стінами.

Нащільники, які затуляють піну, теж фарбували по каталогу RAL. Нащільники  вирівняли ідеально рівну конструкцію з не зовсім рівними стінами, стелею та підлогою. Вийшла гарна ексклюзивна річ. Та зручна для флористів. Можна пальчиком при зайнятих руках відкрити та закрити, герметичні двері.

 

Приємно та цікаво працювати з молодою перспективною командою, яка закохана у свою справу. Я впевнений, такі хлопці зможуть прикрасити квітами будь-яке свято та захід. Я вірю це у них не останній центр по створенню квіткових композицій. Флористам натхнення та вдачі.

Я дуже сподіваюся, їм з нами теж було працювати приємно та продуктивно.

 

Коли закінчать оформлення магазину, обіцяли вислати фото з відкриття та написати відгук. Зараз у них не однієї вільної хвилини.

Ми, звичайно, обов'язково ці фото і відгук опублікуємо.

 

Ось нарешті, прийшли фото, так би мовити "робоча обстановка". Судіть самі, що вийшло. Як на мене усе гідно.

Фірмовий салон зі створення свята квітів. Від букета до повного оформлення різних заходів, знаходиться на вул. Велика Васильківська, 129

Автор: Павлов Олег

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "