Балконий блок на Оболоні

Київ, Оболонський район

Бюджет 4800 грн.

Одне з найкращих пропозицій для бюджетного рішення утеплення квартири, двері та вікна Openteck з енергозберігаючим склопакетом.

Завдання стояло зробити зал комфортним для знаходження взимку та красивішим (вже дуже старі дерев'яні двері з вікном псували весь інтер'єр, та й облізлий балкон за вікном краси не додавав)

Балкон був засклений дерев'яними рамами в одне скло, тепло він не тримав зовсім. Захищав трохи від вітру та недопалків зверху. Та взимку не було великих заметів. Але протяги гуляли конкретно, та й коли йшов дощ води потрапляло всередину предостатньо. А якщо врахувати що і двері з вікном як не утеплювали поролоном і ватою взимку, проглядали і тепло не тримали ні в яку. Тому взимку у залі знаходиться та не заробити нежить як мінімум, було не можливо. Аптека справа зараз дуже дорога та без тисячі туди не заходь (коли то в ювелірний з такою сумою заходили). Балкон на даному етапі, а точніше лоджію описувати не будемо. Першим засклили лоджію. Потім вже спокійно приступили до металопластикового балконого блоку (двері + вікно), вибрали варіант максимально бюджетний але в розумних межах (занадто відвертий утиль незрозумілої збірки встановлений шабашниками які "усе вміють", теж не варто. Навіщо викидати гроші у буквальному сенсі на вітер або протяг).

Був обраний український профіль Openteck, але чотирьох камерний, монтажна глибина 60 мм (менше укр. профіль ставити немає сенсу). Склопакет поставили однокамерний 24 мм з двома стеклами з енергозберігаючим напиленням. Фурнітуру (механізм відкривання закривання дверей) поставили турецьку Vorne з недорогих але досить надійних. Вікно зробили глухим, а ось двері поворотно-відкидні з мікропровітрюванням. Так і дешевше і зручніше. Плюс на металопластикові двері поставили засувку, щоб зсередини можна було двері прикрити. У вартість зазначену вище входити демонтаж старої конструкції, доставка, сама металопластикова конструкція з підвіконням, установка. Загалом вийшло гідно. Як було господар не дозволив виставляти фото. Говорить і згадувати не хочу. Робота наша сподобалася. Потім замовили ще два металопластикових вікна, обшити лоджію красиво і укоси зробити. Але це вже зовсім інша історія.

З повагою © ТД " Viktoria-Group plus "