Балконий блок REHAU на Виноградарі

Київ, Подільський район

Бюджет 6200 грн.

У цю вартість входить демонтаж старої конструкції, доставка - підйом нової конструкції, сама конструкція з двома підвіконнями, установка.

Після консультації, коли людям все сподобалося і вони залишилися задоволені попередніми переговорами. Ми підійшли до важливого моменту - виміру.  На цьому етапі необхідно врахувати всі нюанси і прорахувати все до дрібниць, щоб виконати грамотну установку. Металопластиковий балконний блок покликаний охороняти тепло і тишу в квартирі від зазіхань ззовні. Тому дуже важливо щоб на рівні були усі етапи: складання, імпортні комплектуючи, армування всередині, герметичні склопакети, ущільнювальні гумки з якісного матеріалу. Але будь-яке досконале виріб можна угробити неграмотні установкою людьми які "все можуть". Повинен бути договір та гарантія, тоді будь-яка фірма не буде зв'язуватися ні з кваліфікованими майстрами і дешевою робочою силою з запашком. Відповідальність справа серйозна.

Було поставлено завдання зробити кімнату теплою і красивою. Не стали мудрувати, вибрали чудовий німецький профіль REHAU.

Балкон не був засклений металопластиковими вікнами, але це було в найближчому плані. Стояли старі рами в одне скло і досить під втомлені. У квартирі не було лічильників тепла, тому вирішено було не багато заощадити і поставити не 5-ти камерний пластиковий профіль (70 мм товщина), а 3-х (60 мм товщина), склопакет поставили гідний, двокамерний 32 мм (три скла і одне з енергозберігаючим напиленням всередину). Адже основні тепловтрати йдуть через склопакет (80% металопластикових виробів це склопакет) і це останнє на чому варто економити. У чому ще приємний плюс, вниз двері йде і сендвіч-плита товщі, ніж на однокамерним склопакетом.

Металопластикове вікно вирішили зробити глухе, на підвіконні будуть стояти квіти (господиня не бажала їх смикати) + штори зрушувати, щоб провітрити, не надто вже й хотілося. Та й з'явилася можливість заощадити на стулці близько 1 тис. грн. + під квіти було досить самого бюджетного підвіконня, теж економія. З боку балкона поставили друге підвіконня, тільки значно вужче. А ось двері зробили поворотно-відкидні з мікропровітрюванням. Поставили найкращу австрійську фурнітуру MACO (Механізм відкривання-закривання дверей та вікон). Врахували на двері засувку. Гарну, міцну алюмінієву німецьку ручку НОРРЕ, поставили. Для важкої масивної металопластикової двері-це буде, ой як не зайвим доповненням. У таких складних конструкцій дрібниць не буває. Вся конструкція всередині армована 1,5 мм П-образним куточком, для міцності. Двері у нас вийшли дуже функціональні, на усі випадки життя.

Вийшла цілком гідна металопластикова конструкція для будинків з центральним опаленням. Залізний, якісний середнячок.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "